Kyselina trans-ferulová nebo kyselina trans-ferulová CAS 537-98-4

Kyselina trans-ferulová nebo kyselina trans-ferulová CAS 537-98-4 Čína Kyselina trans-ferulová nebo kyselina trans-ferulová, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Kyselina trans-4-hydroxy-3-methoxycinnamová CAS číslo: 537-98-4 Charakteristika: bílý až světle žlutý prášek. Molekulární vzorec: C10H10O4 ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina trans-ferulová nebo kyselina trans-ferulová CAS 537-98-4

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4

China Trans Ferulic Acid nebo Trans-Ferulic Acid factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Kyselina Trans-4-hydroxy-3-methoxycinnamová

CAS číslo: 537-98-4

Vlastnosti: bílý až světle žlutý prášek.

Molekulární vzorec: C10H10O4

Struktura vzorce:

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Kyselina trans-ferulová je krystal čtvercového nebo vláknitého krystalu s teplotou tání 174 stupňů. Je rozpustný v horké vodě, ethanolu a ethylacetátu, mírně rozpustný v etheru a nerozpustný v benzenu a petroletheru.

Protiradiační účinek:

Kyselina trans-ferulová, jako fenolická rostlinná složka, má silnou antioxidační aktivitu a má velkou roli při podpoře lidského zdraví. Kyselina trans-ferulová může významně zvýšit obsah glutathionu a nikotinamid adenindinukleotidfosfátu v ozářených buňkách a má ochranný účinek na ozářené endoteliální buňky. Heme oxygenáza je antioxidační enzym, který může přeměnit hemu na biliverdin a nakonec na antioxidant bilirubin. Kyselina ferulová může regulovat expresi tohoto enzymu, takže hraje ochrannou roli v radiační ochraně

Antioxidační funkce:

Kyselina trans-ferulová může značně zvýšit aktivitu probuzení reduktázy a glutathiontransferázy a kontrolovat podíl aktivní tyrosinázy.

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4 detailed information

Špičková kvalita, čistá kyselina trans-ferulová nebo trans-ferulová kyselina, prášek / látka, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte trans-ferulovou kyselinu nebo trans-ferulovou kyselinu cas 537-98-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kyselina trans-ferulová nebo kyselina trans-ferulová Cas 537-98-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like