Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride CAS 91296-87-6

Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride CAS 91 2 96-87-6 Čína Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 91 2 96-87-6 Charakteristika: bílý až žlutý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C {{2}} H {{{3}} ClF 2 N 3 O 3 Struktura vzorce: Balení: ...

Podrobnosti o produktu

Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride CAS 91296-87-6

image 0010010 nbsp;

Čína Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 91296-87-6

Vlastnosti: 0010010 nbsp; bílý až žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C 20 H 18 ClF 2 N {{{3}} O {{{3}}

Struktura vzorce:

image

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride API

0010010 nbsp;

Popis:

Sarafloxacin Hcl je nový druh speciálního zvířecího lékařství. Jeho antibakteriální aktivita je silnější než účinnost difloxacinu, norfloxacinu, ofloxacinu amikacinu a tobramycinu. Antibakteriální aktivita 0010010 nbsp; Sarafloxacin-hydrochloridu na anaerobní bakterie je podobná jako u ciprofloxacinu.

0010010 nbsp;

Tento produkt je druh bílého až světle žlutého krystalického prášku, bez zápachu, lehce hořké chuti, s hygroskopickou vlastností, postupně se měnící ve světle a teplu.

Teplota tání: 300 stupňů Min

Obsah: 98% Min

0010010 nbsp;

Sarafloxacin hydrochlorid je širokospektrální antibakteriální a má silný inhibiční účinek na Escherichia coli, Salmonella, Pasteurella multocida, proteus, Haemophilus, hemolytická Pasteurella, Staphylococcus, Streptococcus, mykoplazma atd .; Zároveň má Sarafloxacin Hcl také vyšší antibakteriální účinek. Má silný účinek na usmrcení grampozitivních bakterií, gram negativních bakterií a mykoplazmy.

Sarafloxacin Hcl může být rychle absorbován perorálním podáním a injekcí. V těle je široce distribuován, s velkým zdánlivým distribučním objemem, vysokou biologickou dostupností pro perorální podání a eliminací indikací poločasu. Jako nejznámější čínský dodavatel Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride Powder v Číně je produkt Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd.

0010010 nbsp;

Tento produkt je schopen blokovat replikaci DNA přímo ovlivňující jádro bakterií.

Sarafloxacin Hcl narušuje syntézu DNA, aby zabil bakterie důkladně a po zastavení léku se nebude opakovat.

Výhodou je, že se může rychle absorbovat tělem.

Látka Sarafloxacin Hcl je dobře distribuována v různých tkáních těla.

Není nutné být velmi opatrný ohledně doby stažení léčiva u tohoto produktu. A Sarafloxacin-hydrochlorid by měl být zastaven mnoho dní před před porážkou.

Nemá zkříženou rezistenci s jinými léčivy a je stále velmi citlivý na kmeny, které byly rezistentní na antibiotika, sulfanilamid a furanová léčiva.

0010010 nbsp;

Tento produkt je za normálních podmínek velmi stabilní. Sarafloxacin Hcl má velmi nízké vedlejší účinky, bezpečné léky, nízkou cenu a nízké náklady na léčbu.

0010010 nbsp;

Indikace

Sarafloxacin hydrochlorid se používá hlavně k léčbě Streptococcus suis, colibacillosis a drůbeže E. coli, Salmonella a dalších bakteriálních infekcí. Vodní produkty se používají hlavně k prevenci a kontrole hniloby žaber, červenat a jiných chorob.

Chemický název: 6-fluor-l- (4-fluorfenyl) -4-oxo-7-piperazin-l-ylchinolin-3-karboxylová kyselina, hydrochlorid;

Špičková kvalita, čistý Sarafloxacin Hcl nebo Sarafloxacin Hydrochloride Factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte sarafloxacin hcl nebo sarafloxacin hydrochlorid cas 91296-87-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sarafloxacin hcl nebo sarafloxacin hydrochlorid cas 91296-87-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like