Resorcinol CAS 108-46-3

Resorcinol CAS 108-46-3 Čína Resorcinol továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 108-46-3 Charakteristiky: Bílá vločka. Molekulární vzorec: C6H6O2 Struktura Vzorec: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Slova: Resorcinol Aplikace: Resorcinol vločka se používá hlavně v pryžovém lepidle,...

Podrobnosti o produktu

Resorcinol CAS 108-46-3

Resorcinol CAS 108-46-3

Čína Resorcinol továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 108-46-3

Charakteristika: Bílá vločka.

Molekulární vzorec: C6H6O2

Vzorec struktury:

Resorcinol CAS 108-46-3 structure formula

Balení: 25kgs/Vláknitý buben

Klíčová slova:Resorcinol

Aplikace:

Resorcinol vločka se používá hlavně v gumové lepidlo, syntetická pryskyřice, barvivo, konzervační, medicína, analytické činidlo a další hlavní povrchy. Resorcinol je podobný fenolu a kresolu a vytváří polykondensát formaldehydem. Resorcinol surovina může být použita při výrobě lepidla pro viskózní vlákno a kabel pneumatiky pro nylon, dřevěné lepidlo na vinylový materiál a kov. Resorcinol je hodně azobarvuje a kožešiny meziproduktu barviva je také surovinou farmaceutické meziproduktu p-nitrosalicylové kyseliny. Resorcinol má baktericidní účinek, může být použit jako konzervační prostředek, přidání do kosmetiky a kožních onemocnění medicína pasta a mast. β-methyl deštník keton, derivát resorcinolu, je meziprodukt optického bělicího činidla, trinitroresorcinol je rozbuška a značné množství resorcinolu se používá k výrobě benzofenonových ultrafialových absorbérů. Tento produkt může stimulovat kůži a sliznici, a může být rychle vstřebává přes kůži způsobit otravu.

Chemické vlastnosti: chemické vlastnosti resorcinolu jsou podobné vlastnostem kyseliny dikarboxylové. Reaguje s hydroxidem sodným a amoniakem za vzniku soli. Resorcinol může reagovat s acetanhydridem tvořit ester; v přítomnosti chloridu zinečnatého může kondenzovat ftalickým anhydridem za vzniku phthaleinu a dále dehydratovat za vzniku fluoresceinu.

Certifikát analýzy (COA, TDS)

Název produktu

Resorcinol

Testovací položka

Standardní

Výsledek

Vzhled

Bílé vločky.

Souladu

Identifikace

Měl by vyhovět.

Souladu

Rozsah tavení

109°C-111°C

109.52

Ztráta při sušení

≤ 1,0 %

<>

Zbytky při zapalování

≤ 0,05 %

<>

p-Dihydroxybenzen;

≤ 0,05 %

0.008%

Pyrocatechol

≤ 0,05 %

Poznámka byla zjištěna.

Fenol

≤ 0,05 %

Poznámka byla zjištěna.

Čistota (test)

99.0%-100.5%

99.84%

Špičková kvalita resorcinol továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte resorcinol cas 108-46-3, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: resorcinol cas 108-46-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like