Kyselina jantarová sodná sůl dehydroandroandrographolidu

Sodium Dehydroandroandrographolide Succinate China Draslík Sodium Dehydroandroandrographolide Succinate továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 863319-40-8 Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C28H34KNaO10 • Vzorec struktury H2O: Balení: 25 kg / vláknový buben ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina jantarová sodná sůl dehydroandroandrographolidu

Potassium Sodium Dehydroandroandrographolide Succinate

Čína továrna na draselno-sodnou sůl dehydroandroandrographolidu sukcinátu, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 863319-40-8

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C28H34KNaO10 • H2O

Vzorec struktury:

Potassium Sodium Dehydroandroandrographolide Succinate Structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Kyselina jantarová sodná sůl dehydroandroandrographolidu

Popis:

Tento produkt je vhodný pro virovou infekci horních cest dýchacích.

Farmakologie a toxikologie:

Draslík sodný dehydroandroandrographolid sukcinát může inhibovat časné zvýšení propustnosti kapilár a zánětlivého vylučování a edému, konkrétně stimulovat funkci kůry nadledvin hypofýzy, podporovat uvolňování ACTH a zvyšovat biosyntézu ACTH v přední hypofýze; má účinek inaktivace adenoviru, viru chřipky, viru dýchacích cest a dalších virů in vitro a má účinek proti časnému a střednímu těhotenství při pokusech na zvířatech.

Rozdíl mezi sukcinátem sodno-draselným dehydroandroandrografolidem a ribavirinem:

Tento produkt a ribavirin jsou běžnými léky v našem moderním životě. Draslík sodný dehydroandroandrographolid sukcinát se používá hlavně k léčbě virové pneumonie, akutní laryngitidy, angíny a bronchitidy a ribavirin je antivirotikum široce používané při léčbě virové pneumonie, bronchitidy, kožní infekce virem viru způsobené nachlazením. Hlavní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že rozsah použití se liší.

Draslík sodný dehydroandroandrographolid sukcinát se extrahuje z Andrographis paniculata, jeho hlavní složkou je monoester monoesteru andrographolidu. Má dobrý účinek na léčbu virové pneumonie, akutní laryngitidy, angíny, bronchitidy a dalších infekcí dýchacích cest; Draselno-sodná sůl dehydroandroandrographolidu může být také použita k léčbě virového průjmu, enteritidy a dalších souvisejících gastrointestinálních onemocnění; při akutním nefritidě a jiných onemocněních močových cest může také hrát určitou roli; Nejběžnější je léčba virového nachlazení způsobeného horečkou, dušností, kašlem a dalšími příznaky.

Ribavirin také známý jako ribavirin, ribavirin atd. Je to široce používané antivirové léčivo a široce se používá v prevenci a léčbě virových onemocnění. K léčbě nachlazení způsobeného virovou pneumonií, bronchitidou má velmi dobrý účinek kožní herpes virová infekce. Jeho běžně používané dávkové formy se obvykle dělí na: injekční typ, tabletový typ, orální kapalná forma, aerosolová forma atd.

Z výše uvedeného popisu účinnosti draselno-sodné soli dehydroandroandrographolidu sukcinátu a ribavirinu můžeme snadno usoudit, že hlavní rozdíl mezi dehydroandroandrographolide sukcinátem a ribavirinem spočívá v tom, že PSDS je vhodný hlavně k léčbě infekce dýchacích cest, zatímco ribavirin se používá k antivirové léčbě. V klinické praxi je ribavirin široce používán než ribavirin. I když je ribavirin široce používán, nemůžeme říci, že ribavirin je lepší než Dehydroandroandrographolide Succinate. Lék bychom měli volit podle konkrétních příznaků onemocnění.

Špičková kvalita, čistý dehydroandroandrographolid sukcinátový prášek / látka, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte dehydroandroandrographolid sukcinát draselný, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dehydroandroandrographolide sukcinát sodný, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like