Citrát toremifenu CAS 89778-27-8

Toremifen Citrate CAS 89778-27-8 Čína Toremifene Citrate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: 2- [4 - [(Z) -4-chlor-1,2-difenylbut-l-enyl] fenoxy] -N, N-dimethylethanamin, 2-hydroxypropan-l, 2,3-trikarboxylová kyselina; CAS číslo: 89778-27-8 Charakteristika: bílý prášek. Molekulární...

Podrobnosti o produktu

Citrát toremifenu CAS 89778-27-8

Toremifene Citrate CAS 89778-27-8

China Toremifene Citrate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: 2- [4 - [(Z) -4-chlor-1,2-difenylbut-l-enyl] fenoxy] -N, N-dimethylethanamin, 2-hydroxypropan-l, 2,3-trikarboxylová kyselina;

CAS číslo: 89778-27-8

Vlastnosti: bílý prášek.

Molekulární vzorec: C32H36C1NO8

Struktura vzorce:

Toremifene Citrate CAS 89778-27-8 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Toremifene Citrate

Popis:

Náš toremifen citrát může být použit k léčbě metastazujícího karcinomu prsu s estrogenovým receptorem pozitivním nebo neznámým u postmenopauzálních žen.

Nežádoucí účinky toremifen citrátu:

Mezi časté nežádoucí účinky patří zarudnutí obličeje, hyperhidróza, vaginální krvácení, leucorrhea, únava, nevolnost, vyrážka, svědění, závratě a deprese. Tyto nežádoucí účinky jsou obvykle mírné

Lékové interakce

1. Toremifen citrát sníží renální vylučování vápníkových léčiv, jako jsou thiazidové léky, představuje riziko zvýšené hyperkalcémie.

2. Induktory enzymů, jako je fenobarbital, fenytoin sodný a karbamazepin, mohou zvýšit metabolickou rychlost tohoto produktu a snížit jeho koncentraci, když v séru dosáhne ustáleného stavu. V tomto případě by denní dávka tohoto produktu měla být zdvojnásobena.

3. Je známo, že kombinace antiestrogenových léčiv a warfarinových antikoagulancií spolu s toremifen-citrátem může vést k prodloužení doby krvácení. Toremifen-citrátu by se tedy nemělo používat v kombinaci s výše uvedenými léky.

Farmakokinetika:

Absorpce: absorpce Toremifen citrátu je po perorálním podání rychlá a koncentrace v séru dosahuje vrcholu přibližně 3 hodiny (2-5 hodin) po podání.

Metabolismus: Tento produkt lze v lidském těle široce metabolizovat multifunkční jaterní oxidázou závislou na cytochromu P450.

Vylučování: Toremifencitrát je vylučován hlavně stolicí ve formě metabolitů a lze pozorovat cirkulaci jater a střev

Rychlost vazby na sérový protein: produkt se váže hlavně na albumin a rychlost vazby na sérový protein je více než 99,5%.

Špičková kvalita, čistý Toremifen citrátový prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte toremifen citrát cas 89778-27-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: toremifen citrát cas 89778-27-8, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like