Naloxon Hcl nebo hydrochlorid naloxonu CAS 357-08-4

Naloxon Hcl nebo Naloxon Hydrochlorid CAS 357-08-4 Čína Naloxon Hcl nebo Naloxon Hydrochlorid továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 357-08-4 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C19H22ClNO4 Strukturní vzorec: Balení: 25 kg / vláknový buben KLÍČOVÁ slova: ...

Podrobnosti o produktu

Naloxon Hcl nebo naloxon hydrochlorid CAS 357-08-4

Naloxone Hcl or Naloxone Hydrochloride CAS 357-08-4

Čína továrna naloxon HCl nebo naloxon hydrochlorid, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 357-08-4

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H22ClNO4

Vzorec struktury:

Naloxone Hcl or Naloxone Hydrochloride CAS 357-08-4 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ SLOVA: Naloxon Hcl nebo naloxon hydrochlorid

Popis:

Tento produkt je vhodný pro akutní otravu narkotickými analgetiky a alkoholem, pro respirační depresi a kóma způsobené známým nebo podezřelým předávkováním opioidy a také pro diferenciální diagnostiku závislých na opioidech. Je snadné projít hematoencefalickou bariérou a rychle metabolizovat. Akce trvá 45-90 minut.

Surovina naloxonu Hcl je vhodná pro opilý stav akutního alkoholismu s nestabilní chůzí, nadměrnou řečí, nesoudržností, euforií, ataxií, pomalým vnímáním, ospalostí, ale bez kómatu a změn vitálních funkcí.

Naloxon hydrochlorid BP EP USP se běžně používá při záchraně otravy drogami. Klinicky je například běžnou otravou opioidními léky, akutním alkoholismem, včetně některých sedativních a hypnotických léků, antitusivními léky, výhodným antidotem při otravě dextrometorfanem je naloxon. Pure Naloxone Hcl je léčivo se širokým bezpečnostním oknem, které může podporovat uzdravení pacientů. Současně může být dávka léku velmi velká a nedochází k zjevnému poškození těla. Je to druh drogy s relativně bezpečným a velkým bezpečnostním oknem.

Chemické názvy:

(4R, 4aS, 7aR, 12bS) -4a, 9-dihydroxy-3-prop-2-enyl-2,4,5,6,7a, 13-hexahydro-lH-4,12-methanobenzofuro [3,2- e] isochinolin-7-on, hydrochlorid

Špičková kvalita, čistý naloxon HCl nebo naloxon hydrochloridový prášek / látka, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte naloxon hcl nebo naloxon hydrochlorid CAS 357-08-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: naloxon hcl nebo naloxon hydrochlorid CAS 357-08-4, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like