Rosuvastatin vápenatý

Rosuvastatin Calcium China Rosuvastatin Calcium Factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Rosuvastatin Hemicalcium CAS číslo: 147098-20-2 Charakteristika: Bílý až téměř bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C44H54CaF2N6O12S2; (C22H27FN3O6S) 2.Ca Vzorec struktury: Balení: 25 kg / ...

Podrobnosti o produktu

Rosuvastatin vápenatý

Rosuvastatin Calcium

Čína Rosuvastatin Calcium factory, Supplier, Manufacturer in China.

Synonyma: Rosuvastatin Hemicalcium

Číslo CAS: 147098-20-2

Vlastnosti: Bílý až téměř bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C44H54CaF2N6O12S2; (C22H27FN3O6S) 2. Caa

Struktura vzorce:

Rosuvastatin Calcium structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ SLOVA: Vápník rosuvastatinu

Popis:

Rosuvastatin vápenatý BP EP USP je selektivní inhibitor reduktázy. Snižuje syntézu a ukládání cholesterolu v hepatocytech inhibicí HMG CoA reduktázy, čímž snižuje hladinu celkového cholesterolu (TC) a lipoproteinového cholesterolu s nízkou hustotou (LDL-C) v krvi

Lékové interakce:

Gemfibrozil a cyklosporin mohou do jisté míry zvýšit plazmatickou koncentraci rosuvastatinu vápenatého, erytromycin a kyselá rychlá suspenze obsahující hydroxid hlinitý a hydroxid hořečnatý mohou do určité míry snížit koncentraci rosuvastatinu a plazmy. Studie in vitro nebo in vivo ukázaly, že surovina Rosuvastatin Calcium je inhibitorem nebo induktorem enzymu cytochromu P450.

Kromě toho, pokud se současně užívají antagonisté Rosuvastatinu Calcium BP EP USP a vitaminu K, INR se může do určité míry zvýšit nebo snížit v procesu spouštění a zastavování léku a zvyšování nebo snižování dávky. Je nutné sledovat úroveň INR.

Hlavním místem působení Rosuvastatinu Calcium je játra, cílový orgán snižující hladinu cholesterolu. Tento produkt zvýšil počet receptorů na povrchu jaterních LDL buněk, podporoval absorpci a katabolismus LDL a inhiboval jaterní syntézu VLDL, čímž snížil celkový počet částic VLDL a LDL.

Pure Rosuvastatin Calcium BP EP USP je selektivní konkurenční inhibitor hydroxymethylglutaryl koenzym reduktázy. Může být selektivně absorbován játry, což je cílový orgán snižující hladinu cholesterolu. Rosuvastatin vápenatý může zvýšit počet jaterních LDL-C receptorů na buněčném povrchu, čímž se zvyšuje absorpce a katabolismus LDL-C. Tento produkt je vhodný zejména pro pacienty s primární hypercholesterolémií nebo smíšenou dyslipidemií, kteří stále dokážou&# 39 redukovat lipidy v krvi po dietě, hubnutí a posílení cvičení. Kromě toho je vhodný také pro pacienty s familiární hypercholesterolémií.

Špičková kvalita, čistý Rosuvastatin vápenatý prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte vápník rosuvastatinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: rosuvastatin vápenatý, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like