Nifuratel CAS 4936-47-4

Nifuratel CAS 49 3 6-47-4 Čína továrna Nifuratel, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Nifurtel CAS číslo: 49 3 6-47-4 Charakteristika: žlutý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C 10 H {{{3}} N 3 O 5 S Struktura vzorce: Balení: 2 5 Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Surovina Nifuratel. Chemický název:...

Podrobnosti o produktu

Nifuratel CAS 4936-47-4

Nifuratel CAS 4936-47-4

Čína továrna Nifuratel, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Nifurtel

CAS číslo: 4936-47-4

Vlastnosti: žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C 10 H 11 N 3 O 5 S

Struktura vzorce:

Nifuratel CAS 4936-47-4 formula

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Surovina Nifuratel.

Chemický název: 5 - [(methylthio) methyl] -3 - [[(5-nitro-2-furylmethylen] amino] -2-oxazolidinon

Hustota: 1. 57 g / cm 3,

Teplota tání: 176-178 stupňů.

Nifuratel API je nitrofuranový derivát a širokospektrální antibiotikum. Gynekologická antibiotika, která se používají k léčbě bakteriální vaginitidy.

Účinnost Nifuratelu je protizánětlivá a baktericidní. Patří do nystatinové tablety. Jeho hlavní funkcí je ničení hub. Obvykle se používá k léčbě mykotické a trichomonální vaginitidy, cervicitidy a smíšené infekce.

API suroviny Nifuratel má vlastnosti dobrého účinku, rychlého léčebného účinku a méně nežádoucích účinků. Je to gynekologické antiinfekční lék, který mohou těhotné ženy bezpečně používat.

Nifurtel API má silný ničivý účinek na běžné patogeny gynekologické infekce, jako jsou gram-pozitivní a gram-negativní bakterie, trichomonad, plísně, chlamydie a mykoplazma. Nifuratel se používá hlavně k léčbě vulvárních a vaginálních infekcí způsobených bakteriemi, trichomonadem, plísní a Candidou, leucorrhea, infekcí močového systému, alimentární amebiasis a giardiasis.

Farmakologický účinek:

Tento produkt je účinný proti bakteriím, trichomonadům a Candidám, které u žen způsobují infekci reprodukčním systémem. Nifuratel inhibuje hlavně růst bakterií tím, že interferuje s jeho enzymovým systémem. Je obtížné projít placentou, aniž by došlo k teratogenezi.

Indikace:

1. Bakteriální vaginóza, trichomonální vaginitida, kandidální vaginitida a vulvitida;

2. Infekce močových cest.

3. Amebiáza a giardiáza zažívacího traktu

Nežádoucí účinky Nifuratel: zatím nebyly nalezeny

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Nifuratel, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte nifuratel cas 4936-47-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: nifuratel cas 4936-47-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like