Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5985-28-4

Synephrine HCl Chemický název: 4- [1-hydroxy-2- (methylamino) ethyl] fenol, hydrochlorid Číslo CAS: Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5985-28-4 Název výrobku: 5985-28-4 Charakteristika: bílý prášek. Test: 98% Min Synephrine Hcl Formula: C9H13NO2 ...

Podrobnosti o produktu

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl CAS 5985-28-4

Synephrine Hydrochloride or Synephrine Hcl 99% Powder API, Raw material.png


Název produktu: Hydrochlorid synefrinu

Synonyma: Synephrine Hcl

Chemický název: 4- [1-hydroxy-2- (methylamino) ethyl] fenol, hydrochlorid

Číslo CAS: 5985-28-4

Charakteristika: bílý prášek.

Test: 98% Min Synephrine Hcl

Vzorec: C9H13NO2; C9H13NO2.HCI

Vzorec struktury:

Synephrine Hydrochloride or Synephrine Hcl 99% Powder API, Raw material formula.png

Klíčová slova: Synephrine Hydrochloride, Synephrine Hcl Surovina, API prášek
Balení: 25 kg / Drum
Doba skladovatelnosti: 36 měsíců

Popis:
Agonista α-adrenergního receptoru, vazokonstriktor.
Synephrine Hcl pochází z ovocného stromu známého jako Citrus Aurantium (aka Bitter Orange), který pochází z Vietnamu. V dnešním světě potravinových doplňků existuje spousta spojení s tímto doplňkem, což je skvělý produkt pro hubnutí.


----------------------

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina je extrakt nejčastěji extrahovaný z nezralých Bitter Orange (Citrus aurantium). To je také široce objevené v několika dalších citrusových rostlinách, včetně sevilských pomerančů, mandarinových pomerančů, klementin, sladkých pomerančů maršáků, mandarinek Nova a grapefruitu.

 

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina je považována za velmi oblíbenou doplněnou přísadu pro snížení tělesné hmotnosti. To se běžně vyskytuje ve vzorcích, které zahrnují několik dalších chemikálií. Nicméně tyto příbuzné komodity mohou také obsahovat silné stimulanty a bylinky, které mají buď příliš velký účinek nebo vůbec žádný.

 

Synephrine HCL Vedlejší účinky a použití:

Normálně řečeno Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surovina je populární alternativou k stimulantům, která je schopna nechat lidi pociťovat podrážděnost, nervozitu nebo drát.

 

Jednou z velkých vlastností přípravku Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API je surovina, která je schopna zvýšit energii i rychlost metabolismu bez zvýšení srdeční frekvence nebo krevního tlaku. Zvláštní efekt vedl k nárůstu popularity jako doplněk ke ztrátě hmotnosti a čerpání energie.

 

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Prášek API, Surový materiál funguje na adrenergních receptorech v mozku. Zaměřením na adrenergní receptory, které se týkají například snížené chuti k jídlu, vysoký metabolismus, metabolismus cholesterolu a spalování tuků, Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, může surovina vyvolat stimulačně podobné účinky bez zvýšeného krevního tlaku a vazokonstrikce.

 

Jako doplněk ke ztrátě hmotnosti Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surovina je ve své vlastní lize. Existuje mnoho opakovaně studovaných vlivů na hoření tuku a Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surovina ukázala, že zvyšuje lipolýzu (rozkládá tuk pro použití jako energie).

Při zvyšování rychlosti metabolismu Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API by surovina mohla také snížit inzulinovou rezistenci.

 

Mnoho lidí užívá Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, suroviny předtím, než jít do posilovny. Synefrín pomáhá atletické aktivitě a díky energetickým výhodám se někteří lidé cítí více dychtivě dát práci v náročném dni.

-----------------

Jako profesionální Čína Synephrine Hydrochloride, Synephrine Hcl 99% Prášek API, dodavatel surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Synephrine Hydrochloride, Synephrine Hcl 99% prášek API, suroviny z Číny v Číně pro téměř 10 let.

 

Název produktu: Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina

Čistota: 98% Min, 99% Min

Synephrin hydrochlorid nebo Synephrine Hcl Cas: 94-07-5, 575-81-5

EINECS: 202-300-9

Molekulární vzorec: C9H13NO2

Molekulová hmotnost: 167,205

Zkušební metoda: 167,205

Specifikace: 20%, 98%

barva: žlutý hnědý až bílý prášek

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl Bod tání: 187

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surovina je odvozena z ovocné stromy známé jako Citrus Aurantium (také bite Orange), který pochází z Vietnamu. Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina je také velmi podobná v chemické struktuře jako efedrin. V dnešním světě potravinových doplňků existuje spousta asociace s tímto doplněním, který je skvělým produktem na snížení obsahu tuku a tolik, že mnoho společností a značek nepoužívá Synephrine HCL nahradit efedrin, který byl kdysi ve svém produktu

Aplikace:

1.Zdroj a nápoj pro zdravotní péči.

