Propylparaben CAS 94-13-3 a propylparaben sodný CAS 35285-69-9

Propylparaben CAS 94-13-3 a sodík Propylparaben CAS 35285-69-9 Informace o balení: 25 kg / Drum Klíčová slova: Propylparaben, Propyl Paraben, Propylparaben sodný Popis a použití: Propylparaben také nazývaný Propylparaben, Propylp-hydroxybenzoát, Propyl-4hydroxybenzoát . Existuje jako ...

Podrobnosti o produktu

Propylparaben CAS 94-13-3 a Propylparaben sodný CAS 35285-69-9

Propylparaben And Sodium Propylparaben.png

Jméno výrobku:

Propylparaben nebo Propyl Paraben

Propylparaben sodný

Synonyma:

Propyl p-hydroxybenzoát, propyl-4-hydroxybenzoát

Propylparaben sodný, propyl-p-hydroxybenzoát, propyl-4-hydroxybenzoát

Vlastnosti:

Bílý prášek

bílý hygroskopický prášek. Rozpustný ve vodě.

Číslo CAS:

94-13-3

35285-69-9

Vzorec:

C10H12O3

C10H11Na03, C10H11O3 • Na

Struktura:

Propylparaben And Sodium Propylparaben formula.png

Propylparaben And Sodium Propylparaben structure.png

Balík:

25 kg / Drum

25 kg / Drum

Informace o balení: 25 kg / Drum
Klíčová slova: Propylparaben, Propyl Paraben, Propylparaben sodný Prášek API, Suroviny

Popis a použití:
Propylparaben také nazývaný Propyl Paraben, Propyl p-hydroxybenzoát, Propyl-4-hydroxybenzoát. Existuje jako přírodní látka v mnoha rostlinách a některých hmyzů. V současné době se propylparaben a sodný propylparaben vyrábějí synteticky.
Používá se v kosmetice, léčiva a potravinách.
Propylparaben a sodík Propylparaben je konzervační látka, která se běžně vyskytuje v mnoha kosmetických přípravcích na bázi vody, jako jsou krémy, pleťové vody, šampony a výrobky z koupele. Jako potravinářská přísada to pomůže zachovat jídlo déle.

Sodný propyl p-hydroxybenzoát, sodná sůl propylparabenu, sloučenina vzorce Na (C3H7 (C6H4COO) 0) se rovněž používá podobně jako potravinářská přísada a jako činidlo proti houbové konzervaci.

------------------------

Propylparaben, propylparaben je propylester kyseliny p-hydroxybenzoové. Vyskytuje se jako přírodní látka v mnoha rostlinách a některých hmyzích. Propylparaben, Propyl Paraben se také vyrábí synteticky ve velkém měřítku. Oblast použití zahrnuje kosmetiku, léčivé přípravky a potraviny. Propylparaben, propylparaben se primárně používá jako konzervační prostředek pro své protihubové a antimikrobiální vlastnosti pro prodloužení trvanlivosti potravin, farmaceutických, kosmetických a kosmetických prostředků. Propylparaben, Propyl Paraben je obecně považován za netoxický, nesenzibilizující a nedráždivý, pokud je koncentrace nízká (mezi 0,05 a 1%).

-------------------------

Funkce: Anti-fungus. Pomozte potravinám a jiným produktům mít delší skladovatelnost.

Použití:
Propylparaben a propylparaben sodný se široce používají ve farmaceutickém, potravinářském, kosmetickém, krmivářském, průmyslově vyráběném zboží a dalších průmyslových odvětvích.

Jako profesionální China Propylparaben, dodavatel a výrobce propylparabenu suroviny v Číně, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváža propylparaben, propyl paraben API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Bezpečnost propylparabenu, propylparabenu:

Přestože propylparaben, Propyl Paraben je považován za bezpečný při použití v nízkých procentech, některé výzkumy našly propojení mezi Propylparabenem, Propyl Parabenem a rakovinou prsu. Po testování různých úrovní expozice Propylparabenu, Propyl Parabenu u žen, mužů a dětí odborník zjistil, že tyto "stanovení jsou konzervativní a pravděpodobně představují nadhodnocení možnosti nežádoucího účinku (např. Použití koncentrací může být nižší, penetrace může být méně) a podporují bezpečnost kosmetických prostředků, při nichž se používají konzervační přípravky Propylparaben, Propyl Paraben. "

Nakonec kosmetický průmysl dospěl k závěru, že nízká hladina Propylparabenu, Propyl Parabenu v kosmetice je bezpečná a propojení mezi Propylparabenem, Propyl Parabenem a rakovinou prsu je slabé.

