Propranolol hydrochlorid nebo propranolol Hcl

Propranolol hydrochlorid nebo Propranolol Hcl Čína Propranolol Hydrochlorid nebo Propranolol Hcl továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 318-98-9 Charakteristiky: bílý prášek. Molekulární vzorec: C16H22ClNO2 Struktura Vzorec: Balíček: 25Kgs / Fiber Drum KEY Slova: Propranolol ...

Podrobnosti o produktu

Propranolol hydrochlorid nebo propranolol Hcl

Propranolol Hydrochloride or Propranolol Hcl

Čína Propranolol hydrochlorid nebo Propranolol Hcl továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 318-98-9

Charakteristika: bílý prášek.

Molekulární vzorec: C16H22ClNO2

Vzorec struktury:

Propranolol Hydrochloride or Propranolol Hcl structure formula

Balení: 25kgs/Vláknitý buben

Klíčová slova:Propranolol hydrochlorid nebo propranolol Hcl

Popis:

Jedná se o neselektivní blokátor β- receptorů. Blokuje β- adrenoceptor myokardu a antagonizuje jak β1, tak β2 receptory.

Vlastnost:

Propranolol hydrochlorid je rozpustný ve vodě.

Bod tání 163-164 stupňů

Propranolol Hcl se snadno rozkládá ve zředěné kyselině, stabilní v alkalických a snadno se zhoršuje, když je vystaven světlu.

Hydrochlorid propranolol reaguje s roztokem kyseliny silikotungstické a vytváří načervenalou sraženinu.

Zásilka & Dodávka: Qingdao Fengchen Technologie a trade Co, Ltd je jedním z nejznámějších Propranolol hydrochlorid prášek výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlé.

Tento produkt může zpomalit srdeční frekvenci, inhibovat srdeční kontraktilitu a vedení, snížit cirkulující objem krve a spotřebu kyslíku myokardu. Propranolol Hydrochlorid se používá hlavně k léčbě arytmie způsobené z různých důvodů, a také používá pro anginu pectoris, hypertenze, feochromocytom (příprava před operací), atd. Vzhledem k tomu, že antagonizující β 2 receptor může způsobit bronchospasmus a astma, je zakázáno používat u pacientů s bronchiálním astmatem.

Vedlejší účinky propranolol Hcl:

Může dojít k tinnitu, únavě a ztrátě chuti k jídlu.

Další nežádoucí účinky propranolol hydrochloridu zahrnuje časté močení, rozštěp úst a mírné změny buchty, ALP a celkového cholesterolu byly nalezeny příležitostně po dlouhodobé medikaci.

Aplikace: Propranolol Hcl lze použít pro různé funkční arytmie, supravenkulární a komorovou ektopickou extrasystolii, fibrilaci síní a arytmii způsobenou anestezií.

Špičková kvalita, čistý propranolol hydrochlorid nebo propranolol Hcl Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte propranolol hydrochlorid nebo propranolol hcl, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: propranolol hydrochlorid nebo propranolol hcl, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like