Nicergoline BP EP USP

Čína Nicergoline BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synergy: Nicergolin, Nicergolina, Nicergolinum Číslo CAS: 27848-84-6 Charakteristika: bílý prášek. Molekulární vzorec: C24H26BrN3O3 Vzorec struktury: Balení: 25kgs / Fibre Drum Popis: Nicergoline ...

Podrobnosti o produktu

Nicergoline BP EP USP

image001_ 副本
Čína Nicergoline BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Nicergolin, Nicergolina, Nicergolinum
Číslo CAS: 27848-84-6
Charakteristika: bílý prášek.
Molekulární vzorec: C24H26BrN3O3
Vzorec struktury:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Popis:
Nicergoline BP EP USP je derivát ergot používaný pro léčbu senilní demence a dalších poruch s vaskulárním původem. Snižuje vaskulární rezistenci a zvyšuje arteriální průtok krve v mozku. Tímto způsobem se zlepší využití kyslíku a glukózy v mozkových buňkách.
Nicergoline BP EP USP má podobné vazoaktivní vlastnosti v jiných oblastech těla, zejména v plicích. Ne jako mnoho jiných ergolinů, Nicergoline BP EP USP není spojen s fibrózou.
Nicergoline BP EP USP se používá pro vaskulární poruchy, jako je cerebrální trombóza atd.
Celosvětově společnost Nicergoline BP EP USP mohla používat více než 30 let 60 a více zemí.


-------------
Nicergoline BP EP USP je organická sloučenina vzorce C24H26BrN3O3. Systematickým názvem této chemické látky je [(8p) -10-methoxy-l, 6-dimethylergolin-8-yl] methyl-5-brompyridin-3-karboxylát. S registračním číslem CAS 27848-84-6 je také označován jako 10-methyl-etherový 1-methyllumilysergol 8- (5-bromnikotinát). Nicergoline BP EP USP patří k různým přírodním produktům; Smíšený; Adrenoceptor.

image003

-------------------
Jako nejslavnější dodavatel v Číně Nicergoline BP EP USP Powder v Číně je Nicergoline BP EP USP prášek Fengchen Group dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


------------------
Je známo, že Nicergoline BP EP USP je silnou léčbou senilní demence a dalších vaskulárních poruch. Toto API přispívá, když chceme snížit vaskulární rezistenci. Také zlepší a podpoří hladký průtok krve tepnami. Všechna výše uvedená opatření nakonec zlepší využití kyslíku a příjem glukózy v mozkových buňkách.
Je známo, že Nicergoline BP EP USP zvyšuje metabolickou aktivitu mozku. Tento léčivý přípravek funguje přímo na krvi. Nicergoline BP EP USP je také užitečné, když chceme zabránit funkci agregace trombocytů, která příliš sráždí krev, což vede k tvorbě krevních sraženin a narušení hladkého oběhu krve.


Další výhodou této látky je, že přípravek Nicergoline BP EP USP pomáhá předcházet trombóze, čímž do značné míry snižuje riziko ischemické mrtvice.
Nicergoline BP EP USP se rovněž domnívá, že je schopen snížit krevní tlak. Je také velmi přínosné, protože zlepšuje celkové zdraví mozku, výrazně zdokonaluje kognitivní funkce, schopnost zpracování informací a analyzuje dovednosti mozku.
Nicergoline BP EP USP může dokonce stimulovat vývoj nervů v mnohem starším mozku a přispět. k boji proti symptomům Alzheimerovy choroby.


Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců práškových přípravků Nicergoline BP EP USP v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Oblast použití přípravku Nicergoline BP EP USP: Pro léčení senilní demence, migrény vaskulárního původu, přechodné ischémie, hyperagregace destiček a makulární degenerace.


Farmakodynamika:
Nicergoline BP EP USP je silný vazodilatátor (zlepšuje průtok krve mozkem). Na úrovni mozku vyvolává snížení vaskulární rezistence, zvýšení arteriálního průtoku a stimuluje používání kyslíku a glukózy. Nicergoline BP EP USP také zlepšuje krevní oběh v plicích a končetinách a bylo prokázáno, že inhibuje agregaci krevních destiček.


Mechanismus účinku:
Nicergoline BP EP USP funguje tak, že inhibuje postsynaptické alfa (1) -adrenoreceptory na hladkém svalu cév. To inhibuje vazokonstrikční účinek cirkulujících a místně uvolňovaných katecholaminů (epinefrin a norepinefrin), což vede k periferní vazodilataci. Proto mechanismem Nicergoline BP EP USP je zvýšení vaskulární cirkulace v mozku, čímž se zvyšuje přenos nervových signálů přes nervová vlákna, která vylučují acetylcholin jako neurální vysílač.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškových čaje Nicergoline BP EP USP. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši zákazníci mají právo, když je potřebují, výrobce a dodavatel prášku China Nicergoline BP EP USP. Když se chystáte koupit nebo koupit Nicergoline BP EP USP prášek z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.

Kvalitní, čistá Nicergoline BP EP USP prášková / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Hot Tags: nicergoline bp ep usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like