Mequindox prášek, Mequidox

Mequindox prášek, Mequidox Název výrobku: Mequindox, Mequidox prášek Synonyma: 1- (3-methyl-4-oxido-l-oxochinoxalin-l-ium-2yl) ethanon 3-methyl- 2-yl) methanolu; Číslo CAS: 13297-17-1, 16915-79-0, 60875-16-3 Vlastnosti: Jasně žlutá nebo žlutá krystalická ...

Podrobnosti o produktu

Mequindox prášek, Mequidox

Mequindox Powder, Mequidox Picture.jpg

Název výrobku: Mequindox, Mequidox prášek

Synonyma: l- (3-methyl-4-oxido-l-oxochinoxalin-l-ium-2yl)

3-methyl-4-oxido-l-oxo-chinoxalin-l-ium-2-yl) methanol;

Číslo CAS: 13297-17-1, 16915-79-0, 60875-16-3

Vlastnosti: Jasně žlutý nebo žlutý krystalický prášek, bez zápachu a slabě hořký. Barva se postupně hluboce změní po setkání se světlem. Rozpustný v acetonu, chloroformu a benzenu. Mírně nerozpustný ve vodě, methanolu, etheru, etheru z ropy.

Čistota (stanovení): 98,0% Min

Molekulární vzorec: C11H10N2O3

Struktura:

Mequindox Powder, Mequidox Structure formula.jpgMequindox Powder, Mequidox Structure formula-2.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Standard: Veterinární normy Čínské lidové republiky v roce 1992

Jiná jména: Mequindox, Mequidox, 2-quinoxalimethanol, 3-methyl-, 1,4-dioxid, 3-methyl-2-quinoxalinmethanol 1,4- , NSC 352521, UNII-4UV6363I81, 2- (hydroxymethyl) -3-methyl-l-oxo-chinoxalin-l-ium-4 (lH) -olát;

Antibiotikum. Používá se při treponému způsobené úplavici svalů a může se také použít k bakteriální enteritidě.

Vlastnosti: Jasně žlutá nebo žlutá krystalická. Barva tablety může být podle požadavku zákazníka.

Bez zápachu: mírně hořká příchuť, hloubka sklonu světelné barvy.

Rozpustnost: v acetonu, chloroformu, benzenu rozpuštěn; ve vodě, methanolu, etheru, petroletheru, málo rozpustný.

Mequindox Powder, Mequidox exact cargo picture.jpg

Klíčová slova:

Mequindox, Mequidox


Popis:

Mequindox, chemický název Mequidox je 3-dimethyl-2-acetylchinazin-1,4-dioxid


Použití a aplikace

Mequindox nebo Mequidox je účinný proti úplavicím prasete, bolest selat, průjem a paratyfu tele, cholery z drůbeže, úplavicová závratě, žluté a bílé vyluštění selat, má zvláštní léčebný účinek na prasečí hemoragickou dyzentrii způsobenou treponemem a míra rekurence je nízký.


Mequindox nebo Mequidox, derivát chinoxalin-N-dioxidu, který má antibakteriální vlastnosti, byl široce používán jako krmná přísada v chovatelském průmyslu v Číně. Zatímco v posledních farmakologických studiích byly zjištěny potenciální nebezpečné účinky přípravku Mequindox nebo Mequidox, přesně jak měkindox indukuje patologické změny a buněčné odpovědi spojené s jeho spotřebou zůstávají velmi neprozkoumané.


Mequindox nebo Mequidox mohou podpořit sekundární zvýšení asimilace a metabolismu a růstového hormonu, urychlit růst zvířat. Inhibicí syntézy bakteriální DNA byl inhibován růst a množení patogenních mikroorganismů v zažívacím traktu. Zvířata, zejména mladé zvíře, antibakteriální, proti průjmu, růst podporující účinek.


Indikace přípravku Mequindox nebo Mequidox: Produkt průjemné prarůle, Průjem, průjem z telecí, paratyfid a tele cholery, bílé kuřata. Denzenteria Dengjun účinná pro veterinární a veterinární medicínu, bílý průjem a účinný, zejména na úplavici prasat Treponema s krvavou stolicí kvůli jedinečnému.

Hospodářská zvířata: Smíšený nápoj 1 g Mequindoxu nebo Mequidoxu může být proti 10-20 kg vody; smíšené krmení: Tento výrobek lze smíchat s 5 až 10 kg 1 g materiálů

3-5 dní.

Drůbež: Smíšený nápoj 1 g Mequindoxu nebo Mequidoxu může být proti 10-20 kg vody; smíšené krmení: Tento výrobek lze míchat s očekávaným, rovnoměrným 5-10 kg 1g

S 3-5 dny

Ryby: denně 10-20mg / kg váha, investiční služby ve dvou, jednou za 4-6 dní.


Farmakologické účinky: Mequindox nebo Mequidox je antibakteriální léčba. Antibakteriální mechanismus má zabránit syntéze DNA bakterií. Mequindox nebo Mequidox mohou zabránit většině bakterií, zejména u Gram-negativních a treponémů.


Fengchen Group je předním dodavatelem společnosti Mequindox nebo Mequidox Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel Mequindoxu nebo prášku Mequidox, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Mequindox nebo Mequidox Powder, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Mequindox Powder, Mequidox Production Routine.jpg


Osvědčení o analýze přípravku Mequindox nebo Mequidox:

Mequindox Powder, Mequidox Specification and Certificate of Analysis.jpg


Bezpečnostní opatření: pokud je dávka vyšší než 3 až 5krát dávky klinické terapie nebo dlouhodobé užívání, způsobí Mequindox nebo Mequidox nežádoucí reakci dokonce smrt, obzvláště citlivá na drůbež.


Dávkování aditiva: Jediná dávka perorálního podání Mequindoxu nebo Mequidoxu doporučená pro prasata a krávy je 5 až 10 mg aditiv na kg, dvakrát denně, po dobu 3 dnů. Jediná dávka intramuskulární injekce Mequindox nebo Mequidox doporučená pro prasata a krávy je 2-5 mg aditiv na kg.

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě a chránit před světlem a nádobami těsně uzavřenými.

Vysoce kvalitní, čisté Mequindox nebo Mequidox Powder / substance factory v Číně; Čína Mequindox, nebo dodavatelé surovin Mequidox práškové suroviny v Číně. Čína Mequindox, nebo Mequidox Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte mequindox prášek, mequidox, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: mequindox prášek, mequidox, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like