Mesalazin CAS 89-57-6

Mesalazine CAS 89-57-6 Čína Mesalazine factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: mesalamin; Kyselina 5-aminokyselina salicylová Číslo CAS: 89-57-6 Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C7H7NO3 Strukturní vzorec: Balení: 25 kg / vláknový buben KLÍČOVÁ Slova: Mesalazin Popis: Mesalazin ...

Podrobnosti o produktu

Mesalazin CAS 89-57-6

Mesalazine CAS 89-57-6

Čína Mesalazine továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: mesalamin; Kyselina 5-aminosalicylová

Číslo CAS: 89-57-6

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C7H7NO3

Vzorec struktury:

Mesalazine CAS 89-57-6 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ SLOVA: Mesalazin

Popis:

Surovina mesalazinu pomáhá inhibovat syntézu zánětlivých prostaglandinů a tvorbu zánětlivých mediátorů leukotrienu, které mohou významně inhibovat zánět střevní sliznice a mají lepší účinek na pojivovou tkáň střevní stěny se zánětem.

Mesalazin je schopen inhibovat syntézu prostaglandinů způsobem závislým na dávce a snižovat uvolňování PGE2 v lidské sliznici tlustého střeva. Mesalamin navíc inhibuje aktivitu lipoxygenázy v neutrofilech.

Surový čistý mesalazin je schopen inhibovat syntézu faktoru aktivujícího trombocyty (PAF), který hraje důležitou roli při zánětu. Má lepší účinek na pojivovou tkáň střevní stěny se zánětem. Pro ulcerózní kolitidu, ulcerativní proktititidu

Farmakokinetika:

Po perorálním podání může být Mesalazine API rychle absorbován v proximálním tenkém střevě a pouze malé množství se dostane do tlustého střeva, které se přemění na kyselinu acetylsalicylovou. Část je rozložena střevní flórou a vylučována stolicí; druhá část je absorbována střevní sliznicí, z čehož jsou asi 4% kombinovány s plazmatickými bílkovinami a vylučovány močí. Jeho poločas je 5-10 hodin. Mesalazin BP EP USP zřídka prochází placentou a vylučuje se do mléka.

Špičková továrna na čistý prášek / látku mesalazinu, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte mesalazin cas 89-57-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: mesalazin cas 89-57-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like