Cromoglycate sodný CAS 15826-37-6

Sodium Cromoglycate CAS 15826-37-6 Čína Sodium Cromoglycate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: disodium cromoglycate; Cromoglycate, Cromoglycic, Sodná sůl Cromolyn CAS číslo: 15826-37-6 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C23H14Na2O11 Struktura ...

Podrobnosti o produktu

Cromoglycate sodný CAS 15826-37-6

Sodium Cromoglycate CAS 15826-37-6

Čína Sodium Cromoglycate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: disodium cromoglycate; Cromoglycate, Cromoglycic acid, Cromolyn sodná sůl

CAS číslo: 15826-37-6

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C23H14Na2O11

Struktura vzorce:

Sodium Cromoglycate CAS 15826-37-6 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Sodium Cromoglycate je klinická léčba alergických léků na astma. Účinek kromolybdenanu sodného je pomalý. Musí být používán nepřetržitě několik dní

Tento produkt je antiastmatický lék. K léčbě alergického astmatu a alergické rýmy. Sodium Cromoglycate lze použít při léčbě ulcerózní kolitidy.

Tento produkt má velmi dobrý preventivní a terapeutický účinek na anafylaxi. Disodium Cromoglycate je vhodný pro běžné pacienty, s vysokou bezpečností a bez závažných nežádoucích účinků. Je široce používán na klinice a má mnoho lékových forem. Kromolybdenan sodný může účinně stabilizovat buněčnou membránu a inhibovat uvolňování alergického reakčního média, čímž se zabrání vzniku alergické reakce

Účinek: Surovina kromoglykátu sodného má dobrý preventivní a terapeutický účinek na reakci. Může stabilizovat buněčnou membránu žírných buněk, bránit žírným buňkám v degranulaci, a tím inhibovat uvolňování histaminu, 5-hydroxytryptaminu, pomalých reakčních látek a dalších alergických reakčních médií, a poté inhibovat nepříznivé účinky alergických reakčních médií na tkáně.

Inhibice uvolňování anafylaktických mediátorů může být způsobena inhibicí intracelulární cyklofosfamidové fosfodiesterázy, což má za následek zvýšení koncentrace intracelulárního cAMP a inhibici transportu iontů vápníku do žírných buněk, čímž se stabilizuje membrána žírných buněk a brání uvolnění alergických mediátory reakce.

V klinické praxi se často používá Sodium Cromoglycate API k prevenci alergického astmatického záchvatu, který může zlepšit příznaky a zvýšit toleranci pacientů. Pokud je pacient závislý na kortikosteroidech, může být zmírněn použitím kromolybdenanu sodného. Použití kromoglykátu sodného u dětí může astma výrazně zmírnit a účinek léčby je zřejmý. Při použití s ​​isoproterenolem bude terapeutický účinek lepší. Vzhledem k tomu, že účinek kromolybdenanu disodného je pomalý, je třeba jej používat nepřetržitě několik dní. K prevenci vzniku nemoci se často používá kromolybdenan sodný. Pokud se onemocnění již vyskytlo, není vhodné lék užívat.

Špičková kvalita, čistá továrna na výrobu sodíku a chromoglykátu, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte sodnou sůl kromoglykátu kasu 15826-37-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kromoglykát sodný cas 15826-37-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like