Hemihydrát paroxetin-HCl nebo bezvodý hydrochlorid paroxetinu

Paroxetinhydrochlorid je nový typ antidepresiva blokujícího zpětné vychytávání 5-hydroxytryptaminu, což je selektivnější a méně nepříznivé reakce než tradiční tricyklické a monoaminoxidázové inhibitory. PX má dobrou toleranci a vysoký index léčby.

Podrobnosti o produktu

Hemihydrát paroxetin HC1 nebo bezvodý hydrochlorid paroxetinu

image001

Jméno výrobku:

Hemihydrát paroxetin HC1

Paroxetinhydrochlorid bezvodý

Vlastnosti:

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

bílý prášek

Číslo CAS:

8246-49-8

8246-49-8

Čistota:

99% Min

99,5% Min

Balík:

25Kgs / Fiber Drum

25Kgs / Fiber Drum


Popis:

Paroxetinhydrochlorid je nový typ antidepresiva blokujícího zpětné vychytávání 5-hydroxytryptaminu, což je selektivnější a méně nepříznivé reakce než tradiční tricyklické a monoaminoxidázové inhibitory. PX má dobrou toleranci a vysoký index léčby.

Farmakologický účinek: Hemihydrát paroxetin-HCl je antidepresivum. Je to silný a vysoce selektivní inhibitor zpětného vychytávání 5-hydroxytryptaminu. Může zvýšit koncentraci 5-hydroxytryptaminu v synaptickém prostoru a zlepšit centrální nervovou funkci 5-hydroxytryptaminu. Paroxetinhydrochlorid bezvodý má malou afinitu k muskarinickému 1,2 receptoru, dopaminovému 2 receptoru, serotoninovému 1,2 receptoru a histaminovému H1 receptoru. Neexistovala žádná inhibice na monoamin oxidázu.


Farmakokinetika:

Hemihydrát paroxetin-HCl se po perorálním podání snadno vstřebává a není ovlivněn léky proti kyselinám a jídlem. Po absorpci bude distribuován do různých orgánů, včetně centrálního nervového systému. Poločas rozpadu přípravku je obvykle 24 hodin. Při metabolismu jater se asi 2% z nich vylučuje močí, zbytek se vylučuje močí ve formě metabolitů a malé množství se vylučuje stolicí.


Indikace

Hemihydrát paroxetin-HCl lze použít k léčbě různých typů deprese, včetně: únavy, poruch spánku, nezájmu o každodenní činnosti a potěšení, ztráty chuti k jídlu.

Může také pomoci v boji proti obsedantně-kompulzivní neuróze. Časté obsedantně-kompulzivní symptomy: pocit opakujících se a přetrvávajících myšlenek, podnětů nebo představivosti, které mohou způsobit zřejmou úzkost, což vede k opakujícím se chováním nebo psychologickým činnostem.

Panickou poruchu lze také léčit hemihydrátem paroxetin-HCl nebo bezvodým paroxetin-hydrochloridem. Časté symptomy panického záchvatu: bušení srdce, pocení, dušnost, bolest na hrudi, nevolnost, mravenčení a smrt.

Léčba sociální fóbie / úzkosti. Časté příznaky sociální úzkosti: bušení srdce, pocení, dušnost atd.

Poté, co je léčebný účinek uspokojivý, pokračujte v užívání Hemihydrátu paroxetin-HCl nebo bezvodého hydrochloridu paroxetinu, který může zabránit opětovnému výskytu deprese.


Nežádoucí účinky:

Podle literatury jsou hlavními nežádoucími účinky pozorovanými ve studii klinické kontroly hydrochloridu paroxetinu centrální nervový systém: ospalost, nespavost, agitovanost, třes, úzkost, závratě;

Gastrointestinální systém zahrnuje zácpu, nevolnost, průjem, sucho v ústech, zvracení a nadýmání; Intenzita a četnost většiny nežádoucích účinků je kdykoli snížena o dobu léčby, což obvykle neovlivňuje léčbu.

Zejména u mužů mohou mít sexuální dysfunkce, jako je předčasná ejakulace, impotence atd.

Pokud hledáte hemihydrát hemihydrátu paroxetinu nebo hydrochloridu paroxetinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hemihydrát paroxetin hcl nebo bezvodý hydrochlorid paroxetinu, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like