Dihydrát L-aspartátu hořečnatého a DL-aspartát hořečnatý

Dihydrát L-aspartátu hořečnatého a DL-aspartát hořečnatý Popis: Iont hořčíku v dihydrátu L-aspartátu hořečnatého je materiál, kterému může chybět při výrobě glykogenu a vysoce energetického fosfonátu, což může zlepšit léčebný účinek. Hořčík ion je důležitý kation v ...

Podrobnosti o produktu

Dihydrát L-aspartátu hořečnatého a DL-aspartát hořečnatý

Magnesium L-Aspartate Dihydrate and Magnesium DL-aspartate

Jméno výrobku:

Dihydrát L-aspartátu hořečnatého

DL-aspartát hořečnatý

Synonyma:

Di-L-aspartát hořečnatý; (S) -3-amino-3-karboxypropanoát hořčíku; Hořčík-L-aspartát;

Hydrát 2-amino-4-hydroxy-4-oxobutanoátu hořečnatého; Hemimagné sůl kyseliny DL-asparagové; Di-DL-aspartát hořečnatý;

Vlastnosti:

bílý prášek.

bílý prášek.

Číslo CAS:

2068-80-6

1187-91-3

Vzorec:

C4H5MgN04

C4H5MgN04

Struktura:

Magnesium L-Aspartate Dihydrate formula

Magnesium DL-aspartate formula

Balík:

25 kg /Vláknový buben

25 kg /Vláknový buben

Popis:

Hořčík iont v dihydrátu L-aspartátu hořečnatého je materiál, kterému může chybět při výrobě glykogenu a vysoce energetického fosfonátu, což může zlepšit léčebný účinek. Hořčík iont je důležitý kation v buňkách, který hraje důležitou roli ve funkci mnoha enzymů. Může vázat makromolekuly na subcelulární strukturu a souvisí s mechanismem svalové kontrakce. Kontraktilita kardiomyocytů byla ovlivněna poměrem koncentrace intracelulárního a extracelulárního draslíku, vápníku a sodíku. Dihydrát L-aspartátu hořečnatého může udržovat kontraktilitu myokardu, zlepšovat kontraktilitu myokardu, snižovat spotřebu kyslíku, podporovat fibrinolýzu a snižovat viskozitu krve.

Adaptivní příznaky:

Dihydrát L-aspartátu hořečnatého se používá hlavně k prevenci a léčbě nedostatku hořčíku a nerovnováhy elektrolytů; používá se také k pomocné léčbě anginy pectoris, infarktu myokardu, arytmie a hypertenze koronární aterosklerotické srdeční choroby; může také zvýšit neuromuskulární excitabilitu.

Aplikace:

Dihydrát L-aspartátu hořečnatého je nová doplňková látka, která může zlepšit kvalitu masa hospodářských zvířat a drůbeže. Může být také použit jako potravinářské přídatné, lékařské a zdravotnické výrobky.

V kosmetice:

Hlavní funkce dihydrátu L-aspartátu hořečnatého v kosmetických prostředcích a přípravcích pro péči o pleť jsou antioxidanty a zvlhčovadla, které jsou relativně bezpečné a lze je bezpečně používat. Obecně nemá žádný účinek na těhotné ženy a aspartát hořečnatý nezpůsobuje akné. Kyselina asparagová má antioxidační vlastnosti, které mohou zabránit oxidaci nenasycených mastných kyselin. Dihydrát L-aspartátu hořečnatého se používá jako stabilizátor vitamínu E v kosmetice a léčivech, snadno se vstřebává do vlasů a zlepšuje antistatické a mykotické vlastnosti. Aspartát hořečnatý je vhodný pro mnoho druhů pleti.

Certifikát o analýze (COA, TDS)

Magnesium L-Aspartate Dihydrate and Magnesium DL-aspartate TDS

Špičková kvalita, čistý L-aspartát hořečnatý L-aspartát a DL-aspartát hořčíku, výrobce, dodavatel v Číně.

Pokud hledáte dihydrát l-aspartátu hořečnatého a dl-aspartátu hořečnatého, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dihydrát l-aspartátu hořečnatého a dl-aspartát hořečnatý, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like