Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2 Čína Sulindac BP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 38194-50-2 Charakteristika: Žlutý prášek. Molekulární vzorec: C20H17FO3S Struktura vzorce: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Sulindac BP USP. Popis: Sulindac patří k arylu ...

Podrobnosti o produktu

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

China Sulindac BP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 38194-50-2

Vlastnosti: Žlutý prášek.

Molekulární vzorec: C20H17FO3S

Struktura vzorce:

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Sulindac BP USP.

Popis:

Sulindac patří k protizánětlivým lékům kyseliny aryloctové a jeho protizánětlivý účinek je silný na zvláštní vlastnost a má zjevný účinek na zánětlivou bolest.

Tento produkt je prekurzorové léčivo s minimální aktivitou, které může být metabolizováno na aktivní sulfid po vstupu do lidského těla. Sulindac může inhibovat cyklooxygenázu a redukovat syntézu prostaglandinů, má tedy analgetické, protizánětlivé a antipyretické účinky. Má malý vliv na průtok krve ledvinami a funkci ledvin.

Sulindac je vhodný pro všechny druhy chronické artritidy (jako je revmatoidní artritida, deformovatelná artritida, ankylozující spondylitida, periartritida ramene atd.). Obzvláště u starších pacientů, u pacientů s potenciální nedostatečností průtoku krve ledvinami; různé příčiny bolesti, jako je dysmenorea, bolest zubů, trauma a pooperační bolest.

Vzhledem k různým fyzickým podmínkám a podmínkám každého člověka, aby se léčivo hrálo v těle lépe a aby se snížila stimulace léčiva v gastrointestinálním traktu, měl by být Sulindac užíván před, během nebo po jídle podle povaha a funkce léku.

Špičková kvalita, čistý Sulindac BP USP prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte sulindac bp usp cas 38194-50-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sulindac bp usp cas 38194-50-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like