Propylparaben a rakovina:

Bylo provedeno několik studií, které zjistily, zda existuje propojení mezi propylparabenem a karcinomem prsu, ale většina výzkumů byla nepřesvědčivá. Zatímco někteří experti se domnívají, že existuje propojení, jelikož Propylparaben, Propyl Paraben byly nalezeny v rakovině prsní tkáně, neexistuje dostatek důkazů k tomu, aby se učinil solidní případ. Pokud máte v rodině anamnézu rakoviny prsu (nebo jakoukoli jinou rakovinu) nebo se obáváte možného propojení mezi Propylparabenem, Propyl Parabenem a estrogenní toxicitou, poraďte se se svým lékařem nebo odborníkem na péči o pleť o používání této složky bezpečně.

 

----------------

Možné nebezpečí Propylparabenu, Propyl Parabenu:

Jedním z nejvíce zvažovaných nebezpečí Propylparaben, Propyl Paraben je jeho schopnost napodobovat estrogen v lidském těle, což může mít za následek nadměrné množství hormonu. Hormony jsou v procesech lidského těla rozhodující, chemické látky jako Propylparaben, Propyl Paraben, které napodobují hormony, mohou způsobit určité problémy a bolest v důsledku vnitřního zánětu. Když se to stane, lidé by mohli začít vážit, udržet více tekutin apod. Problémy spojené s estrogenem z Propylparabenu a Propylparabenu jsou obzvláště škodlivé těhotným nebo kojícím ženám a již čelí širokým výkyvům hormonů.

---------------

Vlastnosti Propylparabenu, Propyl Paraben API, Surovina:

Propylparaben, Propyl Paraben Teplota tání: 95 až 98 ° C;

Rozpustnost: Propylparaben, Propyl Paraben je rozpustný v acetonu, etheru a alkoholu; voda: <0,1 g="" 100="" ml="" při="" 12="" °="">


COA sodíku Propylparaben:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Propylparaben sodný

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Propylparaben sodný

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Úplnost řešení

Jasné a průhledné

Jasné a průhledné

pH

9,5 ~ 10,5

10,28

Síran (SO42-)

≤ 0,03%

<>

Chlorid (Cl-)

≤ 350 ppm

<350>

Vzhled řešení

Průhledná

Průhledná

Voda

≤ 5,0%

1,30%

Související látky

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Těžký kov

≤ 0,001

<>

Test (na suchém základě)
Propylparaben sodný

99,0 ~ 103,0%

99,52%

Ostatní jména:

Propylester kyseliny p-hydroxybenzoové (propylparaben), propylhydroxybenzoát, propyl-4-hydroxybenzoát sodná sůl, propyl-chemsept, ethylparaben sodný, propylparasept, Nipasol, EPA pesticidní chemický kód 061204, 4-hydroxy-, estery, propylester kyseliny benzoové; Propylparaben (NF); propylester kyseliny 4-hydroxybenzoové, sodná sůl propylesteru; propylparaben [USAN]; propylbutex; sodný propyl-4-hydroxybenzoát; p -hydroxybenzoové propylester, Nipagin P, Protaben P, propylparaben sodný, propylparahydroxybenzoát, p-hydroxypropylbenzoát, propylester kyseliny 4-hydroxybenzoové, propylester parahydroxybenzoátu (JP14), 4-propoxykarbonylfenoxid sodný, EPA Pesticide Chemical Code 061203; Propylester kyseliny 4-hydroxybenzoové; propyl-chemosept; aseptoform P;

 

Špičková kvalita, Čína Čistý propylparaben sodný nebo sodík Propyl Paraben Prášek / látka továrna v Číně; Čína sodný Propylparaben nebo sodíku Propyl Paraben Dodavatelé surovin v Číně. Čína sodný propylparaben nebo sodík propyl paraben API výrobci v Číně.


Pokud hledáte propylparaben CAS 94-13-3 a sodík propylparaben cas 35285-69-9, přivítejte nás, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: propylparaben cas 94-13-3 a sodium propylparaben cas 35285-69-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like