Tetracyklin Hydrochloride nebo Tetracycline Hcl Prášek API, Surovina CAS 64-75-5

Tetracyklin Hydrochlorid nebo Tetracyklin Hcl Prášek API, Surovina CAS 64-75-5 Název produktu: Tetracyklin Hydrochlorid Synonyma: Tetracyklin Hcl Číslo CAS: 64-75-5 Charakteristika: Žlutý krystalický prášek Test: 95,0% -102,0% Tetracyklin Hcl Vzorec: C22H25ClN2O8 Struktura Vzorec: Klíčová slova: Tetracyklin ...

Podrobnosti o produktu

Tetracyklin hydrochlorid nebo tetracyklin Hcl CAS 64-75-5

Tetracycline Hydrochloride or Tetracycline Hcl Powder API, Raw material.png


Název produktu: hydrochlorid tetracyklinů

Synonyma: Tetracyklin Hcl

Číslo CAS: 64-75-5

Charakteristika: Žlutý krystalický prášek

Test: 95,0% -102,0% Tetracyklin Hcl

Vzorec: C22H25CIN2O8

Vzorec struktury:

Tetracycline Hydrochloride or Tetracycline Hcl Powder API, Raw material formula.png

KLÍČOVÉ SLOŽKY: Hydrochlorid tetracyklinů, Tetracyklin Hcl prášek API, surovina

Popis:
Tetracyklin hydrochlorid je hydrochloridová sůl tetracyklínu. Jedná se o širokospektrické naftacenové antibiotikum, které během syntézy proteinů inhibuje vazbu aminokyselinové trny. Tetracyklin hydrochlorid se vyrábí semisynteticky z chlortetracyklinu.
U bakterií blokuje tetracyklin vazbu aminoacyl-tRNA na komplex mRNA-ribosomu, a proto Tetracyclin Hcl inhibuje syntézu proteinů a růst bakteriálních buněk. Vzhledem k tomu, že přirozeně fluoreskující tetracyklin Hcl se váže na nově vytvořenou kost na rozhraní kostí / osteoidu, může být k histomorfometrii kostí použito značení tetracyklinem kosti a fluorescenční mikroskopie.
Tetracyklin Hcl se obvykle podává perorálně k léčbě mírných až středně závažných infekcí způsobených náchylnými mikrobiálními organismy.
UPOZORNĚNÍ: Vysoké dávky několika forem hydrochloridu tetracyklinů podávaných intravenózně byly spojeny s akutní tukovou játrou, která může být závažná a může mít za následek selhání jater a úmrtí. Perorální užívání tetracyklinu Hcl je zřídka a není příliš přesvědčivě spojeno s akutním poškozením jater.
Hydrochlorid tetracyklin také inhibuje syntézu bílkovin. Mechanismem působení inhibice je přerušení prodloužení peptidového řetězce, blokování místa A ribozomů, nesprávné vyrozumění genetického kódu nebo prevence připojení oligosacharidových postranních řetězců k glykoproteinům.

---------------------

Farmakologie:

Tetracyklin HCl, Tetracycline Hcl Powder API, surovina je látka získaná synteticky z oxytetracyklinů nebo získaná ze Streptomyces aureofaciens.

Jako třída tetracyklinů obecně funguje jako širokospektrální bakteriostatické činidla inhibující syntézu proteinů reverzibilní vazbou na 30S podjednotku bakteriálního ribozomu; čímž bude narušovat přístup aminoacyl-tRNA k akceptorovému místu na komplexu mRNA-ribosomu, který brání růstu vnímavých bakteriálních živých bytostí. Rovněž se předpokládá, že se reverzibilně váží na 50S ribozomy a na změnu propustnosti cytoplazmatické membrány u citlivých organismů.

 

Tetracyklin HCl, Tetracycline Hcl Powder API, surovina je účinná proti infekcím způsobeným trachomem, rickettsiae, mycoplasma a chlamydiemi, stejně jako Gram-pozitivní a Gram-negativní bakterie. Použití antibakteriální, anti-amebic, anti-rickettsial

Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl prášek API, Surovina je sůl připravená z tetracyklínu s využitím bazické dimethylaminové skupiny, která protonuje a snadno tvoří

soli v roztoku kyseliny chlorovodíkové. Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl prášek API, Surovina je preferovaná formulace pro farmaceutické aplikace. Jedná se o širokospektrální antibakteriální a antiprotozoální aktivitu a působí tak, že se váže na 30S a 50S ribozomální podjednotky blokující syntézu bílkovin.

