Probenecid CAS 57-66-9

Čína Probenecid CAS 57-66-9 továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
CAS číslo: 57-66-9
Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Podrobnosti o produktu

Probenecid CAS 57-66-9

Probenecid CAS 57-66-9

Čína Probenecid CAS 57-66-9 továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 57-66-9

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C13H19NE4S

Struktura vzorce:

Probenecid CAS 57-66-9 structure formula

Balíček: 25 Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Probenecid CAS 57-66-9

Popis:

Surovina probenecidu může inhibovat aktivní reabsorpci urátu v proximálně stočených ledvinových tubulích, zvýšit vylučování urátu a snížit koncentraci urátu v krvi. Může zmírnit nebo zabránit tvorbě urátových uzlů, snížit poškození kloubů a podpořit rozpouštění vytvořeného urátu. Probenecid nemá protizánětlivé a analgetické účinky. Konkurenčně inhibuje sekreci slabých organických kyselin (jako je penicilin a cefalosporin) v renálních tubulích, takže je schopen zvýšit koncentraci těchto antibiotik v krvi a prodloužit dobu jejich působení.

Probenecid API se používá hlavně ke kontrole hyperurikémie v období mezi dnou a chronickou dnou. Je vhodný pro pacienty s vysokou hladinou kyseliny močové v krvi, dobrou funkcí ledvin a nízkou denní vylučováním kyseliny močové. Probenecid BP EP USP se také používá k léčbě hyperurikémie způsobené thiazinovými diuretiky nebo s dnou. Obecně se nepoužívá jako pomocná léčba hyperurikémie způsobené léčbou rakoviny. Protože Probenecid je schopen inhibovat vylučování penicilinu a cefalosporinů z renálních tubulů a zvyšovat jejich koncentraci v krvi, lze jej použít jako pomocnou léčbu u onemocnění, která vyžadují udržení dlouhodobé vysoké koncentrace penicilinu a cefalosporinu, jako je subakutní infekční endokarditida kapavka, atd.

Aplikace:

Probenecid je lék proti dny. Je to druh organické kyseliny se silnou rozpustností v tucích. Tato látka se vylučuje z ledvinových kanálků a snadno se vstřebává zpět. Proto bude funkce některých organických kyselin v renálních tubulích inhibována a vylučování jiných organických kyselin bude sníženo v přítomnosti sulfosulfonátu. Probenecid je proto bezpečný a účinný při léčbě chronické dny. Nemá žádný účinek na bolest a zánět akutní dny a není vhodný pro akutní dnu.

Indikace Probenecidu:

1. Hyperurikémie s chronickou dnavou artritidou a dnavou kámen, ale glomerulární filtrace musí být vyšší než 50-60 ml / min; žádná historie ledvinového kamene nebo ledvinového kamene; nekyselina moč; žádná léčiva na bázi kyseliny salicylové.

2. Probenecid působí jako pomocný lék při léčbě antibiotiky, může zlepšit účinnost antibiotik.

Kontraindikace Probenecidu:

Renální funkce je nízká. Probenecid je zakázán pro ty, kteří jsou alergičtí na sulfonamidy a pro ty, kteří mají renální nedostatečnost.

Vlastnosti: Probenecid je bílý krystalický prášek, bez zápachu a mírně hořký.

Rozpustnost probenecidu: Tento produkt je rozpustný v acetonu, mírně rozpustný v ethanolu nebo chloroformu, téměř nerozpustný ve vodě; rozpustný ve zředěném roztoku hydroxidu sodného, ​​téměř nerozpustný ve zředěné kyselině.

Teplota tání: 198-201 stupňů.

Syntetická metoda:

Probenecid CAS 57-66-9 synthetic Method

Ostatní jména:

Proben; Benuryl; Kyselina 4- (N, N-dipropylaminosulfonyl) benzoová; Kyselina benzoová, 4 - [(dipropylamino) sulfonyl] -; benacen;

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Probenecid, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: probenecid cas 57-66-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like