Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4

Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 je široce používán v potravinářství, lékařství, chemickém průmyslu, lehkém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích, především pro výrobu tartrátů, jako je vinan antimonitý draselný, vinan sodný draselný a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4

1

Čína Draslík Bitartrát USP BP EP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Číslo CAS: 868-14-4

Charakteristika: Bezbarvý nebo bílý krystalický prášek se sladkokyselou chutí

Molekulový vzorec: KHC4H4O6

Strukturní vzorec:

2


3

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4


Identifikace:

Tento produkt je tartrátová reakce a reakce draselné soli.

(1) Tartrátová reakce: přidání roztoku dusičnanu stříbrného (2%) do roztoku neutrálního tartrátu (5%) za vzniku bílých sraženin. Po oddělení a vysrážení se k jedné části srážení přidá kyselina dusičná, aby se srážely; amoniak je přidán k jiné části srážení rozpustit srážení, a pak vařený tvořit stříbrné zrcadlo.

(2) Reakce draselné soli: Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 se pomalu zahřívá na 0,59 za vzniku karamelového pachu a karbonizace. Ke zbytku přidejte 5 ml vody a důkladně promíchejte. Kapalina je zásaditá. Roztok byl neutralizován přidáním kyseliny chlorovodíkové (1: 3) a zfiltrován. Filtrát se nechá reagovat s draselnou solí.


Aplikace

(1) Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 je široce používán v potravinářství, lékařství, chemickém průmyslu, lehkém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích, zejména pro výrobu tartrátů, jako je vinan antimonitý draselný, vinan sodný draselný a tak dále. .

(2) Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 může být používán v potravinářském průmyslu jako pěnící činidlo, činidlo pro úpravu kyselin, korekční činidlo atd. Jeho kyselost je 1,3krát vyšší než kyselina citrónová, která je zvláště vhodná pro výrobu potravin. kyselosti hroznové šťávy. Odborný výbor FAO / WHO označil tento produkt za vynikající potravinářskou přídatnou látku.

(3) Také hraje důležitou roli v činění, fotografování, skle, smaltu, telekomunikacích a dalších odvětvích.

(4) Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 se také používá pro stanovení vizmutu, hliníku a niklu a přípravu mikrobiálního média.

Fengchen Group je přední Čína Draslík Bitartrát USP BP EP CAS 868-14-4 Dodavatel a výrobce prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Draslík Bitartrát USP BP EP CAS 868-14-4 prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte nakupovat nebo nakupovat Bitartrát draselný USP BP EP CAS 868-14-4 Prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

4


Ostatní jména:

L (+) - hydrogenuhličitan draselný;

Kyselina butandiová, 2,3-dihydroxy- (R- (R *, R *)) -, monodraselná sůl;


Top kvalita, čistý draselný bitartrát USP BP EP CAS 868-14-4 Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte pro bitartrát draselný usp bp ep cas 868-14-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: draselný bitartrát usp bp ep cas 868-14-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like