Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP je žlutý krystalický prášek, hořký mandlový zápach, bez chuti. Je rozpustný v chloroformu, mírně rozpustný v acetonu, téměř nerozpustný v ethanolu, teplota tání 125 - 131 ° C.

Podrobnosti o produktu

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP

image001

Čína Lumefantrine (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Lumefantrin

CAS číslo: 82186-77-4

Vlastnosti: Žlutý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C30H32C13NO

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum


KLÍČOVÁ slova:

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP


Popis:

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP je žlutý krystalický prášek, hořký mandlový zápach, bez chuti. Je rozpustný v chloroformu, mírně rozpustný v acetonu, téměř nerozpustný v ethanolu, teplota tání 125 - 131 ° C.


Farmakologické účinky:

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP patří k aromatickému cyklohexanolu, ve skutečnosti patří do chininu a meflochinu. Je to nový antimalariální lék vynalezený v Číně. Jeho chemický název je beta-dibutylamidoquin [2,7-dichlor-9 (p-chlorfenylen methylen) -4-fluoren-butylalkohol]. Experimentální testy na zvířatech prokázaly, že Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP má dobrý antimalariální účinek. Stále však vykazuje zkříženou rezistenci na chlorochin. Pokusy ukazují, že Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP je účinný při léčbě malárie falciparum a má méně vedlejších účinků. Doporučuje se jako nový lék k léčbě malárie falciparum.


Farmakologický účinek:

Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP je schopen eliminovat erytrocytární anaeroby Plasmodium, důkladně zabít parazita a vyléčit nemoc s vysokou mírou. Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP je však neúčinný pro erytrocytovou profázu a gametofyt.

Jak fenylfluorenol, tak artemether jsou v současnosti v Číně v klinické praxi široce používanými antimalariálními léčivy. Oni jsou také hlavní komponenty Novartis'famous antimalarial sloučeniny artemether. Mohou zabíjet intraerythrocytické klony malárie s vysokou insekticidní rychlostí a rychlostí vyléčení asi 95%, ale jsou neúčinné pro pre-erytrocytické a gametofyty. Pokusy na zvířatech ukazují, že Lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP patří k mikrotoxickým léčivům. Test mutagenity a teratogenity je však negativní. Klinicky se používá hlavně k léčbě malárie falciparum, zejména k léčbě malárie rezistentní na chlorochin.

Fengchen Group je předním čínským lumefantrinem (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP Dodavatelem a výrobcem prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo China Lumefantrine (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP prášek výrobce a dodavatel, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo zakoupit Lumefantrine (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Testovat položky

Specifikace

Výsledek

Vzhled lumefantrinu (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP

Žlutý krystalický prášek

Vyhovuje

Identifikace

Pozitivní

Pozitivní

Těžké kovy

≤ 20 ppm

Vyhovuje

Bod tání

125,0 ~ 131,0 ℃

127,6 ~ 130,3 ℃

Ztráta sušením

≤ 0,2%

0,04%

Příbuzné látky

Vyhovuje

Vyhovuje

Zbytky zapalování

≤0,2%

0,02%

Čistota

≥98,0%

99,89%


Další názvy: (Z) -2,7-Dichlor-9 - [(4-chlorfenyl) methylen] -alfa - [(dibutylamino) methyl] -9H-fluoren-4-methanol

Špičková kvalita, čistý lumefantrin (nebo Benflumetol Benflumentol) BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte lumefantrin (nebo benflumetol benflumentol) bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: lumefantrin (nebo benflumetol benflumentol) bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like