2.Farmaceutická surovina

3.Potravinářská přísada.

4.Kosmetické.

 

Výhody Synephrine HCL

Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, surovina má řadu výhod uvedených níže:

1.Podobné účinky na efedrin bez stejných silných vedlejších účinků.

2. Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina může zvýšit lipolýzu (spalování tuků) tím, že dovolí tělu uvolnit tukové zásoby z tukových buněk, které mají být použity jako energie.

3. Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surovina může také zvýšit klidovou rychlost metabolismu (zvyšuje metabolismus), který zvyšuje váš metabolismus jednoduše doplněním Synephrine HCL.

4. Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, Surový materiál může zvýšit termogenezi (zvyšuje tělesnou teplotu), který může pomoci spalování kalorií v důsledku zvýšené tělesné teploty.

5. Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, Surovina může poskytnout zvýšené energetické hladiny a zaměření.

--------------------

Funkce hydrochloridu synefrinu:
1. Antioxidant, snižuje poškození životního prostředí znečištění těla;
2. Synefrin HCL může konsolidovat pojivové tkáně; posiluje kůži, kosti, zuby a svaly;
3. Synephrin Hydrochlorid může podporovat syntézu kolagenu, pomáhá hojení ran;
4. podílí se na metabolismu cholesterolu a pomáhá rozkládat tuky;
5. Synefrin HCL může urychlit vstřebávání železa a vápníku, zabránit skorumpování.

Výhody Synephrine H cl :
(1) Zvyšuje lipolýzu (hoření tuku) tím, že dovoluje tělu uvolňovat zásoby tuku z tukových buněk, které se používají jako energie.
(2) Synefrin Hcl Může zvýšit váš klidový metabolický poměr (zvyšuje metabolismus), což zvyšuje váš metabolismus prostě doplněním Synephrine HCL.
(3) Hydrochlorid synefrinu Může zvýšit termogenezi (zvyšuje tělesnou teplotu), která může pomoci při spalování kalorií v důsledku zvýšené tělesné teploty.
(4) Může poskytnout zvýšené energetické hladiny a zaměření.

Použití a aplikace přípravku Synephrine Hydrochloride:
1. Jako výživový doplněk určený k podpoře vypalování kalorií (termogeneze) a výsledné ztrátě hmotnosti.
2.Synefrin také pomáhá vyčistit krev a bylo hlášeno, že rozpouští ledvinové kameny.
3.Synefrin je stimulant, podobný a efedrinu, Citrus aurantium Extract má podobné účinky, pokud jde o zvýšení energie, potlačení chuti k jídlu a zvýšení metabolické rychlosti a výživy


Bezpečnost a rizika přípravku Synephrine Hydrochloride
Synephrine Hydrochloride or Synephrine Hcl 99% Powder API, Raw material safty problems.png

Hlavní indexy Synephrine Hydrochloride, Synephrine Hcl

Analýza

Specifikace

Výsledek

Testovací metoda

Stanovení

98,50% Min
Synephrin hydrochlorid

99,00%

HPLC

Zápach
Synephrine Hcl

Charakteristický

Charakteristický

Organoleptický

Chuť

Charakteristický

Charakteristický

Organoleptický

Identifikace

IR spektrum

Dodržuje

/

Ztráta sušením

0,50% Max

0,20%

5 g / 105 ° C / 2 hodiny

Těžké kovy

10 ppm Max

Dodržuje

AAS

Arzen (As)

2ppm Max

Dodržuje

AAS

Olovo (Pb)

2ppm Max

Dodržuje

AAS

Rtuť (Hg)

1ppm Max

Dodržuje

AAS

Celkový počet desek

1000 cfu / g Max

Dodržuje

AOAC

Kvasinky a plísně

100 cfu / g Max

Dodržuje

AOAC

E-coli

Negativní

Negativní

AOAC

Salmonella

Negativní

Negativní

AOAC

Špičková kvalita, Čínský čistý syntefinový hydrochlorid, Synephrine Hcl prášek / substance továrna v Číně; Čína Synephrine hydrochlorid, Synephrine Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Synephrine hydrochlorid, Synephrine Hcl API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% Powder API, surovinu CAS 5985-28-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Synephrine Hydrochloride nebo Synephrine Hcl 99% prášek API, surovina CAS 5985-28-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like