 

Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl prášek API, Surovina je široce distribuována do orgánů a tkání, ale jen malé množství centrální spinální tekutiny. Bude odstraněn nezměněný primárně skrze glomerulární filtraci a může se akumulovat s opakovaným dávkováním u pacientů s poruchou renálních funkcí. Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl prášek API, surovina zřejmě není metabolizována, ale může být vyloučena do GI traktu, kde by mohla být po chelaci fekálním materiálem neaktivní.

 

Indikace hydrochloridu tetracyklinu, API tetracyklin Hcl prášku, surovina:

Je široce využíván k léčbě ran a kožních infekcí, stejně jako lehkých respiračních infekcí. Tetracyklin Hydrochloride, Tetracycline Hcl Prášek API, Surovina je aktivní proti mykoplazmatu. Používá se také jako profylaktická léčba po operaci nebo úrazech.

 

Jako profesionální Čína Tetracycline Hydrochlorid, Tetracycline Hcl Prášek API, dodavatel surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Tetracycline Hydrochlorid, Tetracycline Hcl Prášek API, suroviny z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Interakce s léčivy nebo kontraindikace:

Při renální insuficienci nebo jaterním poškození se vyhněte souběžnému podávání jiných nefrotoxických nebo hepatotoxických léků.

Tetracyklin Hydrochlorid, Tetracyklin Hcl Prášek API, Surový materiál bude mít snížený účinek, pokud je podáván společně s antacidami nebo produkty GI obsahujícími hliník, vápník, zinek nebo hořčík nebo s přípravky obsahujícími železo.

 

Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl Prášek API, Surovina může interferovat s baktericidním účinkem aminoglykosidů, penicilinů a cefalosporinů. Nicméně stále existuje mnoho diskusí o tom, zda je tato interakce klinicky významná.

 

Zvyšuje hladiny / toxicitu perorálního digoxinu:

Tetracyklin hydrochlorid, Tetracyklin Hcl prášek API, suroviny je schopen zpomalit vývoj skeletu plodu. Nepoužívejte tento přípravek těhotným zvířatům.

 

Nežádoucí účinky a nežádoucí účinky:

1.CNS: intrakraniální hypertenze

2.Krev: neutropenie, esinofylie

3.Skin: svědění

4.GI: anorexie (ztráta chuti k jídlu)

5.sore hrdlo

----------------------

Ostatní jména:

[4S- (4alfa, 4aalfa, 5aalfa, 6beta, 12aalfa)] -4- (dimethylamino) -1,4,4a, 5,5a, 6,11,12a- oktahydro- 3,6,10,12,12a- pentahydroxy-6-methyl-l, ll-dioxo-2-naftacenkarboxamidu, hydrochlorid tetracyklin

 

Osvědčení o analýze (hydrochlorid tetracyklinů)

Položky

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

Vzhled
Tetracyklin Hcl

Žlutý krystalický prášek

Dodržuje

Rozpustnost

Rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v alkoholu, prakticky nerozpustný v acetonu a etheru.

Dodržuje

Identifikace
Hydrochlorid tetracyklinů

Podobnost.
B, C Pozitivní

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 2,0%

0,35%

pH

1,8-2,8

2.6

Specifická optická rotace

-240-- -255

-247

Těžké kovy

Vyhovuje limitní zkoušce (50 stran za minutu)

Složit

Sulfátovaný popel

≤0,5%

0,09%

Související látka

4-epitetracyklin ≤3,0%

1,5%

Anhydrotetracyklin ≤0,5%

0,15%

4-epianhydrotetracyklin ≤0,5%

0,04%

2-acetyl-2-dekarbamoyltetracyklin ≤ 1,5%

0,70%

Zbytková rozpouštědla

1-butanolu ≤ 5000 ppm

2381ppm

Aceton ≤500 ppm

6 stránek za minutu

Stanovení
Tetracyklin Hcl

95,0% -102,0%
Hydrochlorid tetracyklinů

97,2%

Závěr: odpovídá standardu BP2012

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý tetracyklin hydrochlorid, Tetracycline Hcl prášek / substance továrna v Číně; Čína Tetracyklin hydrochlorid, Tetracycline Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Tetracyklin hydrochlorid, Tetracycline Hcl API Výrobci v Číně.


Hledáte-li Tetracycline Hydrochloride nebo Tetracycline Hcl Powder API, surovinu CAS 64-75-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Tetracycline Hydrochloride nebo Tetracycline Hcl Prášek API, Surovina CAS 64-75-5, výrobce, dodavatel, cena
Dotaz

You Might Also Like