Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4 Čína Olmesartan Medoxomil factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 144689-63-4 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C29H30N6O6 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Olmesartan Medoxomil Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Čína Olmesartan Medoxomil továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 144689-63-4

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C29H30N6O6

Struktura vzorce:

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Olmesartan Medoxomil

Popis:

Surovina Olmesartan Medoxomil je účinnější než losartan a jiné brzy uváděné na trh. Je to ideální antihypertenzivum a má dobrý léčebný účinek na různé typy hypertenze. Jeho výraznou vlastností je, že má dlouhý poločas a dokáže účinně kontrolovat krevní tlak během jednoho dne, takže je vhodnější užívat přípravek Olmesartan Medoxomil. Ve srovnání s jinými antagonisty receptoru angiotensinu II. Má výhody malé dávky, rychlý nástup, silný a trvalý antihypertenzní účinek, nízký výskyt nežádoucích účinků. Klinické studie ukázaly, že olmesartan dipivoxil lze také užívat s jinými antihypertenzivy, aby se dosáhlo lepšího terapeutického účinku. Kromě toho má Olmesartan Medoxomil dobrý účinek na arteriosklerózu, hypertrofii myokardu, srdeční selhání, cukrovku, nefropatii atd.

Olmesartan Medoxomil BP EP USP je druh proléku, který je absorbován a hydrolyzován na olmesartan gastrointestinálním traktem.

Obvykle se vyrábí do tablet Olmesartan Medoxomil. Používají se hlavně k léčbě hypertenze. Tento produkt patří k inhibitoru enzymu konvertujícího angiotensin. Poté, co je Olmesartan Medoxomil absorbován lidským tělem, může blokovat receptor angiotensinu, rozšířit krevní cévy a snížit krevní tlak. V klinické aplikaci se z hlediska použití a dávkování týká hlavně krevního tlaku pacientů.

Tento produkt patří do skupiny léčiv ARB, jeho hlavní úlohou je snižování krevního tlaku, současně má tento druh léků také ochranu ledvin, vhodnější pro pacienty s hypertenzí a poškozením ledvin nebo již mají proteinurii.

Špičková kvalita, čistý Olmesartan Medoxomil Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte olmesartan medoxomil cas 144689-63-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: olmesartan medoxomil cas 144689-63-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like