Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride API, Surový prášek CAS 1115-70-4

Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride API, Surový prášek CAS 1115-70-4 Název produktu: Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride Číslo CAS: 1115-70-4 Charakteristika: bílý krystalový test: 98,5 ~ 101,0% Hydrochlorid metforminu Vzorec: C4H12C1N5; C4H11N5 HCl Struktura Vzorec: Standardní: USP Informace o balení: ...

Podrobnosti o produktu

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu CAS 1115-70-4

Metformin Hcl or Metformin Hydrochloride API, Raw Material Powder.pngNázev produktu: Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride Powder API, surovina

Číslo CAS: 1115-70-4

Charakteristika: Bílý krystal

Test: 98,5 ~ 101,0% hydrochloridu metforminu

Vzorec: C4H12CIN5; C4H11N5 HCl

Vzorec struktury:

Metformin Hcl or Metformin Hydrochloride API, Raw Material Powder formula.png

Standardní: USP
Informace o balení: 25 kg / Drum
Klíčová slova: Metformin Hcl, Metformin Hydrochloride Powder API, surovina

Popis:
Perorální hypoglykemická látka. Zpomaluje transport elektronů v oxidační dráze v mitochondriích. Bylo hlášeno, že při myších ve spojení s 2-deoxy-d-glukózou způsobují zvrácení příznaků lupusu.
Metformin Hydrochloride GHS Klasifikace podle 29 CFR 1910 (OSHA HCS) Akutní toxicita, orálně (Kategorie 4), H302 Kožní dráždivost (Kategorie 2), H315 Podráždění očí (kategorie 2A), H319

-Příprava informací o opatřeních první pomoci pro přípravek Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid, pokud dojde k nějaké mimořádné události:
Oční kontakt s metforminem HCl: Vyjměte kontaktní čočky, umístěte oční mytí a okamžitě vypláchněte oči velkým množstvím vody. Oddělte oční víčka prsty, abyste zajistili dostatečné proplachování. Okamžitě volejte lékaře.
Při styku s přípravkem Metformin Hydrochlorid: Pokožku důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Odstraňte kontaminovaný oděv a boty a zavolejte lékaře. Vdechnutí Ihned přemístěte sebe nebo oběti na čerstvý vzduch. Pokud je dýchání obtížné, dejte kardiopulmonální resuscitaci (CPR). Vyhněte se resuscitaci z úst do úst.
Požití: Vypláchněte ústa vodou;
Nevyvolávejte zvracení; zavolejte lékaře.

--------------

Jako profesionální Čína Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid Suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid API z Číny v Číně téměř 10 let.

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API, Surový materiál prášek je lék, který je často předepsán pro léčbu diabetu. To je populární pro kontrolu hladiny cukru v krvi pro ty, kteří trpí diabetem 2. typu. Metformin Hcl je zkratka pro metformin hydrochlorid.

 

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API, Surový prášek funguje několika způsoby. Pomůže snížit množství cukru produkovaného játry, omezí množství cukru vstřebaného do těla z potravy a činí inzulínové receptory citlivější, což pomůže tělu lépe reagovat na svůj vlastní inzulín). Všechny výše uvedené účinky by mohly vést ke snížení hladiny cukru v krvi.

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API, Surový materiál prášek je obvykle užíván 1 až 3 krát denně a přichází v několika formách a silných stránkách. Jsou to kapalné a tabletní formy Metforminu Hcl.

-----------------

Metformin Hydrochlorid tablety jsou perorální anti-hyperglykemické léky používané při kontrole a léčbě diabetu 2. typu. Metformin hydrochlorid (hydrochlorid N, N-dimethylimidodikarbonimidového diamidu) není chemicky ani farmakologicky příbuzný s jinými skupinami perorálních antihyperglykemických látek.

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API Surovina Prášek je bílá až téměř bílá krystalická sloučenina s molekulárním vzorcem C4H11N5 • HCl a molekulovou hmotností 165,63. Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API, Surový materiál Prášek je volně rozpustný ve vodě a je prakticky nerozpustný v acetonu, etheru a chloroformu. Hodnota pKa metforminu je 12,4. Hodnota pH 1% vodného roztoku hydrochloridu metforminu je 6,68.

-----------------

Metformin Hcl nebo hydrochlorid metforminu API, Surový materiál Prášek má za cíl splnění 3 hlavních cílů v léčbě. Obsahují:

1. Snížit vstřebávání cukru z potravy přijaté tělem

2. Inhibujte proces jater konvertovat glykogen na cukr

3. Zvyšte citlivost inzulínových receptorů v těle. Tímto způsobem je tělo schopno dobře reagovat na množství inzulínu, které produkuje pankreas

Takže pokud jsou splněny výše uvedené tři cíle, sníží se příznaky diabetu 2. typu a jeho tendence ke komplikacím. Také Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid API, Surový materiál Prášek nemá žádné účinky na sekreci inzulínu pankreatu.

 

Vedlejší efekty:

Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid jsou normálně API, Surový prášek nemají mnoho vedlejších účinků nebo nežádoucích účinků.

Trávicí problém, jako je průjem a zažívací potíže, Nevolnost / zvracení.

Nadýmání, únava a slabost, pocit nepohodlí v břiše a dokonce i bolest hlavy mohou být vedlejšími účinky.

--------------

Hlavní indexy metforminu Hcl nebo hydrochloridu metforminu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace A

IR: vyhovuje referenčnímu spektru

Dodržuje

Identifikace B

zkouška na chlorid

SLOŽIT

Cyanogunadin (imp.A):

≤ 0,02%

0,007%

Jakýkoli jiný imp .:

≤0,1%

<>

Celková imp .:

≤0,5%

0,04%

Ztráta sušením

≤ 0,5% (za sucha při 105 ° C po dobu 5 hodin)

0,19%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,03%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Ethanol

≤ 0,5%

0,07%

Isoamylol

≤ 0,5%

0,001%

Velikost částic

90% projít 30mesh 100% průchod 16mesh

Dodržuje

Stanovení

98,5% -101,5%

99,2%

Nejvyšší kvalita, čínská čistá metformin Hcl nebo metforminová hydrochloridová prášková / substance továrna v Číně; Čína Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochlorid API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride API, Surový prášek CAS 1115-70-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Metformin Hcl nebo Metformin Hydrochloride API, Surový prášek CAS 1115-70-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit