Mangan L-aspartát (Mn L-aspartát)

Mangan L-aspartát (Mn L-Aspartate) Čína Mangan L-aspartát továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Vlastnosti: světle červený krystalický prášek. Molekulární vzorec: C8H12N2O8Mn.3H2O Balení: 25Kgs / Fiber Drum Popis: Mangan L-aspartát je rozpustný ve vodě a ...

Podrobnosti o produktu

Mangan L-aspartát (Mn L-aspartát)

Manganese L-Aspartate (Mn L-Aspartate)

Čína manganová L-aspartátová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Vlastnosti: světle červený krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C8H12N2O8Mn.3H20

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Mangan L-aspartát je rozpustný ve vodě a vodný roztok je slabá kyselina.

Tento produkt se běžně používá v oblasti zdravotnictví a doplňků pro zvířata a rostliny. U osteoporózy je sérový a plazmatický mangan nízký. Mangan může podporovat lidský růst a normální osteogenezi. Kyselina L-asparagová mangan bere kyselinu asparagovou jako nosič. Kyselina asparagová je jednou z více než 20 druhů aminokyselin v lidském těle. Po použití tohoto chelátu aminokyseliny jsou minerální prvky absorbovány lidským tělem, které může poskytnout nejen požadované hlavní a stopové prvky, ale také kyselina asparagová nosiče je absorbována lidským tělem, aby doplnila aminokyseliny, které lidskému tělu chybí.

Čistý mangan L-aspartát má výhody stabilního účinku, pohodlného použití, rychlého účinku a pozoruhodného účinku, s funkcí prevence a léčby renální osteopatie, zlepšením výživy kostí a bez vedlejších účinků.

Manganese L-Aspartate (Mn L-Aspartate) test report

Špičková kvalita, čistý mangan L-aspartátový prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte manganový l-aspartát (mn l-aspartát), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: manganový l-aspartát (mn l-aspartát), výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like