Propantheline bromid CAS 50-34-0

Propantheline Bromide CAS 50-34-0 Čína Propantheline Bromide factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 50-34-0 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C23H30BrNO3 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Propantheline Bromide Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Propantheline bromid CAS 50-34-0

Propantheline Bromide CAS 50-34-0

Čína továrna na výrobu propanthelinu, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 50-34-0

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C23H30BrNO3

Struktura vzorce:

Propantheline Bromide CAS 50-34-0 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Propantheline Bromide

Popis:

Propantheline Bromide má podobný blokující účinek na M receptor jako atropin, má však vysokou selektivitu k gastrointestinálnímu M receptoru a má silné a trvalé účinky na spasmolýzu a inhibici sekrece žaludeční kyseliny.

Je bez zápachu, hořká a mírně hygroskopická.

Surovina propanthelinu bromid je snadno rozpustná ve vodě, ethanolu nebo chloroformu, ale nerozpustná v etheru.

Teplota tání: 157-164 stupňů. Během tání se současně rozkládá.

Pokyny k lékům:

Je zakázáno u pacientů s alergií a glaukomem

Pacienti s hypertrofií prostaty, obstrukcí trávicího traktu, myasthenia gravis, retencí moče a onemocněním dýchacích cest by měli používat propanthelin bromid velmi opatrně.

Tento produkt má vysokou selektivitu vůči gastrointestinálnímu M receptoru a jeho účinek je podobný atropinu, ale slabý. Propantheline Bromide má selektivní účinek na hladké svalstvo gastrointestinálního traktu, takže má silný a trvalý inhibiční účinek na hladké svalstvo gastrointestinálního traktu. Může také inhibovat sekreci potu, slin a žaludeční šťávy a snížit sekreci mucinu. Při otrávení může propanthelin Bromid BP EP USP blokovat neuromuskulární vedení a respirační paralýzu.

Kromě toho může blokovat ganglion. Perorální absorpce je špatná, snadno se rozkládá v tenkém střevě, je ovlivněna jídlem a přípravou, maximální doba je 3 až 5 hodin po perorálním podání a udržovací doba je 6 hodin. Propantheline Bromide není snadné procházet hematoencefalickou bariérou a má malý centrální účinek.

Lékové interakce:

Tento produkt nelze použít společně s metoclopramidem a domperidonem.

Syntetická metoda:

Propantheline Bromide CAS 50-34-0 synthetic method

Chemická jména:

(2-Hydroxyethyl) diisopropylmethylamoniumbromid xanthen-9-karboxylát; 2-Propanaminium, N-methyl-N- (1-methylethyl) -N- [2 - [(9H-xanthen-9-ylkarbonyl) oxy] ethyl] -, bromid;

Špičková kvalita, čistý propanthelinový bromidový prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte propanthelinový bromid cas 50-34-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: propantheline bromid cas 50-34-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like