Mebendazol USP BP EP

Mebendazol USP BP EP je (syntetická) širokospektrální anthelmintická látka. Nejběžnější formulací je žvýkací tablety. Chemickým názvem je methyl-5-benzoylbenzimidazol-2-karbamát.

Podrobnosti o produktu

Mebendazol USP BP EP

image001_1
Čína Mebendazole USP BP EP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma:
Mebendazol, mebendazol
Číslo CAS: 31431-39-7
Charakteristika: Bílý až světle žlutý prášek.
Molekulární vzorec: C16H13N3O3
Vzorec struktury:
image002


image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Mebendazol USP BP EP


Popis:
Mebendazol USP BP EP je (syntetická) širokospektrální anthelmintická látka. Nejběžnější formulací je žvýkací tablety.
Chemickým názvem je methyl-5-benzoylbenzimidazol-2-karbamát.

Mebendazol USP BP EP je bílý až světle žlutý prášek s molekulovou hmotností 295,29.


Rozpustnost: Je méně než 0,05% rozpustný ve vodě, zředěných roztoků minerálních kyselin, alkoholu, etheru a chloroformu, ale je rozpustný v kyselině mravenčí.


Mebendazol USP BP EP je syntetický derivát benzimidazolu a antihelmintikum. Mebendazol USP BP EP interferuje s reprodukcí a přežíváním helminthů inhibicí tvorby jejich cytoplazmatických mikrotubulů, čímž selektivně a nevratně blokuje vychytávání glukózy. To vede k vyčerpání zásob glykogenu a vede ke snížení tvorby ATP potřebné pro přežití a reprodukci helminthů. To nakonec způsobí smrt helmintů.

Mebendazol USP BP EP je benzimidazol, který působí interferováním s metabolismem sacharidů a inhibicí polymerace mikrotubulů.


Farmakodynamika:
Hlavním způsobem působení Mebendazole USP BP EP je jeho inhibiční účinek na polymeraci tubulinu, který vede ke ztrátě cytoplazmatických mikrotubulů.


Mechanismus účinku:
Mebendazol USP BP EP povede k degenerativním změnám v tegumentálních a střevních buňkách červa tím, že se naváže na místo tubulinu citlivé na kolchicin, čímž inhibuje jeho polymeraci nebo sestavu do mikrotubulů. Ztráta cytoplazmatických mikrotubulů skončí ve zhoršené absorpci glukózy v larválních a dospělých stádiích vnímavých parazitů a vyčerpává jejich glykogenní zásoby. Degenerativní změny v endoplazmatickém retikulu, mitochondrie zárodečné vrstvy a následné uvolňování lysosomů vedou ke snížení produkce adenosintrifosfátu (ATP), což je energie potřebná pro přežití helminthů. Z důvodu snížené produkce energie je parazit imobilizován a nakonec zemře.


Mebendazol USP BP EP patří do skupiny léků nazývaných antihelmintika, která jsou široce využívána k léčbě infekcí.
Aplikuje se na: Common roundworms (ascariasis); Infekce hookworm (uncinariasis); Pinworms (enterobiasis; oxyuriasis); Bičovití (trichuriáza);
Mebendazol USP BP EP může být použit i pro jiné infekce škůdců.
Působí tím, že červ nechá absorbovat cukr (glukózu). To postupně způsobuje ztrátu energie a smrt červa.
Mebendazol USP BP EP je lék používaný k léčbě mnoha infekcí parazitárními škůdci, jako je například astariáza, choroba dřeně, infekce houby, infekce morčete, hydatidová choroba a giardie apod. Je většinou podáván ústami. Mebendazol USP BP EP je obvykle dobře tolerován.


Časté nežádoucí účinky:
Může dojít k bolestem hlavy, zvracení a zvonění v uších. Pokud se Mebendazol USP BP EP používá ve velkých dávkách, může se vyskytnout potlačení kostní dřeně. Používání těhotenství se nedoporučuje, protože stále nevíme, jestli je to bezpečné.
Jako nejslavnější dodavatel China Mebendazole USP BP EP Powder v Číně je Fengchen Group Product Name Powder velmi dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

image004


Režim akce:
Mebendazol USP BP EP inhibuje tvorbu mikrotubulů červů a způsobuje depleci glukózy červy.


Upozornění:
Neexistují žádné důkazy o tom, že tato látka, dokonce i při vysokých dávkách, je účinná pro hydatidovou chorobu. Vzácně byly hlášeny případy neutropenie a agranulocytózy, pokud byl přípravek Mebendazole USP BP EP podáván po delší dobu a při dávkách podstatně nad doporučenými dávkami.


Mechanismus:
Předpokládá se, že mebendazol USP BP EP působí selektivně inhibicí syntézy mikrotubulů u parazitních červů a ničením existujících cytoplazmatických mikrotubulů v jejich střevní buňce, čímž blokuje příjem glukózy a dalších živin, což vede k postupné imobilizaci a eventuální smrti helmintů.

Dodávka a dodání: Společnost Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců Mebendazole USP BP EP Powder v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a použití:
Mebendazol USP BP EP je vysoce účinný, širokospektrální anthelmintikum určený k léčbě napadení hlístami, včetně zajícovitých, houbovitých, šupinatých, zánětlivých červů, červa a střevní trichinózy před jejich rozšířením do tkání za zažívacím traktem. Jiné léky se používají k léčbě infekcí škůdců mimo trávicí trakt, neboť Mebendazol USP BP EP se špatně vstřebává do krevního řečiště. Mebendazol USP BP EP se používá u jedinců s mírným až středně závažným napadením.
Mebendazol USP BP EP pomůže zabíjet parazity poměrně pomalu a u těch s velmi těžkým napadením. Je schopen způsobit, že někteří paraziti migrují z trávicího systému, což končí u apendicitidy, problémů s žlučovými cestami nebo střevní perforace. Aby se tomu zabránilo, těžce infikovaní pacienti mohou být léčeni piperazinem buď před, nebo namísto Mebendazole USP BP EP.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem prášku Mebendazole USP BP EP Powder. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít správný výrobek a dodavatel prášku China Mebendazole USP BP EP, když ji potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Mebendazole USP BP EP Powder z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát analýzy (COA, TDS)

image005

Nejvyšší kvalita, čistý Mebendazole USP BP EP Prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte mebendazol usp bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: mebendazol usp bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like