Kyselina salicylová CAS 69-72-7 Methylsalicylát CAS 119-36-8 Prášková surovina, API

Kyselina salicylová CAS 69-72-7 Methyl salicylát CAS 119-36-8 Prášková surovina, API Klíčová slova: kyselina salicylová, methylsalicylát Popis a použití kyseliny salicylové: Kyselina salicylová je surovinou pro výrobu léků, parfémů, barviv, pesticidů a retardér kaučuku. Hlavně kyselina salicylová se používá k ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina salicylová CAS 69-72-7 Methylsalicylát CAS 119-36-8

Salicylic Acid, Methyl Salicylate API, Raw Material.png

Jméno výrobku:

Kyselina salicylová

Methyl salicylát

Synonyma:

2-hydroxybenzoová kyselina, kyselina salicylová

methyl-o-hydroxybenzoátu

Vlastnosti:

Bílý až téměř bílý krystalický prášek

Bílá nebo lehce žlutá kapalina

Číslo CAS:

69-72-7

119-36-8

Vzorec:

C7H6O3

C8H8O3

Struktura:

Salicylic Acid, Methyl Salicylate API, Raw Material formula.png

Salicylic Acid, Methyl Salicylate API, Raw Material structure.png

Balík:

25 kg / taška

250 kg / železný buben

Klíčová slova: kyselina salicylová, methylsalicylátový prášek, API

Popis a použití kyseliny salicylové:
Salicylic Acid, Methyl Salicylate API, Raw Material picture.png

Kyselina salicylová je surovinou pro výrobu léků, parfémů, barviv, pesticidů a retardérů vulkanizovaného kaučuku. Hlavně kyselina salicylová se používá k výrobě léku proti horečce a analgetika pro horečku, přímé barvivo, insekticid a absorbent ultrafialového paprsku.

-----------------

Jako profesionální dodavatel a výrobce suroviny China Clotrimazole v Číně společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Clotrimazole API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Prášek salicylového prášku Surovina, API je jedním z největších nepřátel akné. Kyselina salicylová patří do skupiny léků známých jako keratolytika. Používá se při léčbě šupinatých kožních onemocnění, kde se kůže zpevnila, šupinatá a šupinovitá. Jak přesně funguje kyselina salicylová a jaký typ akné je nejlepší?

Prášek kyseliny salicylové Surovina, API je beta hydroxykyselina. Je velmi užitečné, zvláště skvělé při útočení pimples.

Struktura kyseliny salicylové je trochu komplikovaná. Je to právě struktura, která je právě důvodem, proč kyselina salicylová funguje tak dobře. Část hydroxyskupiny kyseliny salicylové se odděluje od kyselé části dvěma atomy uhlíku, na rozdíl od alfa hydroxy kyseliny, kde jsou odděleny jedním atomem uhlíku. Tato struktura kyseliny salicylové je důležitá, protože je rozpustnější v oleji, což umožňuje proniknout do pórů pokožky. Jinými slovy, kyselina salicylová v prášku suroviny, API funguje tím, že napadne kůži "lepidlo".

Jakmile kyselina salicylová pronikne do kůže, kyselinová část rozpustí některé mezibuněčné "lepidlo", které drží kožní buňky dohromady. Naproti tomu alfa-hydroxykyseliny skončí jen exfoliaci pokožky, když se dotýkají povrchu. Jedná se o práškovou surovou kyselinu salicylovou , výhodu pro API.

---------------------

Chemické informace:

Chemický vzorec pro kyselinu salicylovou je C6H4 (OH) C02H.

Kyselina salicylová je kyselina karboxylová a fenol. Karboxylová kyselina je organická (obsahující uhlík) kyselina charakterizovaná přítomností karboxylové skupiny vzorce -C (= O) OH, obvykle psaného -COOH nebo -C02H. Fenol ve smyslu obecného významu znamená jakoukoliv sloučeninu, která obsahuje šestičlenný aromatický kruh, který je vázán přímo na hydroxylovou skupinu (-OH).

V kyselině salicylové je skupina OH sousedící s karboxylovou skupinou.

Rozpustnost: Kyselina salicylová je ve vodě jen málo rozpustná, ale je rozpustná v ethanolu a etheru.

