Streptomycin Sesquisulfát BP EP USP CAS 3810-74-0

Čína Streptomycin Sesquisulfate továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Streptomycin Sesquisulfát ústní třídy a injekce třídy.
Číslo CAS: 3810-74-0

Podrobnosti o produktu

Streptomycin Sesquisulfát BP EP USP CAS 3810-74-0

Streptomycin Sesquisulfate BP EP USP CAS 3810-74-0

Čína Streptomycin Sesquisulfate továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Streptomycin Sesquisulfát ústní třídy a injekce třídy.

Číslo CAS: 3810-74-0

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C42H84N14O36S3

Vzorec struktury:

Streptomycin Sesquisulfate BP EP USP CAS 3810-74-0 structure formula

Balení: 25kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ SLOVA:Streptomycin Sesquisulfate

Vlastnost: Tento produkt je hygroskopický. Streptomycin Sesquisulfát Rozpustný ve vodě, nerozpustný ve většině organických rozpouštědel, nestabilní za silných kyselých a alkalických podmínek

Streptomycin Sesquisulfát je druh aminoglykosidových antibiotik. Tento produkt má silný antibakteriální účinek na Mycobacterium tuberculosis, ale ne na většinu grampozitivních koků (jako je Streptococcus) a bacilů (jako pseudomonas aeruginosa, anaerobní bakterie) a na mnoho gramnegativních bacilů; Streptomycin Sesquisulfát surovina je účinná pro všechny druhy tuberkulózy kůže. Může inhibovat reprodukci mycobacterium tuberculosis a produkci toxinu. To může zabít bakterie ve vysoké koncentraci. Léková rezistence mycobacterium tuberculosis na streptomycin je rychlá. Je lepší jej používat společně s dalšími léky protituberkulóze ke snížení rezistence vůči lékům

Aplikace:

Streptomycin Sesquisulfát může být použit k léčbě infekční endokarditidy způsobené tuberkulózou, Brucella a non-hemolytický streptokoky, morová a králičí horečka, chřipka a gram negativní bacily.

Nežádoucí účinky:

Poškození Streptomycin Sesquisulfát BP EP USP na ledviny je mírné, což se projevuje jako albuminurie a tubulární moči. Některé z nich mají dočasný pokles funkce ledvin a mohou být obnoveny po vysazení léku. Vážné trvalé poškození ledvin je vzácné.


Farmakologický účinek: Streptomycin Sesquisulfát je aminoglykosidové antibiotikum. Jeho mechanismem je působit na ribozom v bakteriích, inhibovat syntézu bílkovin a zničit integritu bakteriální buněčné membrány. Jeho minimální inhibiční koncentrace je obecně 0,5 mg/ml. Léková rezistence netuberkulózního Mycobacterium se snadno vyrábí. Proto musíme věnovat pozornost racionálnímu používání. Streptomycin Sesquisulfate BP EP USP má antibakteriální účinek na mnoho gramnegativních bakterií, jako je Escherichia coli, Klebsiella, proteus, enterobacter, Salmonella, Shigella, Brucella, Pasteurella atd.; Neisseria meningitidis a Neisseria gonorrhoeae jsou také citlivé na tento produkt. Tato látka má špatný účinek na Staphylococcus a další grampozitivní koky.

Farmakokinetika: absorpční účinek streptomycinu stupeň injekce Sesquisulfát je dobrý po intramuskulární injekci. Po vstřebání bude produkt distribuován hlavně v extracelulární tekutině a může být distribuován do orgánů a tkání kromě mozku. Množství produktu dosahující mozkomíšního moku, mozkové tkáně a bronchiální sekrece je velmi malé; stojí za zmínku, že produkt může dosáhnout žluči, pleurální tekutiny, ascitu, tuberkulózního abscesu a kaseózní tkáně po použití a může vstoupit do fetální tkáně přes placentu. Těhotné ženy se tedy nedoporučují používat tento přípravek

Vazebná rychlost streptomycinu Sesquisulfátu na bílkoviny může dosáhnout 20% - 30%. Poločas eliminace krve (T1/2b) 2,4-2,7 hodiny, funkce ledvin může být výrazně prodloužena. Přípravek není metabolizován v těle a je vypouštěn hlavně glomerulární filtrací. Po 24 hodinách podávání je vypouštěto 80% - 98% moči, asi 1% je vypouštěné z žluči a malé množství je vypouštěné z mléka, slin a potu.

Ve srovnání s injekcí není Streptomycin Sesquisulfát snadno absorbován perorálním podáním

Označení:

1. Streptomycin Sesquisulfát BP EP USP je vhodný pro tularemii nebo v kombinaci s jinými antibakteriálními léky na mor, granulom pohlavní choroby, brucelózu, horečku kousnutí potkanů

2. Tento přípravek se používá společně s antituberkulózními léky a může být použit k léčbě různých tuberkulózních nebo jiných mykobakteriálních infekcí způsobených mycobacterium tuberculosis.

3. Streptomycin Sesquisulfát je kombinován s penicilinem nebo ampicilinem k léčbě endokarditidy způsobené Streptococcus viridis nebo Enterococcus faecalis.

Špičková kvalita, čistý Streptomycin Sesquisulfát BP EP USP Prášek / továrna na látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: streptomycin sesquisulfate bp ep usp cas 3810-74-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like