Norfloxacinová báze CAS 70458-96-7

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7 Čína Norfloxacin Base factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 70458-96-7 Charakteristika: bílý až slabě nažloutlý prášek. Molekulární vzorec: C16H18FN3O3 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Norfloxacinová báze Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Norfloxacinová báze CAS 70458-96-7

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7

Čína továrna na výrobu norfloxacinu, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 70458-96-7

Vlastnosti: bílý až slabě nažloutlý prášek.

Molekulární vzorec: C16H18FN3O3

Struktura vzorce:

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Norfloxacin Base

Popis:

Norfloxacinová báze je třetí generací chinolonů. Může blokovat účinek DNA gyrázy patogenních bakterií v zažívacím traktu, bránit replikaci bakterií DNA a inhibovat bakterie. Norfloxacinová báze se běžně používá při léčbě enteritidy a úplavice. Tento lék však může oddálit tvorbu kostí u nezletilých a ovlivnit jejich vývoj. Je proto zakázáno pro nezletilé.

Je vhodný pro infekce močových cest, kapavka, prostatitida, střevní infekce, tyfus a další infekce Salmonella způsobené citlivými bakteriemi.

Jako nejznámější čínský dodavatel norfloxacinového prášku v Číně, produkt Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd, je dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Lékové interakce

1. Koncentrace cyklosporinu v krvi může být zvýšena kombinací cyklosporinu a tohoto produktu. Je nutné sledovat koncentraci cyklosporinu v krvi a upravit dávku.

2. Pokud se Norfloxacin Base používá společně s warfarinem, lze zvýšit antikoagulační účinek warfarinu a protrombinový čas pacientů by měl být pečlivě sledován.

3. Probenecid může snížit sekreci norfloxacinové báze z renálních kanálků asi o 50%. Měl by být sledován, když se kombinuje.

4. Tento produkt má antagonistický účinek s nitrofurantoinem, proto se kombinovaná aplikace nedoporučuje.

5. Multivitaminy nebo jiné přípravky obsahující ionty železa a zinku a kyselé léky obsahující hliník nebo hořčík mohou snížit absorpci norfloxacinové báze. Navrhuje se, aby se nepoužívaly společně

Chemický název: kyselina 1-ethyl-6-fluor-4-oxo-7-piperazinyl-1,4-dihydrochinolin-3-karboxylová;

Špičková kvalita, čistá továrna na výrobu prášku a látek Norfloxacin Base, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte základní kasino norfloxacinu 70458-96-7, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: základna norfloxacinu cas 70458-96-7, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like