Tetramisol hydrochlorid nebo Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5086-74-8

Tetramisol HCl Chemický název: 6-fenyl-2,3,5,6-tetrahydroimidazo [2, l-b] thiazol hydrochlorid Číslo CAS: 5086-74-8 Charakteristika: Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek Test: 98,0% ...

Podrobnosti o produktu

Tetramisol hydrochlorid nebo Tetramisol Hcl CAS 5086-74-8

Tetramisole Hydrochloride or Tetramisole Hcl 99% Powder API, Raw Material.png

Název produktu: Hydrochlorid Tetramisolu

Synonyma: Tetramisol Hcl

Chemický název: hydrochlorid 6-fenyl-2,3,5,6-tetrahydroimidazo [2,1-b] thiazolu

Číslo CAS: 5086-74-8

Charakteristika: Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek

Stanovení: 98,0% ~ 101,0% hydrochloridu tetrametholu

Vzorec: C11H13CIN2S, C11H12N2S.HCl

Vzorec struktury:

Tetramisole Hydrochloride or Tetramisole Hcl 99% Powder API, Raw Material formula.png

KLÍČOVÁ SLOVA: Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl Prášek API, Surovina

Popis:
Tetramisol hydrochlorid je vhodný pro inhibici různých alkalických fosfatáz, například jater, ledvin, placenty, kostí a nádorů. Je to inhibitor alkalických fosfatáz.
Tetramisol Hcl má anthelmintickou aktivitu.
V případě střevních alkalických fosfatáz jsou pouze mírně inhibovány. Není zřejmý účinek přípravku Tetramisole Hcl. Věnujte zvláštní pozornost.
Hydrochlorid Tetramisolová surovina se používá k výrobě konečného léčiva nebo léků. Je to aktivní farmaceutická složka. Může také pracovat s jinými látkami, aby zlepšila výkon konečného produktu.

--------------------

Jako profesionální Čína Tetramisole Hydrochlorid, Tetramisole Hcl 99% prášek API, suroviny BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Tetramisole Hydrochlorid, Tetramisole Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Tetramisole hydrochloride Popis:

 

Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP byl původně aplikován jako antihelmintikum pro léčbu šlachového napadení u lidí i zvířat. Většina běžných komerčních příprav přípravků Tetramisole Hydrochloride, Tetramisol Hcl 99% prášku API, suroviny BP, EP, USP je určena pro veterinární použití jako dewormer u ovcí, skotu a prasat.

 

Tetramisol Hydrochlorid, Tetramisol Hcl 99% Prášek API, Surovina BP, EP, USP však také nedávno získal význam mezi akvaristy jako účinnou léčbu napadení obojživelníků Camallanus u sladkovodních tropických ryb. Tetramisol hydrochlorid, Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP je širokospektrální anthelminthics, používaný k řízení oblíček a hmyzu.

 

Aplikace a použití:

Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP se používá jako anthelmintikum při léčení mnoha nematodů, zejména ve veterinárních aplikacích. Je považována za racemickou směs. Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl 99% práškový API, surový materiál BP, EP, USP se používá jako levotočivé sulfonované meziprodukty s kyselinou chlorovodíkovou.

Jedná se o záplavové střevní jedy, protilátky proti červům. Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP je využíván pro rybolov a škrkavka obojková, infekce hmyzem.

-----------------------------

Vlastnictví:

Název: Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl 99% prášek API, Surovina BP, EP, USP

EINECS: 225-799-5

Tetramisol hydrochlorid, Tetramisol Hcl CAS č .: 5086-74-8

Rozpustnost: Rozpustnost ve vodě: 200 g / l (20 ° C)

Hydrochlorid tetrammisolu, Tetramisol Hcl Bod tání: 266-267 ° C (lit)

Vzorec: C11H12N2S.HCl

Bod varu: 344,4 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 240,77

Bod vzplanutí: 162,1 ° C

Vzhled: bílý až světle krémový krystalický prášek

 

Hydrochlorid Tetramisolu, Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP je stabilní za normálních tlaků a teplot. Není kompatibilní se silnými oxidačními činidly. Tetramisol hydrochlorid, Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina BP, EP, USP je zakázáno shromažďovat s nekompatibilními materiály. Zvláštní pozornost by měla být věnována také tomu, aby nedocházelo k rozkladu na nebezpečné produkty rozkladu: chlorovodík, oxidy dusíku, oxid uhelnatý, oxidy síry, oxid uhličitý. Její nebezpečná polymerizace nedojde. Kromě toho by měl být přípravek Tetramisole Hydrochloride, Tetramisol HCl 99% prášek API, Surovina BP, EP, USP skladován na chladném, suchém místě. Obecně je považováno za nebezpečné.

-----------------------------

Osvědčení o analýze (hydrochlorid Tetramisolu)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Tetramisol Hcl

Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Tetramisol hydrochlorid

IR: Mělo by odpovídat referenčnímu spektru.

Dodržuje

Bod tání

262 ° C až 267 ° C

262 ° C ~ 264 ° C

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,25%

Sulfátovaný popel

≤ 0,1%

0,09%

pH

3,0 ~ 4,5

4.4

TLC

≤ 0,5%

<>

Stanovení
Tetramisol Hcl

98,0% ~ 101,0%
Tetramisol hydrochlorid

99,69%

Závěr: Náš produkt splňuje výše uvedený standard BPV98

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý Tetramisol hydrochlorid, Tetramisol Hcl Prášek / látka v Číně; Tetramisol Hydrochloride, Tetramisol Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Tetramisole hydrochlorid, Tetramisole Hcl API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte produkt Tetramisole Hydrochloride nebo Tetramisole Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5086-74-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Tetramisol Hydrochlorid nebo Tetramisol Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5086-74-8, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like