Pidotimod CAS 121808-62-6

Pidotimod CAS 121808-62-6 Čína Pidotimod továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 121808-62-6 Charakteristiky: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C9H12N2O4S Struktura Vzorec: Balíček: 25Kgs / Fiber Drum Popis: Pidotimod je imunomodulátor, který je vhodný pro ...

Podrobnosti o produktu

Pidotimod CAS 121808-62-6

Pidotimod CAS 121808-62-6

Čína Pidotimod továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 121808-62-6

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C9H12N2O4S

Vzorec struktury:

Pidotimod CAS 121808-62-6 structure formula

Balení: 25kgs/Vláknitý buben

 

Popis:

Pidotimod je imunomodulátor, který je vhodný pro pacienty s nízkou imunitní funkcí a může být použit k prevenci akutní infekce, zkrácení průběhu onemocnění, snížení závažnosti onemocnění a může být použit jako pomocný lék v období akutní infekce.

Imunoenhancers může podporovat jak nespecifické a specifické imunitní odpovědi. Pidotimod může zvýšit fagocytární aktivitu a chemotaxi makrofágů a neutrofilů. To může aktivovat přirozené zabijácké buňky, podporovat proliferaci lymfocytů způsobené mitogen, a zvýšit poměr CD4 + a CD8 + s nízkou imunitní funkce.

 

Pidotimod nebo pidomode surovina může být použita pro pomocnou léčbu chronické nebo opakující se infekce dýchacích cest a infekce močových cest.

Pidomode je imunoenhancer, který nemá přímý antibakteriální nebo antivirový účinek. Nicméně tím, že podporuje imunitní funkci těla, může zlepšit terapeutický účinek bakterií a virové infekce. Klinicky se přípravek Pidotimod nebo pidomode používá hlavně u pacientů s nízkou imunitní funkcí. Může být také použit pro replikační léčbu recidivujících dýchacích cest, otolaryngologie nebo infekce urogenitálního systému, stejně jako další chronické nemoci, jako je virová infekce, maligní nádor a tak dále.

 

Pidotimod API má málo nežádoucích účinků. Běžné jsou závratě, bolesti hlavy, nevolnost, zvracení, bolest břicha nebo vyrážka atd. Při jídle může ovlivnit biologickou dostupnost pidomode, proto se doporučuje užívat dvě hodiny před jídlem nebo po jídle.

Pidotimod description

Chemický název:

(R)-3-((S)-5-Oxopyrrolidine-2-carbonyl)thiazolidin-4-karboxylová kyselina

Špičková kvalita, čistý Pidotimod Prášek / továrna na látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte pidotimod cas 121808-62-6, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: pidotimod cas 121808-62-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like