Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin

Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin je druh bílého nebo kvazílého krystalického nebo krystalického prášku při pokojové teplotě, téměř bez chuti.

Podrobnosti o produktu

Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin

image001

Čína Sulfamonomethoxin nebo Sulfadimethoxypyrimidin továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Sulphamonomethoxine, Sulphadimethoxypyrimidine

CAS číslo: 1220-83-3

Vlastnosti: Bílý prášek

Molekulový vzorec: C11H12N4O3S

Struktura vzorce:

image002

image003


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin BP EP USP


Popis:

Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin je druh bílého nebo kvazílého krystalického nebo krystalického prášku při pokojové teplotě, téměř bez chuti.

Rozpustnost: Je nerozpustný ve vodě, chloroformu, mírně rozpustný v ethanolu, rozpustný v acetonu, rozpustný ve zředěné anorganické kyselině a silném alkalickém roztoku.

Pokud je sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin vystaven světlu, snadno se zhoršuje a jeho barva se postupně prohlubuje. Je to dlouhodobě působící sulfonamid. Jeho antimikrobiální spektrum je podobné spektru sulfadiazinu, ale má silný antimikrobiální účinek. Je vhodný pro bakteriální úplavici, enteritidu, angínu, infekci močových cest, celulitidu, hnisavou infekci kůže a další nemoci. Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin je škodlivý pro vdechování prachu, kontakt s kůží a neúmyslné polykání. Může dráždit oči, dýchací cesty a kůži. Dlouhodobé používání může snadno poškodit renální funkce a nervový systém, otravu sulfonamidem.

Surovina sulfamonomethoxinu nebo sulfadimethoxypyrimidinu je sulfadiazin s dlouhodobým účinkem. Jeho antimikrobiální spektrum je podobné spektru sulfadiazinu, ale má silný antimikrobiální účinek. Je vhodný pro bakteriální úplavici, enteritidu, angínu, infekci močových cest, celulitidu, hnisavou infekci kůže a další nemoci. Sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin musí užívat lékař s předpisem. Sulfonamidy jsou třídou běžně používaných antibakteriálních a protizánětlivých léčiv v moderní medicíně. Vztahují se na skupinu léčiv se strukturou p-aminobenzensulfonamidu. Jsou to léky chemické terapie používané k prevenci a léčbě bakteriálních infekčních chorob. Existují tisíce druhů SA, z nichž desítky jsou široce používány a mají určitý léčebný účinek.

Ostatní jména:

4-amino-N- (6-methoxy-4-pyrimidinyl) benzensulfonamid; SulfaMonoMethoxin; N- (6-methoxy-4-pyrimidinyl) sulfanilamid; 4-amino-N- (6-methoxypyrimidin-4-yl) benzensulfonamid; 4-methoxy-6-sulfanilamidopyrimidin;


Špičková kvalita, čistý sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sulfamonomethoxin nebo sulfadimethoxypyrimidin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like