Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP CAS 78628-80-5 je první perorálně účinné allylaminové antimykotikum. Jeho mechanismus účinku je inhibovat fungální skvalen cyklooxygenázu a interferovat s biosyntézou ergosterolu v houbových buňkách.

Podrobnosti o produktu

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP

image001

China Terbinafine Hydrochloride (Terbinafine Hcl) EP BP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 78628-80-5

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C21H26ClN

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP


Popis

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP CAS 78628-80-5 je první perorálně účinné allylaminové antimykotikum. Jeho mechanismus účinku je inhibovat fungální skvalen cyklooxygenázu a interferovat s biosyntézou ergosterolu v houbových buňkách. Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP má široké spektrum antimikrobiálních aktivit a má krátké stopky plísní, vláknin, dimorfních a temných spór, kvasinek, Aspergillus a dermatitidy) in vitro. Broomycetes a Histoplasma capsulatum) mají baktericidní účinky na Candida albicans a Limania mexico. Jsou aktivnější proti psoriáze a Aspergillus než Naftifen, ketokonazol, itrakonazol, klotrimazol, griseofulvin a amfotericin B. Používají se klinicky k léčbě kůže. Plísňové infekce (tinea pedis, tinea cruris a tinea corporis) a plísňové infekce nehtů měly míru vyléčení 80% -95% a nízkou míru recidivy (0 ve druhém měsíci a 6% -10% v patnáctém měsíci).

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP je allylaminové antimykotikum. Jeho antifungální spektrum je širší a antifungální aktivita je vyšší než naftifen. Klinicky se používá pro různé kožní plísňové infekce (tinea pedis, tinea cruris a tinea corporis) a plísňové infekce nehtů. Může inhibovat skvalen cyklooxygenázu hub s vysokou selektivitou, inhibovat epoxidaci skvalenu během tvorby buněčné membrány houby a ničit tvorbu buněčné membrány houby tak, aby hubila nebo inhibovala houby. Bezpečnost, nízká toxicita, malé vedlejší účinky, dobrá orální a vnější tolerance, žádná teratogenita nebo embryotoxicita.

image003


Fengchen Group je předním čínským výrobcem a terbinafin hydrochloridem (Terbinafine Hcl) EP BP USP. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo Čína Terbinafine Hydrochloride (Terbinafine Hcl) EP BP USP prášek výrobce a dodavatel, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Terbinafine Hydrochloride (Terbinafine Hcl) EP BP USP prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Terbinafin hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP

Testování položky

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

Splňuje

Identifikace A

Infračervená absorpční spektrofotometrie.

Porovnání: Terbinafin-hydrochlorid CRS

Splňuje

Identifikace B

Poskytuje reakci chloridů za použití bezvodého ethanolu R jako rozpouštědla

Splňuje

Rozpustnost

velmi lehce nebo mírně rozpustný ve vodě, volně rozpustný v bezvodém ethanolu a methanolu, mírně rozpustný v acetonu

Splňuje

Nečistota B

≤ 0,15%

<>

Nečistota E

≤ 0,05%

<>

Neurčené nečistoty

Jedna nečistota ≤ 0,10%

<>

Celkové nečistoty

≤ 0,3%

<>

Ztráta sušením

≤ 0,50%

0,06%

Síranový popel

≤ 0,10%

0,02%

Velikost částic

90% ne více než 50 μm

Splňuje

Ethyl acetát

≤ 0,5%

0,017%

Dichlormethan

≤ 0,06%

Nezjištěno

Isopropanol

≤ 0,50%

0,024%

Čistota (rozbor)

99,0% -101,0%

99,88%


Ostatní jména:

Monohydrochlorid (E) -N- (6,6-dimethyl-2-hepten-4-inyl) -N-methyl-1-naftalenmethanaminu


Špičková kvalita, čistý terbinafinový hydrochlorid (Terbinafine Hcl) EP BP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte terbinafin hydrochlorid (terbinafin hcl) ep bp usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: terbinafin hydrochlorid (terbinafin hcl) ep bp usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like