Nitazoxanid CAS 55981-09-4

Čína Nitazoxanidová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Nitazoxanidum; [2 - [(5-nitro-l, 3-thiazol-2-yl) karbamoyl] fenyl] acetát
CAS číslo: 55981-09-4

Podrobnosti o produktu

Nitazoxanid CAS 55981-09-4

image001

Čína Nitazoxanidová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Nitazoxanidum; [2 - [(5-nitro-l, 3-thiazol-2-yl) karbamoyl] fenyl] acetát

CAS číslo: 55981-09-4

Vlastnosti: bílý až světle žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C12H9N3O5S

Struktura vzorce:

image002

Balíček: 25 kg/Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Nitazoxanid API.


Popis:

Nitazoxanid je derivát nithiokyanamidu. Ačkoli jeho skutečný mechanismus účinku nebyl objasněn, je tento produkt považován za inhibici enzymově závislé reakce přenosu pyruvátu a oxidoreduktázy redoxního proteinu na enzymovém přenosu. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité pro anaerobní metabolismus energie.

Kromě střev Cryptosporidium a Giardia má Nitazoxanid také terapeutický účinek na mnoho parazitů střeva.

Kromě toho může Nitazoxanid BP EP USP také zabíjet některé anaerobní a mikroaerofilní bakterie, jako je Helicobacter pylori. Relevantní výzkumy ukazují, že Nitazoxanid má dobrý účinek na průjem u dětí způsobený rotavirem.

Nitazoxanid má účinnost antigenního hmyzu, proti střevního parazita, antibakteriálního a antivirotika a jeho antiparazitické a antibakteriální spektrum je rozsáhlejší než albendazol, mebendazol a metronidazol a jeho aplikační pole je také rozsáhlejší než jiné léky.

Nitazoxanidová surovina je druh amidové antiaerobní medicíny, která má vlastnosti širokospektrálního anti protozoa, červů a bakterií, zejména pro léčbu infekce kryptosporidiózy u pacientů s AIDS. Současně má terapeutický účinek na hepatitidu B, hepatitidu C, průjem a další gastrointestinální virovou infekci.


Nežádoucí účinky:

Teoreticky může Nitazoxanid inhibovat anaerobní energetický metabolismus patogenních organismů, který má malý účinek na zvířata a může se vyhnout toxickému účinku tradičních antigenních léčiv. V experimentální studii nebyly zjištěny žádné zjevné vedlejší účinky a nežádoucí účinky.


Syntetická metoda:

image003

Špičková kvalita, čistý nitazoxanid Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte nitazoxanidové kasino 55981-09-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: nitazoxanid cas 55981-09-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like