Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl Surovina, API prášek CAS 1501-84-4

Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl Surovina, API Prášek CAS 1501-84-4 Název produktu: Rimantadin Hydrochlorid nebo Rimantadin Hcl Číslo CAS: 1501-84-4 Charakteristika: bílý až téměř bílý krystalický prášek, volně rozpustný ve vodě (50 mg / ml při 20 ° C). Chemický název:...

Podrobnosti o produktu

Rimantadin hydrochlorid Rimantadin Hcl CAS 1501-84-4

Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl Raw material, API Powder.png


Název produktu: Rimantadine Hydrochloride nebo Rimantadine Hcl Powder API, surovina

Číslo CAS: 1501-84-4

Charakteristika: bílý až téměř bílý krystalický prášek, volně rozpustný ve vodě (50 mg / ml při 20 ° C).

Chemický název: hydrochlorid alfa-methyltricyklo [3.3.1.13,7] dekan-1-methanaminu

Test: 99% Min Rimantadine Hcl

Vzorec: C12H22CIN, C12H21NHCl

Vzorec struktury:

Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl Raw material, API Powder formula.png

Standard:

Informace o balení: 25 kg / Drum

Klíčová slova: Rimantadine Hydrochloride, Rimantadine Hcl Powder API, Surovina


Popis:

Rimantadin Hydrochlorid je inhibitor syntézy RNA. S jeho antivirovou funkcí může být použita při profylaxi a léčbě chřipky. Rimantadin Hcl dosud nebyl spojen s klinicky zřetelným poškozením jater.


Práce jako inhibitory syntézy nukleových kyselin

Rimantadin hydrochlorid inhibuje buněčnou produkci DNA nebo RNA.


Mechanismus hydrochloridu rimantadinu:

Mechanismus účinku přípravku Rimantadine Hcl není zcela pochopen. Rimantadine Hydrochloride vykazuje svůj inhibiční účinek v rané fázi replikačního cyklu viru, je pravděpodobné, že Rimantadine Hcl pravděpodobně inhibuje odkrytí viru.

Genetická studie naznačuje, že virový protein specifikovaný virionovým M2 genem hraje důležitou roli v náchylnosti viru chřipky A k inhibici Rimantadine Hydrochloride.


Křížový odpor:

Byla pozorována křížová rezistence mezi Adamantanem, Rimantadinem Hcl a amantadinem. Odolnost vůči přípravku Rimantadine Hydrochlorid přináší křížovou rezistenci na Amantadin a naopak. Substituce, které přinášejí rezistenci k přípravku Rimantadine Hcl, patří hodně.


Aplikace:

Rimantadin hydrochlorid se po perorálním podání absorbuje. Obvykle se užívá ústně.

Může být připraven do tablet Rimantadine Hydrochloride, který je určen k profylaxi a léčbě onemocnění způsobených různými kmeny viru chřipky A u dospělých.


Interakce s léčivy (Rimantadine Hcl):

Předpokládá se, že přípravek Rimantadine Hydrochloride interaguje s vakcínou Acetaminophen, Aspirin, Cimetidin, Live Attenuated Influenza Vaccine. Věnujte zvláštní pozornost tomu.

------------

Jako profesionální Čína Rimantadine Hydrochlorid, Rimantadine Hcl suroviny, API prášek dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Rimantadine Hydrochlorid, Rimantadine Hcl suroviny, API Prášek z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Vedlejší efekty:

Rimantadin hydrochlorid Vedlejší účinek:

Mezi vedlejší účinky patří: glossoptóza, laryngomalacia, apnoeický záchvat, vrozená stenóza plicní arterie, dýchací potíže, srdeční záchvaty, defekt síňového septa, syndrom spánkové apnoe, vrozená srdeční choroba

---------------

Vlastnictví:

Název ": Rimantadin hydrochlorid

Č. CAS: 1501-84-4

Rimantadin Hcl Teplota tání> 300 ° C

Vzorec: C12H22C1N

Rimantadin Hcl Teplota varu: 247,8 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 215,77

Bod vzplanutí: 99,3 ° C

----------------

Jiná informace:

Název IUPAC hydrochloridu rimantadinu je hydrochlorid 1- (1-adamantyl) ethanaminu. S registračním číslem CAS 1501-84-4 je také označován jako Adamantan, hydrochlorid 1- (1-aminoethyl). Kategorie produktů jsou deriváty adamantanu; Antivirová sloučenina; Adamantanes; Anti-virus; Inhibitory; Meziprodukty a jemné chemické látky; Nenukleosidová reverzní transkriptáza; Farmaceutika. Kromě toho je to bílá krystalická pevná látka, která by měla být skladována v těsně uzavřených nádobách na chladném, suchém místě. A měli byste zajistit, aby pracoviště měly dobré ventilační nebo výfukové zařízení. Kromě toho má molekulární vzorec C12H22ClN a molekulovou hmotnost 215,77.

---------------

Jiné jméno:

Tricyklo [3,3,1, l3 '7] -dekan-l-methanamin, a-methyl- hydrochlorid.

a-methyl-1-adamantanemethylaminhydrochlorid

 

COA přípravku Rimantadine Hydrochloride, Rimantadine Hcl: Kontaktujte nás, abyste získali certifikát o analýze.

 

Nejvyšší kvalita, Čína čistý Rimantadine hydrochlorid, Rimantadine Hcl Prášek / substance továrna v Číně; Čína Rimantadine hydrochlorid, Rimantadine Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Rimantadine hydrochlorid, Rimantadine Hcl API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte surovinu Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl, API Powder CAS 1501-84-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Rimantadine Hydrochloride Rimantadine Hcl Surovina, API Prášek CAS 1501-84-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like