Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride CAS 52-49-3 Prášek API, surovina

Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride CAS 52-49-3 Prášek API, Surovina Název produktu: Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Synonyma: Trihexyphenidyl Hydrochloride, Benzhexol Hcl Chemický název: 1-Piperidinpropanol, α-cyklohexyl-α-fenylhydrochlorid; tremin; Číslo CAS: 52-49-3 Charakteristika: ...

Podrobnosti o produktu

Trihexyfenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochlorid CAS 52-49-3

Trihexyphenidyl Hcl or Benzhexol hydrochloride powder raw material, API.png

Název produktu: Trihexyfenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride

Synonyma: Trihexyphenidyl Hydrochloride, Benzhexol Hcl

Chemický název: 1-piperidinpropanol, α-cyklohexyl-α-fenyl-, hydrochlorid;

tremin;

Číslo CAS: 52-49-3

Charakteristika: Bílý krystalický prášek bez zápachu.

Stanovení: 98,0% Min Trihexyphenidyl Hydrochloride

Vzorec: C20H32ClNO

Vzorec struktury:

Trihexyphenidyl Hcl or Benzhexol hydrochloride formula.png

Informace o balení: 25KGS / Drum
Klíčová slova: Trihexyphenidyl Hcl, Trihexyphenidyl Hydrochloride, Benzhexol hydrochloride, Benzhexol Hcl Powder API, Surovina

Rozpustnost: slabě rozpustný ve vodě; málo rozpustný v alkoholu a v dichlormethanu

Popis:
Trihexyphenidyl Hcl je také kouzla Trihexyphenidyl Hydrochloride, benzhexol hydrochlorid, Benzhexol Hcl.
Je dobře známá pro léčbu parkinsonismu a extrapyramidových vedlejších účinků antipsychotik. Trihexyphenidyl Hcl nebo trihexyphenidyl hydrochlorid je muskarinový antagonista. Kvalitativně připomíná alkaloidy belladonové ve svých farmakologických účincích spolu s vedlejšími účinky.
Benzhexol hydrochlorid nebo Benzhexol Hcl pomáhají bojovat proti extrapyramidovým pohybovým poruchám a jako antispazmodik.
Trihexyphenidyl Hcl nebo Trihexyphenidyl Hydrochlorid je perorální anticholinergní látka používaná převážně při symptomatické léčbě Parkinsonovy nemoci a pohybových poruch.
Není údajně spojeno se zvýšením sérových enzymů během léčby, avšak ve vzácných případech akutního jaterního poškození se projevil benzhexol hydrochlorid nebo benzhexol Hcl.

----------------

Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Powder API, surovina je indikována jako doplněk při léčbě všech forem parkinsonismu (postencefalitida, arteriosklerotika a idiopatie). Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Powder API, surovina se často používá jako adjuvantní léčba při léčbě těchto forem parkinsonismu ve spojení s levodopou. Kromě toho je Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Powder API, surovina určena k léčbě extrapyramidových poruch způsobených léky centrálního nervového systému, jako jsou dibenzoxazepiny, fenotiazin, thioxanthen a butyrofenony.

----------------------

Použití:
Trihexyfenidyl Hcl nebo trihexyphenidyl hydrochlorid patří k anticholinergikám. Benzhexol hydrochlorid nebo Benzhexol Hcl působí blokováním určité přírodní látky (acetylcholin). To vše pomáhá snižovat pocení svalů, tuhost. Pomáhá zlepšit chůzi u lidí s Parkinsonovou chorobou.
Trihexyphenidyl Hcl nebo Trihexyphenidyl Hydrochlorid může zastavit těžké svalové spazmy krku a očí. Benzhexol hydrochlorid nebo Benzhexol Hcl také sníží některé vedlejší účinky, jako je svalová tuhost nebo rigidita.
Poznámka: Trihexyphenidyl Hcl nebo Trihexyphenidyl Hydrochloride není užitečné, pokud chcete léčit problémy s přeměnou způsobené tardivní dyskinezí. Benzhexol hydrochlorid nebo Benzhexol Hcl mohou zhoršit jejich stav, věnujte zvláštní pozornost tomuto stavu.

----------------

Farmakokinetika:

Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Powder API, Surovina může být dobře absorbována z gastrointestinálního traktu a bylo prokázáno, že působí do 60 minut po perorální dávce.

-----------------

POZNÁMKY A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Souběžné podávání s Levodopou

Pokud se Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride Powder API, surovina používá současně s levodopou, měla by být snížena obvyklá dávka. Je nezbytně nutné pečlivé přizpůsobení. Tato nastavení se liší v závislosti na nežádoucích reakcích a stupni kontroly příznaků. Aplikace Trihexyphenidyl Hcl nebo API pro benzhexol hydrochloridové prášky, dávka suroviny 3 až 6 mg denně v rozdělených dávkách je normálně již dostačující.

--------------

Hlavní indexy Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride:

ANA L Y S IS

ZVLÁŠTNÍ ÚČEL

RESU L TS

Vzhled
Benzhexol Hcl

Bílý krystalický prášek bez zápachu.
Benzhexol hydrochlorid

Dodržuje

Identifikace
Benzhexol Hcl

1.Zmršťovací bod: 112C-116C
2.IR spektrum by mělo odpovídat standardu
3.Pozitivní reakce

112,4 ° C až 115,1 ° C
Dodržuje
Dodržuje

Propiofenon A

≤0,5%

0,39%

PH

5.0 ~ 6.0

5.7

Ztráta sušením

≤0,5%

0,04%

Zbytek při zapalování

≤0,1%

0,07%

Stanovení
Trihexyphenidyl Hcl

98,0% Min
Trihexyfenidylhydrochlorid

99,73%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý Trihexyphenidyl Hcl, Trihexyphenidyl Hydrochlorid, Benzhexol hydrochlorid, Benzhexol Hcl Prášek továrna v Číně; Čína Trihexyphenidyl Hcl, Trihexyphenidyl Hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Benzhexol hydrochlorid, Benzhexol Hcl API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Trihexyphenidyl Hcl nebo benzhexol hydrochlorid CAS 52-49-3 Prášek API, suroviny, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Trihexyphenidyl Hcl nebo Benzhexol hydrochloride CAS 52-49-3 Prášek API, Suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like