Nitrendipin CAS 39562-70-4

Nitrendipin CAS 39562-70-4 Čína Nitrendipine továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 39562-70-4 Charakteristiky: Žlutý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C18H20N2O6 Struktura Vzorec: Balíček: 25Kgs / Fiber Drum Vzhled a vlastnosti: Nitrendipine API je žlutá ...

Podrobnosti o produktu

Nitrendipin CAS 39562-70-4

Nitrendipine CAS 39562-70-4

Čína Nitrendipine továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 39562-70-4

Charakteristika: Žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C18H20N2O6

Vzorec struktury:

Nitrendipine CAS 39562-70-4 structure formula

Balení: 25kgs/Vláknitý buben

Vzhled a vlastnosti: Nitrendipine API je žlutý krystalický prášek, bez zápachu, bez chuti; snadno se zhoršuje, když je vystaven světlu.

Rozpustnost: Nitrendipin je rozpustný v acetonu nebo chloroformu, mírně rozpustný v metanolu nebo ethanolu, téměř nerozpustný ve vodě.

Bod tání: 157-161 stupňů

Aplikace:

Nitrendipin je blokátor dihydropyridinových kalciových kanálů; to může inhibovat transmembránový přítok vápníku cévního hladkého svalstva a myokardu, ale je to hlavně cévní, takže jeho vaskulární selektivita je silná; Nitrendipin surovina může způsobit expanzi věnčité tepny, renální arteriol a dalších systémových cév, což vede k hypotenzi. Indikace: pro léčbu indikací hypertenze: hypertenze, subarachnoidální krvácení.

Nitrendipin BP EP USP se používá pro ischemickou chorobu srdeční a hypertenzi, zejména u pacientů s těmito dvěma nemocemi a také pro městnavé srdeční selhání.

Farmaceutické funkce:

Nitrendipin je dihydropyridin blokátor kalciových kanálů podobný nifedipinu. Je schopen inhibovat transmembránový přítok vápníku cévního hladkého svalstva a myokardu, ale je to hlavně vaskulární účinek, takže vaskulární selektivita je silná. Tento produkt může způsobit systémovou vazodilataci (včetně koronární tepny a renální arteriolu) a snížit diastolický krevní tlak. Nitrendipin BP EP USP může také snížit spotřebu kyslíku myokardu a chránit ischemický myokard. Na rozdíl od diltiazem, verapamil a nifedipin, nitrendipin neměl žádný vliv na vedení sinoatriálního uzlu nebo atrioventrikulárního uzlu.

Farmakokinetika:

Perorální absorpce nitrendipinu je dobrá, více než 90%. Jídlo může zvýšit absorpci nitrendipinu.

Lékové interakce:

1. Kombinace amiodaronu a tohoto produktu dále inhibuje sinusový rytmus nebo zhoršuje atrioventrikulární blok. Je třeba se vyhnout pacientům se syndromem nemocného sinusu a neúplným atrioventrikulárním blokem.

2. Cimetidin může zvýšit plazmatickou koncentraci nitrendipinu, což může být způsobeno změnou metabolismu jater, snížením sekrece žaludeční kyseliny, zvýšením hodnoty pH žaludku a zvýšením biologické dostupnosti nitrendipinu.

Nitrendipin, běžně používaný lék v kardiovaskulární medicíně, je druh antihypertenzního léčiva antagonistů vápníku. To může uvolnit krevní cévy a snížit krevní tlak tím, že inhibuje příliv vápníku cévních hladkého svalstva a myokardu buněk

Rozdíly mezi nitrendipinem a nifedipinem:

Nitrendipin a nifedipin jsou oba krátké působící antihypertenzní léky, které potřebují perorální podání několikrát denně. Oba jsou blokátory dihydropyrimidinových kalciových kanálů. Oba mají antihypertenzní účinek. Nitrendipin má relativně mírný antihypertenzní účinek a může způsobit systémovou vazodilataci, jako je koronární tepna a renální arteriol k vytvoření hypotenzního účinku. Proto je to hlavně snížení diastolického krevního tlaku se silnou vaskulární selektivitou. Qingdao Fengchen Technologie a obchod Co, Ltd je přední Čína Nitrendipine prášek dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Nitrendipine výrobce a dodavatele, když to potřebují.

Nifedipin má silnější antihypertenzní účinek než nitrendipin a rychle se projeví. To může přímo chránit myokard, rozšířit systémové cévy a koronární tepny, a zvýšit koronární průtok krve tím, že inhibuje příliv vápníku. Jeho srdeční selektivita je silnější než nitrendipin. Může být použit nejen ke snížení krevního tlaku, ale také k léčbě variantní anginy pectoris způsobené křeče věnčitých tepen.

Syntetická metoda:

Nitrendipine CAS 39562-70-4 synthetic method

Chemické názvy:

1,4-Dihydro-2,6-dimethyl-4-(3-nitrofenyl)-3,5-pyridinedicarboxyl kyselina ethylethylethylethylester; Ethyl-methyl 1,4-dihydro-2,6-dimethyl-4-(meta-nitrofenyl)-3,5-pyridindicarboxylát;

Špičková kvalita, čistý nitrendipin prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte nitrendipin cas 39562-70-4, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: nitrendipin cas 39562-70-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like