Tetrahydrozolin-hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP

Tetrahydrozolin hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP je derivát imidazolinu, nachází se v očních kapkách a nosních sprejích.

Podrobnosti o produktu

Tetrahydrozolinhydrochlorid

image001

Čína Tetrahydrozolin hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Tetryzoline Hcl

CAS číslo: 522-48-5

Vlastnosti: šedý bílý prášek.

Molekulový vzorec: C13H17CIN2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Tetrahydrozolin-hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP


Popis:

Tetrahydrozolin hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP je derivát imidazolinu, nachází se v očních kapkách a nosních sprejích. Jiné deriváty zahrnují nafazolin, oxymetazolin a xylometazolin.

Bylo zjištěno, že tento produkt je používán k léčbě nosní kongesce způsobené nachlazením, sennou rýmou, alergiemi nebo sinusitidou. Může být také použit k léčbě jiných stavů určených lékařem.

Tetrahydrozolinhydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EP je dekongesant. Funguje tak, že zmenšuje oteklé a ucpané nosní tkáně omezováním krevních cév. To zlepšuje odvodnění hlenu a dýchání nosem.

Nežádoucí účinky hydrochloridu tetrahydrozolinu nebo tetrahydrozolinu Hcl USP BP EP:

Někdy po kapání je oko červené, nemůže pomoci tření oka, pravděpodobně po několika týdnech nepřetržitého používání, vždy cítí, že oko má pocit cizího těla.

image003

Špičková kvalita, čistý Tetrahydrozolin hydrochlorid nebo Tetrahydrozolin Hcl USP BP EPVýroba práškových látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte hydrochlorid tetrahydrozolin nebo tetrahydrozolin hcl usp bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: tetrahydrozolin hydrochlorid nebo tetrahydrozolin hcl usp bp ep, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like