Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát)

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) je běžně používanou přísadou při výrobě potravin. Cyklamát je běžně používané sladidlo, jeho sladkost je 30-40 krát větší než sacharóza.

Podrobnosti o produktu

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát)

1

Čína Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát (cyklohexylaminosulfonát) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: N-cyklohexylsulfamát sodný, cyklohexylaminosulfonát sodný

Číslo CAS: 139-05-9

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C6H12NNaO3S

Strukturní vzorec:

2

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát)


Popis:

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) je běžně používanou přísadou při výrobě potravin. Cyklamát je běžně používané sladidlo, jeho sladkost je 30-40 krát větší než sacharóza. Spotřebitelé, kteří často konzumují nápoje nebo jiné potraviny s nadměrným obsahem cyklamátu, způsobí poškození jater a nervového systému lidského těla, zejména seniorům, těhotným ženám a dětem se slabou metabolickou detoxikační schopností.

Sladkost cyklamátu sodného nebo N-cyklohexylsulfamátu sodného (cyklohexylaminosulfonátu) je 40-50krát vyšší než sacharóza a není nutričním sladidlem. 10% vodný roztok je neutrální (hodnota pH 6,5), stabilní vůči teplu, světlu a vzduchu. Po ohřevu chutná trochu hořce. Teplota rozkladu je asi 280 ° C a nedochází k žádné karamelizační reakci. Je mírně rozložen v kyselém prostředí a stabilní v alkalickém prostředí. Rozpustný ve vodě (1 g / 5 ml) a propylenglykolu (1 g / 5 ml), téměř nerozpustný v ethanolu, etheru, benzenu a chloroformu. Když je jeho koncentrace vyšší než 0,4%, má hořkou chuť a rozpouští se ve vodě s vysokým obsahem dusitanů a siřičitanů, které produkují pach ropy nebo kaučuku. Je nehygroskopický a nepodporuje růst hub nebo jiných bakterií.

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) je ne nutriční syntetické sladidlo se sladkostí 30krát větší než sladkost sacharózy.

Cena je pouze jedna třetina sacharózy, a když se používá jako sacharin, nechutná hořká. Jako mezinárodní potravinářská přísada může být použita v osvěžujících nápojích, džusech, zmrzlině, pečivech a konzervách.

Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) mohou být také použity pro rodinné příchutě, vaření, omáčka, kosmetická sladkost, sirup, cukrový plátek, sladký ingot, zubní pasta, ústní voda, balzám na rty atd. místo cukru.


Jako nejznámější dodavatel čínského cyklamátu sodného nebo N-cyklohexylsulfamátu sodného (cyklohexylaminosulfonátu) v Číně je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.


Tato látka je druh sladidla s vysokou sladkostí. Jeho sladkost je asi 40-50 krát větší než sacharóza. Je to sladidlo široce používané v potravinářském a nápojovém průmyslu. Pokud však lidské tělo konzumuje příliš mnoho cyklamátu, jeho zdraví bude ovlivněno. Běžně se používá v okurkách, omáčkách, pečivech, likérech a nápojích. Cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) mohou mít vedlejší účinky, jako jsou karcinogenita, teratogenita a zhoršení funkce ledvin. V naší zemi je bezpečné používat ji v určité dávce, ale nadměrné užívání bude mít vedlejší účinky. Nadměrná sladidla mohou zůstat v žaludku a způsobit průjem. Více než 40 zemí světa, včetně Japonska, Spojených států a Spojeného království, zakázalo jeho používání jako potravinářské přídatné látky.

Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, které zajišťují všem našim klientům právo výrobce a dodavatele čínského cyklamátu sodného nebo sodíku N-cyklohexylsulfamátu (cyklohexylaminosulfonátu), pokud to potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) Prášek z Číny, prosím, kontaktujte Fengchen Group.

Různé země mají různé přípustné hladiny cyklamátu sodného nebo N-cyklohexylsulfamátu sodného (cyklohexylaminosulfonátu) v různých potravinách. Například, předepsaný obsah nápojů v Číně by neměl překročit 0,65 g / kg a žádný cyklamát by neměl být přidán do octa a sladké pasty.

Sacharin sodný je syntetické sladidlo. Jeho chemický název je o-benzoylsulfonylimid. Komerční sacharin prodávaný na trhu je ve skutečnosti rozpustná sodná sůl o-benzoylsulfonylimidu, která se nazývá krátce sodná sůl sacharinu. Není to totéž co cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát). Sladkost sodíku sacharinu je 450-550 krát větší než sladkost sacharózy, takže jedna desetina jejího vodného roztoku má sladkost a hořkost se projeví až po vysoké koncentraci.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškového cyklamátu sodného nebo N-cyklohexylsulfamátu sodného (cyklohexylaminosulfonátu).


Protože spotřeba sacharinu je škodlivá pro lidské zdraví, některé rozvinuté země na západě přísně kontrolují použití sacharinu. Kontrolní standard není obecně větší než 5% celkové spotřeby cukru a používá se hlavně v zubních pastách a jiných průmyslových aplikacích. Možnost karcinogeneze nebyla zcela vyloučena. Proto bychom se měli vyhnout dlouhodobé spotřebě sacharinu ve velkém množství. Stát v současné době stanoví, že maximální užití sodíku sacharinu je 0,15 g / kg a nemělo by se používat v kojenecké výživě. Ve Spojených státech, potraviny přidané s sacharinem sodným jako sladidla vyžadují varování, že "sacharin sodný může způsobit zvířecí tumory".


Ostatní jména:

N-cyklohexylsulfamát sodný;

ibiosuc; Cyklohexansulfamát sodný; Cyklohexylsulfamát sodný;

Sodná sůl kyseliny N-cyklohexansulfamové;

Top kvalita, čistý cyklamát sodný nebo N-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát) Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte cyklamát sodný nebo n-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: cyklamát sodný nebo n-cyklohexylsulfamát sodný (cyklohexylaminosulfonát), výrobci, dodavatelé, cena \ t
Dotaz

You Might Also Like