Mexiletin HCl nebo Mexiletin hydrochlorid EP CP

Mexiletine Hcl nebo Mexiletine Hydrochloride EP CP China Mexiletine Hcl nebo Mexiletine Hydrochloride Factory, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 5370-01-4 Charakteristika: bílý až téměř bílý prášek. Molekulární vzorec: C11H18ClNO Strukturní vzorec: Popis: Mexiletin hydrochlorid surový ...

Podrobnosti o produktu

Mexiletin Hcl nebo Mexiletin Hydrochlorid EP CP

Mexiletine Hcl or Mexiletine Hydrochloride EP CP

China Mexiletine Hcl nebo Mexiletine Hydrochloride factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 5370-01-4

Charakteristika: bílý až téměř bílý prášek.

Molekulární vzorec: C11H18ClNO

Vzorec struktury:

Mexiletine Hcl or Mexiletine Hydrochloride EP CP structure formula

Popis:

Surovina mexiletin-hydrochloridu se používá hlavně pro akutní a chronické ventrikulární arytmie, jako je komorový předčasný rytmus, komorová tachykardie, ventrikulární fibrilace a arytmie způsobené otravou digitalisem.

Farmakologický účinek:

Mexiletin Hcl je schopen potlačit příliv Na {{0}} a podpořit odtok K {{1}}, zkrátit dobu trvání potenciálního účinku Purkyňových vláken a účinnou refrakterní periodu, zpozdit vnitřní vedení a zvýšit práh komorové fibrilace. Používá se pro ventrikulární arytmie způsobené z různých důvodů.

Nežádoucí účinky mexiletin-hydrochloridu: závratě, rozmazané vidění, svalový třes, ataxie, nystagmus, poruchy vědomí a křeče, nevolnost a zvracení, občasné vyrážky a poškození jaterních funkcí, několik s hypotenzí a bradykardií

Přísně vzato, Mexiletin Hcl je lék na předpis a měl by být používán pod vedením profesionálního lékaře.

1. Pokud se přípravek Mexiletine Hydrochloride BP EP USP používá společně s barbitalem, fenytoinem sodným a rifampicinem, lze snížit koncentraci léčiva v krvi; v kombinaci s cimetidinem a metoklopramidem může být zvýšena koncentrace léčiva v krvi.

2. Těžké srdeční selhání, syndrom nemocného sinu, dysfunkce jater a ledvin by měly být používány s opatrností, starší pacienti by měli být redukováni.

Špičková kvalita, čistý Mexiletin Hcl nebo Mexiletin Hydrochlorid BP EP USP Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte mexiletin hcl nebo mexiletin hydrochlorid ep cp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: mexiletin hcl nebo mexiletin hydrochlorid ep cp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like