Oryzanol, Gamma-Oryzanol

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je látka, která se odebírá z oleje z rýžových otrub. To je také nalezené v pšeničné otruby a některé ovoce a zeleninu. Používá se pro vysoký cholesterol a příznaky menopauzy a stárnutí.

Podrobnosti o produktu

Oryzanol, Gamma-Oryzanol

image001

Čína Oryzanol, Gamma-Oryzanol továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Gamma Oryzanol

Číslo CAS: 11042-64-1

Charakteristika: bílý až téměř bílý krystalický prášek bez zápachu


Klíčová slova:

Oryzanol, Gamma-Oryzanol


Popis

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je látka, která se odebírá z oleje z rýžových otrub. To je také nalezené v pšeničné otruby a některé ovoce a zeleninu. Používá se pro vysoký cholesterol a příznaky menopauzy a stárnutí.

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol také nacházejí uplatnění při zvyšování hladiny testosteronu a lidského růstového hormonu a také při posilování síly při tréninku odporu.

Je to omezený lipid kyseliny ferulové a fytosterolů. Tato chemická látka by mohla být extrahována z oleje z rýžových otrub, zárodečného oleje a jiného obilného oleje. Oryzanol nebo Gamma Oryzanol je bílý až téměř bílý krystalický prášek bez zápachu, který má specifickou chuť. Tento produkt se při zahřívání rozpouští v různých olejích. Není však rozpustný ve vodě. Klinicky, Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je často používán ke zlepšení funkce rostlinných nervů a regulaci endokrinního systému. Kromě toho má také mnoho fyziologických účinků, jako je anti-oxidace a anti-aging.

Jako nejslavnější Čína Oryzanol nebo Gamma Oryzanol prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol má za následek zlepšení, bělení a zvlhčení pleti a je zdrojem surovin pro produkty péče o pleť. je to specifická složka rýže, známá jako „faktor krásy“; Tento produkt je inhibitorem melaninu v rostlinách, mírný charakter bez nežádoucích účinků. Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je schopen snížit aktivitu melanocytů, inhibovat tvorbu, provoz a difúzi melaninu, usnadnit pigmentaci, zředit malární vyrážku a čistou pokožku. Mezitím tato sloučenina přispěje ke snížení křehkosti kapilár, zlepší funkci oběhu krevních cév, čímž zabrání popraskání kůže a zlepší barvu pleti a lesk, takže kůže je přirozená, bílá a lesklá.

Použité dávky Oryzanolu nebo Gamma-Oryzanolu jsou velmi variabilní, přičemž některé výzkumy využívají nižší dávky a další studie s použitím výrazně vyšší dávky.

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol mohou snížit hladinu cholesterolu snížením absorpce cholesterolu z potravin. Studie naznačují, že perorální užívání tohoto přípravku pomůže snížit celkový cholesterol, „špatný“ cholesterol s nízkou hustotou (LDL) a krevní tuky nazývané triglyceridy u lidí s vysokým cholesterolem. Účinky Oryzanolu nebo Gamma-Oryzanolu na „dobrý“ lipoprotein s vysokou hustotou (HDL) cholesterolu jsou však smíšeny. Užívání této látky spolu s vitamínem E, omega-3 mastnými kyselinami a niacinem v ústech po dobu 4 měsíců se také zdá, že snižuje LDL cholesterol u lidí s vysokým cholesterolem.

Oryzanol nebo Gamma Oryzanol je také často doporučován pro léčbu menopauzy, ačkoli pro to stále ještě nevíme mechanismus účinku. Také se předpokládá, že je užitečný díky účinkům na luteinizační hormon. Stále však nemá dostatek důkazů.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců Oryzanolu nebo Gamma-Oryzanolu v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.


Použití a aplikace:

Tento produkt může chránit pokožku, snižovat hladinu cukru v krvi, inhibovat syntézu cholesterolu, snižovat obsah cholesterolu v séru, regulovat autonomní nerv a zlepšovat gastrointestinální funkce.

1. Zlepšení režimu spánku

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je schopen regulovat nespavost a neurastenii, ale dlouhodobá konzumace oryzanolu může stimulovat žaludek. Naopak melatonin může být vhodnější pro insomniac, snové dospělé.

2. Regulace klimakterického syndromu

Oryzanol nebo Gamma Oryzanol se také běžně používají v adjuvantní léčbě menopauzálního syndromu, který má dobrý účinek na zlepšení menopauzální insomnie a úzkosti.

Pokud jste v menopauze, doporučuje se místo melatoninu užívat isoflavon sóji. Sojový isoflavon je přírodní fytoestrogen, který zprostředkovává poruchu endokrinního systému během menopauzy, aby se dosáhlo rovnováhy, čímž se zmírní nespavost, návaly horka, podrážděnost a další příznaky.

3. Zlepšení hyperlipidémie

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol mohou inhibovat syntézu cholesterolu. Perorální dávka by však měla být větší, vždy 100 mg, třikrát denně. Po 2 měsících užívání se sérový cholesterol a triglyceridy významně snížily.

4. Antiarytmický efekt

Může snížit excitabilitu myokardu regulací funkce autonomního nervu. Oryzanol může také zlepšit krevní zásobení myokardu a spánku. Staří lidé se snadno probudí v noci a je lepší vzít si oryzanol správně.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškových práškových olejů v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Oryzanol nebo Gamma Oryzanol prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

5. Zlepšit pleť

Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol je známý jako "kosmetický prvek", protože může snížit křehkost kapilár, zlepšit funkci mikrovaskulární cirkulace kůže, léčit nemoci kůže v menopauze, ekzémy na obličeji ženského obličeje, pityriasis hlavy a tak dále.


Top kvalita, čistý Oryzanol nebo Gamma-Oryzanol Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte oryzanol, gamma-oryzanol, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: oryzanol, gama-oryzanol, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like