N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin CAS 109-01-3

N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin CAS 109-01-3 Název produktu: N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin Synonyma: 1-methylpiperazin; 1-methylpiperazin N-methylpiperazin; N Metylpiperazin Číslo CAS: 109-01-3 Vlastnosti: Bezbarvá Průhledná kapalná zkouška: 99,5% min N-methyl ...

Podrobnosti o produktu

N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin CAS 109-01-3

N-Methylpiperazine Or N-Methyl Piperazine.png


Název produktu: N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin

Synonyma: 1-methylpiperazin; 1-methylpiperazin N-methylpiperazin; N methylpiperazin

Číslo CAS: 109-01-3

Charakteristika: Bezbarvá transparentní tekutina

Stanovení: 99,5% min N-methylpiperazin

Vzorec: C5H12N2

Vzorec struktury:

N-Methylpiperazine Or N-Methyl Piperazine formula.pngN-Methylpiperazine Or N-Methyl Piperazine structure.png

Informace o balení: 180KG / DRUM
Klíčová slova: N-methylpiperazin; 1-methylpiperazin; Methylpiperazin, N-methylpiperazin;
Dopravní informace .: UN 2734 8 + 3 / PG II

Popis a použití:
N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin je také nazýván 1-methylpiperazin nebo 1-methylpiperazin. Používá se hlavně při přípravě 2- (4-methyl-1-piperazinylmethyl) akrylofenonu (MPMAP), což je anti-mikrotubulární léčivo.

Používání:
N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin se používá k výrobě antibakteriálních přípravků jako je rifampicin, antipsychotický trifluoperazin, ofloxacin atd.

Skupina N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin skupiny Fengchen může být vyráběna podle objednávek zákazníka. Náš N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin je vyráběn a vyvážen do všech zemí Blízkého východu a dalších kontinentů, jako jsou Uzbekistán, Thajsko, Bangladéš, Vietnam, Kambodža , Rusko, Bělorusko, Litva, Slovinsko, Newzealand, Bělorusko, Ukrajina, Korea, Japonsko atd.

Každý rok Čína vyváží asi 200Mts N-methylpiperazinové nebo N-methylpiperazinové suroviny na světový trh. Skupina N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin skupiny Fengchen převezme alespoň 20% celkového podílu na trhu.


COA N-methylpiperazinu nebo N-methylpiperazinu

Testovací položky

Specifikace

Výsledek

Vzhled
N-methylpiperazin

Bezbarvá transparentní tekutina

Odpovídá

Stanovení
N-methylpiperazin

99,5 PCT min

99,90%

N, N-dimethylpiperazin

0,10 PCT max

0,02%

Piperazin

0,10 PCT max

0,02%

Voda

0,50 PCT max

0,08%

Závěr
N-methylpiperazin

Výsledek je shodný s výše uvedeným standardem

Špičková kvalita, čistý čistý N-methylpiperazinový nebo N-methylpiperazinový prášek / látka v Číně; Čína dodavatelé surovin N-methylpiperazin nebo N-methylpiperazin v Číně. Čína 1-methylpiperazin nebo 1-methylpiperazin API výrobci v Číně.

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Věnujeme veškeré úsilí, abychom zajistili přesné informace o N-methylpiperazinu nebo N-methylpiperazinu . Informace o výše uvedeném N-methylpiperazinovém nebo N-methylpiperazinovém přípravku by se však neměly považovat za inkluzivní a musí se používat pouze jako referenční.
(3) V souvislosti s těmito informacemi o N-methylpiperazinu nebo N-methylpiperazinu neposkytujeme žádnou záruku, výslovnou ani předpokládanou , a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provést vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací o N-methylpiperazinu nebo N-methylpiperazinu pro jejich konkrétní účely.


Pokud hledáte n-methylpiperazin nebo n-methyl piperazin CAS 109-01-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: n-methylpiperazin nebo n-methyl piperazin cas 109-01-3, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like