Nitroxynil Surový materiál BP EP USP

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP je antiparazitická aktivní složka používaná ve veterinárním lékařství u hospodářských zvířat proti vnitřním parazitům (některé škrkavky a jaterní mouky). Tato sloučenina se nepoužívá proti zemědělským a domácím škůdcům. Nitroxynil Surový materiál BP EP USP patří do chemické třídy halogenovaných fenolů.

Podrobnosti o produktu

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP

image001

Čína Nitroxynil Suroviny BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Číslo CAS: 1689-89-0

Charakteristika: Žlutý až nažloutlý hnědý prášek.

Molekulový vzorec: C7H3IN2O3

Strukturní vzorec:

image002


Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP


Vlastnosti:

image003


Popis:

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP je antiparazitická aktivní složka používaná ve veterinárním lékařství u hospodářských zvířat proti vnitřním parazitům (některé škrkavky a jaterní motolice). Tato sloučenina se nepoužívá proti zemědělským a domácím škůdcům. Nitroxynil Surový materiál BP EP USP patří do chemické třídy halogenovaných fenolů.

Tento produkt má dobrou účinnost proti Fasciola hepatica u skotu a ovcí a proti kmenům Haemonchus contortus, které jsou rezistentní na benzimidazoly.

Jako nejslavnější Čína Nitroxynil surovin BP EP USP prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře zabalen s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

CAS č. 1689-89-0, Mol. Wt. 290,01 g / mol, Molekulový vzorec C7H3IN2O3.

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP je chemicky známý jako 4-hydroxy-3-jod-5-nitrobenzonitril. Je klasifikován jako účinný Fasciolid vzhledem ke své anthelmintické schopnosti, která působí proti infekcím Fasciola hepatica u skotu a ovcí.

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP je zařazen do kategorie Antelmintic / Anti parazitic (pro veterinární použití). Je velmi účinný proti parazitickým plochým červům způsobujícím poškození jater u skotu a ovcí. Nitroxynil Surový materiál BP EP USP je k dispozici ve formě světle žlutého nebo žlutého prášku. Rozpustnost: Tento prášek je prakticky nerozpustný ve vodě, ale mírně rozpustný v etheru a mírně rozpustný v ethanolu.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších surovin Nitroxynil BP EP USP Powder Výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a poměrně rychlá.


Použití a aplikace:

Typ účinku: Flukicid a nematicid anthelmintikum, endoparaziticid

Hlavní veterinární paraziti kontrolovali: motolice jater, několik druhů háďátka (hlístice).

Nitroxynil Surový materiál BP EP USP má účinnost proti specifickému parazitu, závisí na formě podání a podávané dávce.

Výše uvedené informace jsou založeny na našich současných znalostech a nelze je považovat za doporučení pro specifické zacházení se zvířaty.

Fengchen Group je přední Čína Nitroxynil surovin BP EP USP prášek a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Nitroxynil surovin BP EP USP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte nakupovat nebo nakupovat Nitroxynil Surový materiál BP EP USP Powder z Číny, obraťte se prosím na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image004


Ostatní jména:

Nitroxynil

4-hydroxy-3-jod-5-nitrobenzonitril

4-Hydroxy-3-jod-5-nitrobenzonitril

Fluconix-340

4-Hydroxy-3-lodo-5-nitrobennitril

Top kvalita, čistý Nitroxynil Surový materiál BP EP USP Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte materiál nitroxynil bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: nitroxynil surovina bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like