 

Výroba:

Kyselina salicylová se komerčně připravuje z salicylátu sodného, ​​který se vyrábí z fenoxidu sodného a oxidu uhličitého při vysokém tlaku a teplotě při Kolbe-Schmittově reakci. Salicylát sodný se okyselí, čímž se získá požadovaná kyselina salicylová.

 

K výrobě aspirinu se použije prášková surovina kyseliny salicylové , API se acetyluje za použití acetanhydridu, čímž se získá aspirin a kyselina octová jako vedlejší produkt. Použitím procesu, který zahrnuje esterifikaci fenolické hydroxylové skupiny kyseliny salicylové, si zachovává svou účinnost jako analgetikum, přičemž snižuje kyselost.

------------------------

Jedním z primárních použití kyseliny salicylové je výroba aspirinu. Aspirin nebo kyselina acetylsalicylová jsou léky často používané jako analgetika (proti menším bolestem a bolesti), antipyretické (proti horečce) a protizánětlivé (proti lokalizovanému zarudnutí, otoku, teplu a bolesti). Má také antikoagulační efekt ("ztenčování krve") a používá se v dlouhodobých nízkých dávkách k prevenci infarktu.

----------------------

Topické přípravky kyseliny salicylové, a to buď samotné nebo v kombinaci s jinými léky, lze použít k léčbě následujících běžných šupinatých stavů pokožky:

-Akné

-Virální bradavice

-Psoriasis

-Lichen simplex

-Seboroická dermatitida

- Chronická atopická dermatitida

-Ichthyosis

Prášek salicylové v prášku API Surovina pracuje změkčováním keratinu, což je protein, který je součástí struktury pokožky. Výše uvedený proces pomáhá uvolnit suchou šupinatou pokožku, což usnadňuje její odstranění. Při použití spolu s jinými léčivy se kyselina salicylová stává horní vrstvou pokožky, což umožňuje účinnější proniknutí dalších léků.

Při akné pomáhá lokální kyselina salicylová zpomalit vylučování buněk uvnitř folikulů, což zabraňuje ucpání. Kyselina salicylová také pomáhá rozbít černé a bělostné hlavy.

-----------------------------

Popis a použití methylsalicylátu
Metylsalicylát je bezbarvá nebo světle žlutá olejovitá kapalina, s bodem tání-8.6 ° C, bodem varu 223.6 ° C, relativní hustotou 1.1738, indexem lomu 1.5369. Metylsalicylát je snadno rozpustný v alkoholu, kyselina octová, rozpustný v etheru, chloroform, málo rozpustný ve vodě.

Salicylic Acid, Methyl Salicylate API, Raw Material picture.png

Metylsalicylát je meziprodukty léku. Metylsalicylát může být použit jako rozpouštědlo a meziprodukt. Metylsalicylát je široce používán k výrobě insekticidů, parfémů, nátěrů, kosmetiky, tiskařské barvy atd.

Indexy kyseliny salicylové
obsah: ≥ 99,0%
MP ≥156,0 ℃
Fenol: ≤0,20%
Popel: ≤ 0,30%

----------------------

Místní methylsalicylát (pro kůži) se používá k dočasné úlevě od bolesti svalů nebo kloubů způsobené kmeny, vyvrtání, artritidou, modřinami nebo bolestem zad.

--------------------

Indexy methylsalicylátu:


Testovací položka

Standardní specifikace

Výsledek

Vzhled
Methyl salicylát

Bílá nebo lehce žlutá kapalina

V souladu

Identifikace A
Methyl salicylát

Měli by vyhovovat

V souladu

Vzhled řešení

Řešení je čiré a bezbarvé

V souladu

Specifická gravitace

1,180 ~ 1,186

1,184

Kyselost

0,1 M NaOH ne více než 0,4 ml

0,15 ml

Index lomu

1,535 ~ 1,538

1,537

Stanovení
Methyl salicylát

99,0% -100,5%

99,48%

Nejvyšší kvalita, Čínská čistá kyselina salicylová, Methyl salicylátová prášková továrna v Číně; Čína kyselina salicylová, dodavatelé methylsalicylátu surovin v Číně. Čína kyselina salicylová, methyl salicylát API výrobci v Číně.

Pokud hledáte kyselinu salicylovou CAS 69-72-7 methyl salicylát CAS 119-36-8 práškové suroviny, API, nás prosím kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Kyselina salicylová CAS 69-72-7 Methyl salicylát CAS 119-36-8 Prášková surovina, API, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like