Sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP

Sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP je antibakteriální látka na bázi sulfanilamidu. Je to druh sulfonamidového léčiva, které není snadné absorbovat orálním podáním.

Podrobnosti o produktu

Sulfasalazineor Sulphasalazine (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP

image001

Čína Sulfasalazin nebo Sulphasalazine (Salicylazosulfapyridin) USP BP EPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Salicylazosulfapyridin

CAS číslo: 599-79-1

Vlastnosti: Zářivě žlutý nebo nahnědlý žlutý prášek

Molekulový vzorec: C18H14N4O5S

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Words: Sulfasalazin nebo Sulphasalazine (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP


Popis:

Sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP je antibakteriální látka na bázi sulfanilamidu. Je to druh sulfonamidového léčiva, které není snadné absorbovat orálním podáním. Absorpční část se rozkládá na kyselinu 5-aminosalicylovou a sulfapyridin působením střevního mikroorganismu. Poté, co kyselina 5-aminosalicylová komplexovaná s pojivovou tkání střevní stěny zůstala po dlouhou dobu ve střevní stěně, aby měla antibakteriální, protizánětlivou a imunosupresivní roli, jako je redukce Escherichia coli a Clostridium a inhibice syntéza prostaglandinů a dalších zánětlivých mediátorů leukotrienů. Proto se má za to, že kyselina 5-aminosalicylová je hlavní složkou tohoto produktu při léčbě zánětlivého onemocnění střev. Sulfapyridin produkovaný rozkladem produktu vykazuje slabý antibakteriální účinek na střevní flóru.

Rozpouštění: Sulfasalazin nebo sulfasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP je rozpustný v hydroxidu sodném, mírně rozpustný v ethanolu, nerozpustný ve vodě, chloroformu, etheru, benzenu.

Hustota: 1,48 g / cm3

Teplota tání: 260 - 265 ° C (rozkl.)

Bod varu: 630,9 ° cat760 mmhg

Bod vzplanutí: 335,4 ° C

Index lomu: 1,691

Podmínky skladování: Sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP by měl být uchováván v chladné, suché a tmavé nádobě. Držte se dál od ohně.


Aplikace:

Tento produkt se používá k léčbě ulcerózní kolitidy. Sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EP se po perorálním podání vzácně absorbuje a hraje terapeutickou roli při rozkladu střevní stěny. Má dvojí funkce protizánětlivé a antibakteriální. V posledních letech mnoho údajů ukazuje, že sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EPcan také inhibují syntézu imunokomplexů a revmatoidních faktorů, čímž ovlivňují imunitní patologické poškození revmatoidní artritidy. Používá se při léčbě zánětlivého onemocnění střev a revmatoidní artritidy více než 40 let. Protože byl sulfasalazin používán v krátkodobých a nekontrolních aplikacích, byla jeho účinnost kritizována. Pokusy na konci 70. let ukázaly, že léčivo může zlepšit klinické příznaky revmatoidní artritidy a v různých stupních redukovat C-reaktivní protein a ESR.


Osvědčení o analýze (COA, TDS) sulfasalazinu nebo sulfasalazinu (Salicylazosulfapyridinu) USP BP EP:

image003

Ostatní jména:

Azulfidin, Salazopyrin, alazosulfapyridin, Salicylazosulfapyridin, Salicylazosulfphyridin, Salisulf


Špičková kvalita, čistý sulfasalazin nebo sulphasalazin (Salicylazosulfapyridin) USP BP EPPrášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sulfasalazin nebo sulphasalazin (salicylazosulfapyridin) usp bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sulfasalazin nebo sulphasalazin (salicylazosulfapyridin) usp bp ep, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like