Pregabalin BP EP USP Suroviny

Pregabalin BP EP USP Surovina (známá také jako kyselina 3-isobutyl-y-aminomáselná, 3-isobutyl GABA a pod obchodním názvem Lyrica) je syntetické depresivní léčivo chemické třídy gabapentinoidů.

Podrobnosti o produktu

Pregabalin BP EP USP Suroviny

image001

Název produktu: Pregabalin BP EP USP Suroviny

Synonyma: Pregabalin, 3-isobutyl GABA

CAS číslo: 148553-50-8

Vlastnosti: Pregabalin je bílá až téměř bílá krystalická pevná látka. Je volně rozpustný ve vodě a v zásaditých i kyselých vodných roztocích.

Čistota (rozbor): 98,0% - 102,0%

Molekulární vzorec: C8H17NO2

Struktura:

image002

image003

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

Chemický název: (S) -3- (aminomethyl) -5-methylhexanová kyselina.

KLÍČOVÁ slova:

Pregabalin BP EP USP Suroviny


Popis:

Pregabalin BP EP USP Surovina (známá také jako kyselina 3-isobutyl-y-aminomáselná, 3-isobutyl GABA a pod obchodním názvem Lyrica) je syntetické depresivní léčivo chemické třídy gabapentinoidů.

Pregabalin BP EP USP Surovina je běžný lék na předpis, který se obvykle používá k léčbě neuropatických bolestí, úzkosti, syndromu neklidných nohou a jako doplňkový lék při léčbě záchvatů.

Tato sloučenina má farmakologický profil srovnatelný s profilem gabapentinu, protože oba sdílejí podobné mechanismy účinku a vyvolávají podobné subjektivní účinky. Výhody Pregabalinu BP EP USP Suroviny oproti gabapentinu zahrnují vyšší biologickou dostupnost a účinnost.


Farmakodynamika:

Farmakologický účinek Pregabalinu BP EP USP Suroviny je zprostředkován vazbou na a2δ-1 místo napěťově řízených vápníkových kanálů. Toto místo bylo také označováno jako receptor gabapentinu, protože je cílem příbuzné látky gabapentin (také vyvinut společností Pfizer). Výhody pregabalinu BP EP USP Suroviny oproti gabapentinu zahrnují vyšší biologickou dostupnost a účinnost.

Přestože Pregabalin BP EP USP Surovina je chemický derivát GABA, nevykazuje žádnou aktivitu na žádných receptorech GABA, včetně GABAA, GABAB a benzodiazepinového místa. Zdá se, že pregabalin, navzdory jeho páteři GABA, nemění hladiny GABA v mozku, takže se předpokládá, že jeho farmakologická aktivita nesouvisí s GABA. Místo toho se zdá, že zdrojem subjektivních účinků je vazba Pregabalinu BP EP USP na materiál a2δ-1 místo napěťově řízených vápníkových kanálů. Vazbou na toto místo Pregabalin BP EP USP Surovina snižuje uvolňování několika excitačních neurotransmiterů, včetně glutamátu, látky P, acetylcholinu a norepinefrinu.

Surovina Pregabalin BP EP USP se používá k léčbě bolesti nervů, epilepsie a fibromyalgie. I když není přesně známo, jak lék pracuje při léčbě těchto stavů, je známo, že se váže na určité části vápníkových kanálů v centrální nervové soustavě. Lék se užívá ústy, obvykle dvakrát až třikrát denně. Některé možné vedlejší účinky pregabalinu zahrnují závratě, problémy s koordinací a přibývání na váze.


Použití a aplikace

Epilepsie - Lék je schválen k použití spolu s dalšími léky na záchvaty k léčbě určitého typu záchvatů nazývaných parciální záchvaty.

Fibromyalgie - Pregabalin BP EP USP Surovina pomáhá zmírnit bolest související s tímto stavem.

Nervová bolest - Tento lék je také schválen k léčbě chronické nervové bolesti, ke které dochází po propuknutí šindelů (známých lékařsky jako postherpetická neuralgie) v důsledku diabetu (známý lékařsky jako diabetická neuropatie) nebo v důsledku poranění míchy.

Fengchen Group je předním dodavatelem Pregabalinu BP EP USP Suroviny Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a objemová množství a zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo dodavatele prášku Pregabalin BP EP USP Suroviny, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo zakoupit Pregabalin BP EP USP Suroviny, kontaktujte prosím Fengchen Group.


Osvědčení o analýze

Název produktu

Pregabalin

Testování položky

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

Splňuje

Identifikace IR

IR spektrum vzorku by se mělo shodovat se spektrem Pregabalinu

Splňuje

Identifikace HPLC

Retenční čas hlavního píku zkoušeného vzorku by se měl při zkoušce enantiomerní čistoty shodovat s retenčním časem referenčního roztoku.

Splňuje

Rozpustnost

Málo rozpustný ve vodě, velmi mírně rozpustný v methanolu.

Splňuje

Voda

≤ 0,5%

0,16%

Síranový popel

≤ 0,1%

0,04%

Lactam

≤ 0,15%

Nezjištěno

Jakákoli nespecifikovaná nečistota

≤ 0,10%

<>

Celkové nečistoty

≤ 0,50%

<>

R-isomer

≤ 0,15%

<>

2-butanol

≤ 5 000 ppm

Nezjištěno

2-Propanol

≤ 5 000 ppm

300 ppm

Čistota (rozbor)

98,0% - 102,0%

100%


Indikace:

Pregabalin BP EP USP Suroviny je určen pro:

Léčba neuropatické bolesti u dospělých.

Pomocná terapie u dospělých s parciálními záchvaty se sekundární generalizací nebo bez ní

Bolest fibromyalgie.

Špičková kvalita, čistý pregabalin BP EP USP Surovina na výrobu surovin a látek a výrobci v Číně.

Pokud hledáte surovinu pregabalin bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: pregabalin bp ep usp suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like