Levofloxacin-mesylátová surovina

Surovina levofloxacin mesylátu je nová generace syntetických chinolonových antibiotik. Je vhodný pro akutní a chronické bakteriální infekce způsobené citlivými bakteriemi v dýchacích, trávicích, močových, reprodukčním systému, kůži a měkkých tkáních, chirurgii, otorinolaryngologii, oftalmologii a stomatologii.

Podrobnosti o produktu

Surovina levofloxacin mesylátu

image001

Čína Levofloxacin Mesylátová továrna na suroviny, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Levofloxacine Mesylate

CAS číslo: 70458-95-6

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C18H24FN3O6S

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Surovina levofloxacin mesylátu


Popis:

Surovina levofloxacin mesylátu je nová generace syntetických chinolonových antibiotik. Je vhodný pro akutní a chronické bakteriální infekce způsobené citlivými bakteriemi v dýchacích, trávicích, močových, reprodukčním systému, kůži a měkkých tkáních, chirurgii, otorinolaryngologii, oftalmologii a stomatologii.

Surovina levofloxacin mesylátu je chinolonové antimikrobiální činidlo s širokospektrální antimikrobiální aktivitou a dobrou antimikrobiální aktivitou proti následujícím bakteriím. Většina bakterií Enterobacteriaceae zahrnuje Escherichia coli, Klebsiella, Proteus, Shigella, Typhoid a Salmonella, Haemophilus influenzae a Neisseria. Surovina levofloxacin mesylátu má také určitou antimikrobiální aktivitu proti Pseudomonas aeruginosa a Staphylococcus aureus. Měl jen mírné účinky na pneumokok, streptokok a enterokok. Kromě toho má také antimikrobiální aktivitu proti malomocenství.

Surovina levofloxacin mesylátu je levooptický izomer ofloxacinu a ofloxacin je racemická směs levoizomeru a dextroisomeru. Antimikrobiální aktivita levofloxacinu je 8-128krát vyšší než u dextroisomeru, takže antimikrobiální aktivita levofloxacinu je asi dvakrát vyšší než u ofloxacinu. Jeho hlavním mechanismem je inhibice aktivity bakteriální DNA rotatázy a replikace bakteriální DNA. Tento produkt má široké antimikrobiální spektrum a silnou antimikrobiální aktivitu. Surovina levofloxacin mesylátu má silnou antimikrobiální aktivitu proti většině bakterií Enterobacteriaceae, jako je Klebsiella pneumoniae, Proteus, Salmonella typhi, Shigella, Influenza bacilli, některé Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus, Streptococcus pneumiae, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop, Itcop. antimikrobiální aktivita.


Funkce:

1. Levofloxacin mesylát BP EP USP má široké spektrum antimikrobiální aktivity. Výsledky antimikrobiálních experimentů in vitro ukazují, že má silné bakteriostatické a baktericidní účinky na G +. G-bakterie včetně Pseudomonas aeruginosa. Levofloxacin mesylát BP EP USP má také dobré bakteriostatické a baktericidní účinky na trávicí streptokoky a gonokoky, mykoplazmy a chlamydia u anaerobních bakterií.

2. Levofloxacin mesylát BP EP USP má silnější antimikrobiální aktivitu: jeho antimikrobiální aktivita proti gramnegativním bakteriím, grampozitivním bakteriím a anaerobním bakteriím je dvakrát silnější než aktivita ofloxacinu a je rovnocenná s aktivitou ciprofloxacinu.

3. Míra výskytu zkřížené rezistence levofloxacin mesylátu je velmi nízká: Levofloxacin mesylát BP EP USP má stále silnou antimikrobiální aktivitu proti ampicilinu, cefotaximu, gentamicinu a jiným lékům rezistentním na léčiva a nemá zkříženou rezistenci s běžně používanými antibiotiky v klinika.

4. Levofloxacin mesylát BP EP USP má vynikající léčebný účinek na refrakterní a komplikované hluboké infekce: Rifoxacin má významný léčebný účinek na mírné a střední infekce různých disciplín, jakož i hluboké infekce, jako jsou refrakterní infekce dýchacích cest a komplexní infekce močových cest.

5. Levofloxacin mesylát BP EP USP je pohodlný a praktický: není třeba se obávat alergií, není třeba kožních testů, snadno se používá a mnoho kliniků je chráněno před problémy.

6. Je dobře absorbován a široce distribuován: většina přípravku Levofloxacin Mesylát BP EP USP je vylučována ledvinami v původní podobě a ve srovnání s podobnými přípravky není významný rozdíl.

8. Je efektivní a široce využívaná. Lze jej srovnávat s dováženými produkty stejného druhu a je výrazně silnější než ofloxacin. GMP systém Shuanghe Drug zaručuje kvalitu produktu rifaxinu.

9. Levofloxacin mesylát BP EP USP je relativně bezpečný a má málo vedlejších účinků.


Nežádoucí účinky:

1.Gastrointestinální reakce: bolesti břicha nebo bolest, průjem, nevolnost nebo zvracení.

2. Levofloxacin mesylát BP EP USP může způsobit reakci centrálního nervového systému, může to být závratě, bolesti hlavy, ospalost nebo nespavost.

3. Alergické problémy: vyrážka, svědění, příležitostný exsudativní erytém a neurovaskulární edém. Fotocitlivá reakce je vzácná.

4. Několik pacientů může mít zvýšenou hladinu aminotransferázy v séru, zvýšenou hladinu močoviny v krvi a snížené leukocyty z periferní krve, z nichž většina je mírná a přechodná. Nežádoucí účinky uvedené výše byly mírné.

Ostatní jména:

Mesylát pefloxacinu; Kyselina 1-ethyl-6-fluor-7- (4-methylpiperazin-l-yl) -4-oxochinolin-3-karboxylová, kyselina methansulfonová;

Špičková kvalita, čistý Levofloxacin Mesylát BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu levyloxacin mesylátu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: levofloxacin mesylátová surovina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like