Meloxicamová surovina USP BP EP

Meloxikamová surovina USP BP EP je nesteroidní protizánětlivé léčivo, které se široce používá k léčbě bolesti a zánětu při revmatických onemocněních a osteoartróze. Nejčastěji se itis podává ústy.

Podrobnosti o produktu

Meloxicamová surovina USP BP EP

image001_1
Čína Meloxicam suroviny USP BP EP factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Jméno výrobku:
Synonyma: Meloxicamum
Číslo CAS: 71125-38-7
Vlastnosti: Světle žlutý prášek.
Čistota (stanovení): 99,0% Min
Molekulární vzorec: C14H13N3O4S2
Hmotnost Průměr: 351.401
Vzorec struktury:
image002


image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum
UN 2811 6.1 / PG 3


Klíčová slova:
Meloxicamová surovina USP BP EP


Popis:
Meloxikamová surovina USP BP EP je nesteroidní protizánětlivé léčivo, které se široce používá k léčbě bolesti a zánětu při revmatických onemocněních a osteoartróze. Nejčastěji se itis podává ústy. Doporučuje se používat surovinu Meloxicam USP BP EP co nejkratší dobu a nízkou dávku.

K dlouhodobému užívání suroviny Meloxicam USP BP EP mohou docházet k častým nežádoucím účinkům, jako jsou bolest břicha, závratě, otoky, bolest hlavy a vyrážka. Může dojít k vážným nežádoucím účinkům, ale je velmi vzácné, pokud dodržujete pokyny lékaře. Mimochodem, nedoporučuje se v třetím trimestru těhotenství. Meloxikamová surovina USP BP EP patří do skupiny chemikálií oxikamu a je úzce spjata s piroxikamem.


Meloxikamová surovina USP BP EP se používá k léčbě bolesti nebo zánětu způsobeného osteoartritidou nebo revmatoidní artritidou u dospělých. Meloxikam se používá také při léčbě revmatoidních onemocnění u dětí ve věku minimálně 2 let. Měli byste však důsledně dodržovat pokyny.

Jako nejslavnější dodavatel suroviny China Meloxicam USP BP EP Powder v Číně je Fongchen Group Meloxicam surovina USP BP EP Powder dobře balena nejnovějšími a nejbezpečnějšími baleními.

image004_1


Dodávka:
Obecně je naším slibem odeslat všechny objednávky na skladě do 1-3 pracovních dnů. Občas nemáme skladem zboží objednané během 3-7 pracovních dnů. Pokud nebudeme schopni zásilku odeslat do 3 dnů, budeme vás kontaktovat, abyste vám poradili ohledně situace. Chcete-li změnit pořadí, můžete tak učinit v té době. Nabízíme vám také možnost získat plnou náhradu.


Použití a aplikace
Meloxikamová surovina USP BP EP je vhodná pro léčbu příznaků revmatické artritidy, léčby bolesti osteoartrózy (onemocnění kloubů, degenerativní choroby kloubů).


Funkce:
Meloxikamová surovina USP BP EP je nesteroidní antipyretické a analgetické protizánětlivé léčivo, které není hormonálními léky a má silné protizánětlivé, analgetické a antipyretické účinky a může selektivně inhibovat aktivitu cyklooxygenázy-2 (COX-2), čímž blokující syntézu prostaglandinů je biosyntéza prostaglandinu na zánětlivém místě silnější než biosyntéza prostaglandinu žaludeční sliznice nebo ledviny a je bezpečnější než jiné NSAID. Meloxikamová surovina USP BP EP se používá hlavně pro zmírnění příznaků osteoartrózy, bolestivé osteoartrózy, revmatoidní artritidy a ankylozující spondylitidy.


Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce suroviny China Meloxicam USP BP EP Powder. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci budou mít v případě potřeby potřebný výrobek a dodavatele prášku China Meloxicam USP BP EP. Když si koupíte nebo zakoupíte surovinu Meloxicam USP BP EP Powder z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát analýzy (COA, TDS)

image005

Fengchen Group Co, Ltd je velkého měřítka podnik zapojit do suroviny Meloxicam USP BP EP a výroba piroxicam. Naše továrna se nachází v blízkosti námořní přístav Qingdao a hlavní expresní cesty. To nám dává výhodu našemu vývozu.


Produkty série Meloxicam USP BP EP se prodávají na globálním trhu poměrně dobře. Roční výkon dosahuje 15 000 tun. Byl vyvážen do více než 50 zemí a regionů.
V souladu s přední světovou normou Fengchen usiluje o uspokojení spotřebitelských požadavků na surovinu Meloxicam USP BP EP z různých regionů s ohledem na globalizaci a internalizaci a spolupracuje s domácími a zahraničními klienty upřímně a poskytuje jim nejlépe personalizované služby. Jsme tak upřímně vítaní vaší spolupráce a společného rozvoje.

Nejvyšší kvalita, čistá surovina Meloxicam USP BP EP prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Hledáte-li surovinu meloxicam usp bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: meloxicam suroviny usp bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like