Nifedipin CAS 21829-25-4

Nifedipine CAS 21829-25-4 Čína Nifedipine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Nifedipin CAS číslo: 21829-25-4 Charakteristika: Žlutý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C17H18N2O6 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Words: Nifedipine Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Nifedipin CAS 21829-25-4

Nifedipine CAS 21829-25-4

Čína Nifedipine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Nifedipin

CAS číslo: 21829-25-4

Vlastnosti: Žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C17H18N206

Struktura vzorce:

Nifedipine CAS 21829-25-4 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Nifedipine

Popis:

Nifedipin lze použít k prevenci a léčbě anginy pectoris u koronárních srdečních chorob, zejména u varianty anginy pectoris a anginy pectoris způsobené křečemi koronárních tepen. Tento produkt nemá nepříznivý účinek na respirační funkce, takže Nifedipin lze použít u pacientů s anginou pectoris s onemocněním dýchacích cest a jeho léčebný účinek je lepší než účinek antagonisty beta receptoru. Nifedipin BP EP USP lze také použít pro různé typy hypertenze a má dobrý léčebný účinek na refrakterní a těžkou hypertenzi. Vzhledem k tomu, že může snížit následnou zátěž, má tento produkt také dobrý účinek na refrakterní kongestivní srdeční selhání a lze jej vzít včas.

Stabilita: Je vystavena světlu nestabilní.

Rozpustnost: Nifedipin je rozpustný v acetonu nebo chloroformu, mírně rozpustný v ethanolu, téměř nerozpustný ve vodě.

Hustota: 1,271 g / cm3

Teplota tání: 171 až 175 ° C

Aplikace:

1. API pro nifedipinovou surovinu API může selektivně inhibovat přítok vápníku z membrány myokardiálních buněk, blokovat excitační kontrakci vazeb myokardiálních buněk, oslabit kontraktilitu myokardu, snižovat spotřebu energie myokardu a kyslíku a přímo chránit buňky myokardu tím, že zabraňuje nadměrnému vápníku.

2. Nifedipin BP EP USP může inhibovat vazbu excitační kontrakce vaskulárních, bronchiálních a děložních hladkých svalů a rozšířit systémové krevní cévy (včetně plicních, jater, ledvin, mozku, stehenních a mezenterických tepen) a koronárních tepen.

Lékové interakce:

Nifedipin může způsobit hypotenzi u jiných léků.

To může vést k hypotenze, depresi srdečních funkcí a srdečnímu selhání.

Když se nifedipin kombinuje s léčivy s vysokou rychlostí vazby na proteiny, jako je dicoumarin, digitalis, fenytoin sodný, chinidin, chinin, warfarin atd., Volná koncentrace těchto léčiv se často mění. V kombinaci s dusičnany lze léčbu anginy pectoris zlepšit.

Používáme-li nifedipin společně s cimetidinem a dalšími léky, zvýší se maximální koncentrace léku v krvi, takže by měla být upravena dávka.

Syntetická metoda:

Nifedipine CAS 21829-25-4 synthetic routine

Ostatní jména:

Dimetylester kyseliny 1,4-dihydro-2,6-dimethyl-4- (2-nitrofenyl) -3,5-pyridindikarboxylové; Procardia XL; fenihidin; 4- (2' -nitrofenyl) -2,6-dimethyl-3,5-dicarbmethoxy-1,4-dihydropyridin

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látku Nifedipine, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kasino nifedipine 21829-25-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: nifedipine cas 21829-25-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like