Sulfamonomethoxin sodný CAS 1037-50-9 Sulfamonomethoxin sodný

Jako nová generace dlouhodobě působících sulfonamidů je sulfamonomethoxinový sodík CAS 1037-50-9 sulfoamonomethoxinový sodík na prvním místě, pokud jde o antimikrobiální aktivitu.

Podrobnosti o produktu

Sulfamonomethoxin sodný CAS 1037-50-9 Sulfamonomethoxin sodný

image001

Čína Sulfamonomethoxine Sodium factory, Supplier, Manufacturer in China.

Synonyma: Sulphamonomethoxine Sodium

CAS číslo: 1037-50-9

Vlastnosti: bílý až lehce žlutý prášek.

Molekulový vzorec: C12H13N4NaO4S

KLÍČOVÁ slova:

Sulfamonomethoxin sodný CAS 1037-50-9 Sulfamonomethoxin sodný


Popis:

Jako nová generace dlouhodobě působících sulfonamidů je sulfamonomethoxinový sodík CAS 1037-50-9 sulfoamonomethoxinový sodík na prvním místě, pokud jde o antimikrobiální aktivitu. Má dvojí účinky. Farmakologické účinky: považuje se za antimikrobiální i antigenní. Sulfamonomethoxin sodný CAS 1037-50-9 Sulfamonomethoxin sodný Sodium má silné bakteriostatické účinky na grampozitivní bakterie a některé negativní bakterie, jako je streptokok, pneumokok, salmonella, stafylokok, Bacillus rhinorrhizae, pasteurella, brucella, bakterie, seznam, . Bacillus, Treponema dysenteriae a další citlivé; antigeny jsou: tento produkt je citlivý na Leukocystis aboriginalis, Coccidia, Toxoplasma gondii u kuřat. Účinek podporující růst, nízké dávkování, může podpořit růst, může výrazně zlepšit produkci vajec nosnic, zlepšit rychlost přeměny krmiva.

Sulfamonomethoxin sodný CAS 1037-50-9 Sulfamonomethoxin sodný se používá hlavně k léčbě otoku selat, atrofické rýmy, Actinobacillus pleuropneumonia, žluté a bílé průjmy, toxoplasmózy, colibacilózy, bílé průjmy, infekce břišní skvrny, kolibacitídy. Současně má zvláštní účinky na nemoc bílé koruny a kokcidiózu.


Špičková kvalita, čistý sulfamonomethoxinový sodík CAS 1037-50-9 Sulfátový sulfamonomethoxinový prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl sulfamonomethoxinu cas 1037-50-9 sulfamonomethoxin sodný, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sulfamonomethoxin sodný cas 1037-50-9 sulfamonomethoxin sodný, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like